Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ankara Devlet Tiyatrosu haberleri, Ankara Devlet Tiyatrosu son dakika, son dakika Ankara Devlet Tiyatrosu

Son Dakika Ankara Devlet Tiyatrosu Haberleri

Son dakika Ankara Devlet Tiyatrosu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ankara devlet tiyatrosu haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 12:53 Sinema ve tiyatro sanatçısı Can Gürzap için tören düzenlendi

  Sinema ve tiyatro sanatçısı Can Gürzap için tören düzenlendi Vefat eden sinema ve tiyatro sanatçısı Can Gürzap için Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) tören düzenlendi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gürzap'ın sanat dünyasına katkılarını vurgulayarak, büyük bir üzüntü içinde olduklarını belirtti. Gürzap'ın yakın dostları da onun sanata ve topluma olan katkılarını anlattı.

 • 01.12.2023 01 Ara 19:29 Usta oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti

  Usta oyuncu Can Gürzap hayatını kaybetti Sinema, tiyatro, dizi oyuncusu, yazar ve eğitmen Can Gürzap, 79 yaşında hayatını kaybetti. Kurtlar Vadisi, Bir Avuç Deniz, Aşk Beklemez ve Medcezir gibi yapımlarla tanınan Gürzap, bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 • 23.11.2023 23 Kas 15:31 Devlet Tiyatroları Öğretmenleri Misafir Ediyor

  Devlet Tiyatroları Öğretmenleri Misafir Ediyor Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri misafir edecek temsiller düzenleyecek. Cumhuriyet'in 100. yılına öğretmenlerin yetiştirdiği nesillerle ulaşıldığı belirtilirken, temsillerin tüm öğretmenlere açık olacağı ifade edildi.

 • 03.11.2023 03 Kas 13:44 15. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali Sona Erdi

  15. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali Sona Erdi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından gerçekleştirilen ve izleyicilerin beğenisini kazanan 15. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümü kutlamaları ile birleştirilerek açıldı. Festival, farklı ülkelerin tiyatro oyunları ve çocuklar için yaratıcı atölyeleriyle şehir merkezindeki açık alanlarda ve Şehir Tiyatroları'nın sahnelerinde seyirci ile buluştu. Festivalde, Eskişehir Şehir Tiyatroları'nın yanı sıra İstanbul Şehir Tiyatroları, Ankara Devlet Tiyatrosu ve Atta Festival Topluluğu da yer aldı. Hollanda, Belçika, Almanya ve İtalya'dan gelen tiyatro grupları da festivalin yabancı konukları oldu. Ayrıca festival boyunca çeşitli atölyeler düzenlendi ve toplamda 4500 kişi festival etkinliklerini izledi.

 • 02.11.2023 02 Kas 19:39 Kayseri Devlet Tiyatrosu Kapalı Gişe Oynuyor

  Kayseri Devlet Tiyatrosu Kapalı Gişe Oynuyor Kayseri Devlet Tiyatrosu son 5 oyununu kapalı gişe oynayarak Kayserili vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Tiyatro yetkilileri, yüzde 100 doluluk oranının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

 • 27.10.2023 27 Eki 11:40 Devlet Tiyatroları, Cumhuriyet'in "Yüzyıllık Destan"ını sahneye taşıyacak

  Devlet Tiyatroları, Cumhuriyet'in 'Yüzyıllık Destan'ını sahneye taşıyacak Devlet Tiyatroları (DT), Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının verdiği kurtuluş mücadelesinin, 19 Mayıs 1919'dan 23 Nisan 1920'de Meclis'in açılmasına kadar geçen döneminin anlatıldığı "Yüzyıllık Destan: Ateş" oyununun prömiyerini, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda yapacak.

 • 22.10.2023 22 Eki 14:14 Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Ankara Devlet Tiyatrosu ile atölye çalışmasında buluştu

  Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Ankara Devlet Tiyatrosu ile atölye çalışmasında buluştu Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, aldığı ödüller ve katıldığı festivallerle adından sıkça söz ettiren bir tiyatro grubudur. Grup, yıl boyunca düzenlediği tiyatro gösterilerinin yanı sıra tiyatro eğitimleri ve atölye çalışmaları da yapmaktadır. Son olarak, Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından düzenlenen bir atölyeye katılan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu oyuncuları, ışık ve ses tasarımı konusunda bilgi edinmiştir.

 • 29.09.2023 29 Eyl 22:05 Art-Ordo-2023 9. Uluslararası Tiyatro Festivali Haftası Sonuçlandı

  Art-Ordo-2023 9. Uluslararası Tiyatro Festivali Haftası Sonuçlandı Kırgızistan'ın ev sahipliğinde düzenlenen Art-Ordo-2023 9. Uluslararası Tiyatro Festivali Haftası, ödül töreniyle sona erdi. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu Erdinç Doğan, festivalde özel jüri ödülüne layık görüldü.

 • 27.09.2023 27 Eyl 19:06 Ankara Devlet Tiyatrosu'nun 'Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye' Oyunu Kırgızistan ve Kazakistan'da Sahnelenecek

  Ankara Devlet Tiyatrosu'nun 'Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye' Oyunu Kırgızistan ve Kazakistan'da Sahnelenecek Ankara Devlet Tiyatrosu'nun sahnelediği 'Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye' oyunu, Kırgızistan ve Kazakistan'da düzenlenecek festivallerde sanatseverlerle buluşacak. Oyun, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te ve Kazakistan'ın Taldıkorgan şehrinde sahnelenecek.

 • 22.09.2023 22 Eyl 16:53 Devlet Tiyatroları, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde Sanatseverlerle Buluşacak

  Devlet Tiyatroları, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde Sanatseverlerle Buluşacak Devlet Tiyatroları, İstanbul Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde iki oyunla sahne alacak. Ankara Devlet Tiyatrosu'nun sahneleyeceği 'Binbir Gece Masalları' ve 'Pinokyo' adlı çocuk oyunu, Beyoğlu'nun tarihi ve kültürel atmosferinde izleyicilerle buluşacak.

 • 15.08.2023 15 Ağu 12:58 PORTRE Türk tiyatrosunun usta ismi Müşfik Kenter

  PORTRE Türk tiyatrosunun usta ismi Müşfik Kenter Kent oyuncularının kurucularından, sinema ve tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçısı Müşfik Kenter, vefatının 11. yılında yad ediliyor.

 • 03.08.2023 03 Ağu 19:37 Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan'dan Tiyatro Oyununa Soruşturmaya Tepki: "Kültür ve Turizm Bakanlığı Yapınca Adı Tiyatro, Biz Yapınca Siyasi Bir...

  Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan'dan Tiyatro Oyununa Soruşturmaya Tepki: 'Kültür ve Turizm Bakanlığı Yapınca Adı Tiyatro, Biz Yapınca Siyasi Bir... Tarsus Belediyesi tarafından vatandaşlarla buluşturulan ‘Yıldızlar Altında Bir Yaz Eğlencesi’ adlı tiyatro oyunu hakkında Mersin Valiliği tarafından soruşturma başlatıldı. Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, “Soruşturmaya konu olan oyun, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış, ilgili birimlerince olumlu raporlar edilmiş. Kültür ve Turizm Bakanlığı yapınca adı tiyatro, Tarsus Belediyesi yapınca gammazlamak ve halkı galeyana getirmek için fırsat kolladığınız bir siyasi argüman mı oluyor” diye tepki gösterdi.

 • 31.07.2023 31 Tem 20:31 Devlet Tiyatroları, Aşık Veysel oyununu başkentlilerle buluşturacak

  Devlet Tiyatroları, Aşık Veysel oyununu başkentlilerle buluşturacak Devlet Tiyatroları, 2023 UNESCO Aşık Veysel Yılı kapsamında Ankara Devlet Tiyatrosu yapımı 'Aşık Veysel' oyununu sahneleyecek. Oyun, 3, 4 ve 5 Ağustos tarihlerinde Macunköy Açık Hava Yaz Sahnesi'nde izleyiciyle buluşacak. Oyunun dekor tasarımı Hakan Dündar'a, kostüm tasarımı Ceren Karahan'a ve ışık tasarımı Yakup Çartık'a ait.

 • 26.07.2023 26 Tem 08:45 Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi

  Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu. 13 Temmuz'da doğum gününü kutlayan usta sanatçının hafızalarda ilmek ilmek sanatla işlenmiş bir asırlık ömrü kaldı.

 • 26.07.2023 26 Tem 04:07 YILMAZ GRUDA KİMDİR?

  YILMAZ GRUDA KİMDİR? Bir süredir sağlık sorunları yaşanan Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni 94 yaşındaki Yılmaz Gruda hayatını kaybetti.

 • 26.07.2023 26 Tem 01:47 Ünlü Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Ünlü Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gruda'nın menajeri Özokur, acı haberi duyurdu. Gruda, bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu ve böbrek yetmezliği ile yaşlılık rahatsızlıkları nedeniyle tedavi görüyordu. Özokur, sosyal medya üzerinden duygusal bir mesaj paylaşarak Gruda'ya vefa gösterilmediğini belirtti. Yılmaz Gruda, Türk tiyatrosunda önemli bir isim olarak tanınıyordu ve birçok dizi ve filmde rol almıştı.

 • 26.07.2023 26 Tem 01:28 Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Menajeri tarafından duyurulan acı haber, sanat camiasında büyük üzüntü yarattı. Gruda, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu ve son olarak böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. 93 yaşındaki usta oyuncunun ölüm haberi, sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Gruda, tiyatro, sinema ve dizi projelerinde önemli roller üstlenmiş ve sektörde saygı duyulan bir isim olmuştu.

 • 26.07.2023 26 Tem 01:07 Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Menajeri tarafından duyurulan acı haber, sanat camiasında büyük üzüntü yarattı. Gruda, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu ve son olarak böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. 93 yaşındaki usta oyuncunun ölüm haberi, sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Gruda, tiyatro, sinema ve dizi projelerinde önemli roller üstlenmiş ve sektörde saygın bir isim haline gelmişti.

 • 26.07.2023 26 Tem 00:17 Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda hayatını kaybetti.

 • 12.06.2023 12 Haz 09:35 Ünlü oyuncu Şekip Taşpınar yoğun bakımda

  Ünlü oyuncu Şekip Taşpınar yoğun bakımda 54 yaşındaki Şekip Taşpınar, alkol zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Durumu kritik olan oyuncu, Muğla'da Sıtkı Koçman Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Taşpınar'ın menajeri, oyuncunun yoğun bakımdan çıkacağına inandığını belirterek, "Daha yapacak çok işlerimiz var" dedi. Şekip Taşpınar, "Kurtlar Vadisi Pusu", "Beyaz Gelincik", "Behzat Ç", "Karadayı", "Cesur Yürek", "Arıza", "Kanunsuz Topraklar" gibi birçok projede rol almıştır.

 • 06.06.2023 06 Haz 11:29 Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt'tan Nurhan Damcıoğlu için taziye mesajı

  Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt'tan Nurhan Damcıoğlu için taziye mesajı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt, Nurhan Damcıoğlu'nun vefatı üzerine taziye mesajı yayımladı. Damcıoğlu'nun sanat hayatına Ankara Devlet Tiyatrosu çocuk bölümünde adım attığı belirtildi.

 • 23.05.2023 23 May 21:10 Konya'da Uluslararası Türkçe Tiyatro Yapan Ülkeler Festivali Devam Ediyor

  Konya'da Uluslararası Türkçe Tiyatro Yapan Ülkeler Festivali Devam Ediyor Konya'da düzenlenen '15. Bin Nefes Bir Ses Uluslararası Türkçe Tiyatro Yapan Ülkeler Festivali'nde, İran'dan Türkmen Sahra Tiyatro Grubu'nun 'Birkaç Gün Önce' adlı oyunu sahnelendi. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları ise 'Meraklısı için Öyle Bir Hikaye' oyunuyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Festival, 30 Mayıs'ta sona erecek.

 • 12.05.2023 12 May 16:31 23. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali Trabzon'da düzenlenecek

  23. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali Trabzon'da düzenlenecek Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından düzenlenen festivalde Azerbaycan, Norveç, Kazakistan, Bulgaristan ve İtalya'nın oyunları sahnelenecek. Festival, ülkeler arasındaki barış, dostluk ve kardeşlik duygularını yaşatmayı hedefliyor.

 • 08.05.2023 08 May 12:03 Devlet Tiyatroları Edirne Sahnesinde Tek Kişilik Düet Oyunu

  Devlet Tiyatroları Edirne Sahnesinde Tek Kişilik Düet Oyunu Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları Tarihi Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayındaki sahnede 2 perdelik oyunu sergileyecek. Mithat Erdemlinin yönettiği Nur Yazar ve Mehmet Demiralpin performans sergileyeceği oyun 16 17 ve 18 Mayısta saat 20.00de sahnelenecek. Oyunda MS hastalığına yakalanan usta bir keman virtüözü Stephane ile psikiyatrist Feldmannın hikayesi anlatılıyor.

 • 03.05.2023 03 May 11:27 Devlet Tiyatroları 13. Antalya Uluslararası Tiyatro Festivalinde

  Devlet Tiyatroları 13. Antalya Uluslararası Tiyatro Festivalinde Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından düzenlenen 13. Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali, Türkiye'den 6, yurt dışından 4 tiyatro topluluğunun katılımıyla gerçekleşecek. Festivalde toplam 10 oyun sahnelenecek ve çeşitli atölye çalışmaları da yapılacak. Biletler, gişeler ve internet üzerinden temin edilebilecek.

 • 21.04.2023 21 Nis 15:03 18. Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali başlıyor

  18. Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali başlıyor Devlet Tiyatroları tarafından düzenlenen festival, İspanya, Polonya, Almanya, KKTC, İtalya, Finlandiya, Hollanda ve Devlet Tiyatroları'nın 6 oyunu ile 5 gün boyunca çocuk sanatseverleri ağırlayacak. Festivalde atölye çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve oyuncu söyleşileri de yer alacak. Depremzede çocuklar için her temsilde koltuk ayrıldı ve festivalde Çocukların Çocuklara Armağanı adıyla bir yardımlaşma seferberliği gerçekleştirilecek.

 • 05.04.2023 05 Nis 12:28 Sivas Devlet Tiyatrosu "Aşık Veysel" oyununu seyirciyle buluşturacak

  Sivas Devlet Tiyatrosu 'Aşık Veysel' oyununu seyirciyle buluşturacak Sivas Devlet Tiyatrosunun (SDT), bu hafta Anadolu'yu hem yüreğinde hem de sözlerinde yaşatan ünlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu'nun hayatına perde aralayacağı bildirildi.

 • 04.04.2023 04 Nis 12:12 Devlet Tiyatroları sanatçısı Recep Sarı hayatını kaybetti

  Devlet Tiyatroları sanatçısı Recep Sarı hayatını kaybetti Devlet Tiyatroları (DT), sanatçı Recep Sarı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu.

 • 04.04.2023 04 Nis 10:06 Şahsiyet dizisindeki rolüyle tanınan başarılı oyuncu Recep Sarı yaşamını yitirdi

  Şahsiyet dizisindeki rolüyle tanınan başarılı oyuncu Recep Sarı yaşamını yitirdi Şahsiyet dizisindeki rolüyle tanınan başarılı oyuncu Recep Sarı, 60 yaşında yaşamını yitirdi. Oyuncu hakkın ölüm haberini veren meslektaşı Zafer Algöz, "Sevgili sınıf arkadaşım, oyuncu Recep Sarı, az önce vefat etmiş. Başımız sağ olsun" ifadelerini kullandı.

 • 28.02.2023 28 Şub 12:43 "Bursa 10. Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali" 4 Mart'ta başlayacak

  'Bursa 10. Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali' 4 Mart'ta başlayacak Devlet Tiyatroları (DT) Genel Müdürlüğünce bu yıl 10'uncusu düzenlenen "Bursa Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali", 4-18 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 • 11.02.2023 11 Şub 12:07 PORTRE-Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti

  PORTRE-Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti "Kaynanalar" dizisindeki "Nuri Kantar" tiplemesiyle hafızalarda yer edinen oyuncu Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti.

 • 11.02.2023 11 Şub 12:07 PORTRE-Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti

  PORTRE-Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti "Kaynanalar" dizisindeki "Nuri Kantar" tiplemesiyle hafızalarda yer edinen oyuncu Tekin Akmansoy'un vefatının üzerinden 10 yıl geçti.

 • 04.02.2023 04 Şub 22:02 Hisseli Harikalar Kumpanyası Ankara'da "perde" dedi

  Hisseli Harikalar Kumpanyası Ankara'da 'perde' dedi Tiyatro sanatçısı Haldun Dormen tarafından yazılan "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikali, Ankara Devlet Tiyatrosunun sunumuyla ilk gösterisini yaptı.

 • 03.02.2023 03 Şub 17:56 Ankara Devlet Tiyatrosunun "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikali yarın seyirciyle buluşacak

  Ankara Devlet Tiyatrosunun 'Hisseli Harikalar Kumpanyası' müzikali yarın seyirciyle buluşacak Ankara Devlet Tiyatrosunun, tiyatro sanatçısı Haldun Dormen tarafından yazılan "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikali yarın ilk gösterisini yapacak.

 • 21.01.2023 21 Oca 11:28 KIŞLIK KIYAFET GETİRDİLER, TİYATRO OYUNUNU ÜCRETSİZ İZLEDİLER

  KIŞLIK KIYAFET GETİRDİLER, TİYATRO OYUNUNU ÜCRETSİZ İZLEDİLER EDİRNE'nin Keşan ilçesinde kullanmadığı kışlık kıyafetini getirenler Ankara Devlet Tiyatrosu'nca sahnelenen 'Vatan yahut Namık Kemal' adlı oyunu ücretsiz izleme fırsatı buldu.

 • 13.01.2023 13 Oca 12:42 Edirne Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki oyun sahnelenecek

  Edirne Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki oyun sahnelenecek Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Edirne Sahnesi'nde bu ay "Vatan Yahut Namık Kemal" ve "Saklı Gün" oyunları sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

 • 13.01.2023 13 Oca 12:36 Devlet Tiyatroları 7 farklı oyunla turneye çıkıyor

  Devlet Tiyatroları 7 farklı oyunla turneye çıkıyor Devlet Tiyatroları (DT), 16-22 Ocak tarihleri arasında, 11 il ve 2 ilçede 7 farklı oyunla seyirci karşısına çıkacak.

 • 06.01.2023 06 Oca 16:56 Devlet Tiyatroları, 9-15 Ocak'ta 8 farklı oyunu 37 temsille seyirciyle buluşturacak

  Devlet Tiyatroları, 9-15 Ocak'ta 8 farklı oyunu 37 temsille seyirciyle buluşturacak Devlet Tiyatroları (DT) 9-15 Ocak tarihleri arasında 8 farklı oyunu, 37 temsille Türkiye genelinde tiyatroseverlerle buluşturacak.

 • 16.12.2022 16 Ara 16:47 Devlet Tiyatroları 18 ilde 33 temsille turneye çıkıyor

  Devlet Tiyatroları 18 ilde 33 temsille turneye çıkıyor Devlet Tiyatroları 18 il, 2 ilçede 9 farklı oyun ve 33 temsille turneye çıkacak.

 • 15.12.2022 15 Ara 17:00 Ankara Devlet Tiyatrosu, Aşık Veysel'in hayatını sahneye taşıdı

  Ankara Devlet Tiyatrosu, Aşık Veysel'in hayatını sahneye taşıdı Ankara Devlet Tiyatrosu, halk ozanı Aşık Veysel'in hayatını anlatan müzikali sahneledi.

 • 09.12.2022 09 Ara 20:45 Devlet Tiyatroları "Bizim Yunus" adlı oyunu sahneledi

  Devlet Tiyatroları 'Bizim Yunus' adlı oyunu sahneledi Ankara Devlet Tiyatrosu, "Bizim Yunus" adlı oyunu, Tekirdağ'da sanatseverlerle buluşturdu.

 • 05.12.2022 05 Ara 15:19 Devlet Tiyatroları turneye çıkıyor

  Devlet Tiyatroları turneye çıkıyor Devlet Tiyatroları (DT), 5-11 Aralık'ta, 19 ilde 10 farklı oyunu seyirciyle buluşturacak.

 • 24.11.2022 24 Kas 16:19 Oyuncu Hatice Aslan'dan İtiraf!

  Oyuncu Hatice Aslan'dan İtiraf! 'Özel Ders' adlı internet dizisinde rol alacak olan oyuncu Hatice Aslan, toplu taşıma itirafıyla gündem oldu. Aslan, "Metrobüse ve metroya sıklıkla biniyorum" dedi. İşte detaylar...

 • 23.11.2022 23 Kas 14:33 Yerli yazarların oyunları Ankara'da buluşuyor

  Yerli yazarların oyunları Ankara'da buluşuyor Devlet Tiyatrolarınca (DT) bu yıl 10'uncusu düzenlenen "Ankara Buluşmaları" kapsamında, yerli yazarların oyunları başkentli sanatseverler için perde dedi.

 • 22.11.2022 22 Kas 11:12 Devlet Tiyatroları, 24 Kasım'da öğretmenleri ücretsiz temsillerle buluşturacak

  Devlet Tiyatroları, 24 Kasım'da öğretmenleri ücretsiz temsillerle buluşturacak Devlet Tiyatroları (DT), 24 Kasım'da öğretmenler için 14 yerleşik bölgesindeki 14 sahnede ücretsiz temsil düzenleyecek.

 • 18.11.2022 18 Kas 12:29 Devlet Tiyatroları 14 ilde 8 oyunla turneye çıkıyor

  Devlet Tiyatroları 14 ilde 8 oyunla turneye çıkıyor Devlet Tiyatroları, 14 ilde 8 farklı oyunla turneye çıkacak.

 • 03.11.2022 03 Kas 08:59 Edirne Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki oyun sahnelenecek

  Edirne Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki oyun sahnelenecek Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Edirne Sahnesi'nde bu ay "Neyzen Tevfik" ve "Binbir gece masalı" adlı iki oyun sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

 • 31.10.2022 31 Eki 11:27 Devlet Tiyatroları Anadolu turnesinde çıktı

  Devlet Tiyatroları Anadolu turnesinde çıktı Devlet Tiyatroları (DT), 6 ilde 4 farklı oyun ve 13 temsili içeren Anadolu turnesine çıktı.

 • 28.10.2022 28 Eki 12:52 Adının verildiği okulun öğrencilerinin 29 Ekim gösterisinde duygulandı

  Adının verildiği okulun öğrencilerinin 29 Ekim gösterisinde duygulandı Adının verildiği okulun öğrencilerinin 29 Ekim gösterisinde duygulandı Zonguldak'ta Atatürk ve Cumhuriyet konuşu orotaryo gösterisini izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

 • 22.10.2022 22 Eki 10:31 Devlet Tiyatroları 9 ilde 5 farklı oyunla Anadolu turnesinde

  Devlet Tiyatroları 9 ilde 5 farklı oyunla Anadolu turnesinde Devlet Tiyatroları, 24-30 Ekim'de 9 ilde 5 farklı oyunla sanatseverlerle buluşacak.

Advertisement