Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Atila Aydıner haberleri, Atila Aydıner son dakika, son dakika Atila Aydıner

Son Dakika Atila Aydıner Haberleri

Son dakika Atila Aydıner haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son atila aydıner haberleri anında burada.


 • 12:43 Bayrampaşa'da Teknoloji ve Bilişim Lisesi yapılacak

  Bayrampaşa'da Teknoloji ve Bilişim Lisesi yapılacak Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur ile görüşerek Teknoloji ve Bilişim Lisesi yapılması için ön protokol imzaladıklarını duyurdu. Lisede robotik kodlama, siber güvenlik yazılımı, yapay zeka gibi alanlarda uluslararası standartlarda eğitim verilecek ve gençlerin Türkiye'nin geleceğine katkı sağlaması hedefleniyor.

 • 09.12.2023 09 Ara 16:55 Bayrampaşa'ya 300 Yataklı Devlet Hastanesi İnşa Edilecek

  Bayrampaşa'ya 300 Yataklı Devlet Hastanesi İnşa Edilecek Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede 25 bin metrekare alan üzerine, 300 yataklı modern bir devlet hastanesi inşa edeceklerini belirtti. Hastanede 100 poliklinik, 40 acil müşahede odası, 34 yoğun bakım ünitesi, 10 ameliyathane, 6 doğumhane ve 5 diyaliz merkezi bulunacak.

 • 08.12.2023 08 Ara 10:43 Bayrampaşa'da Millet Bahçesi İnşası Tamamlanıyor

  Bayrampaşa'da Millet Bahçesi İnşası Tamamlanıyor Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, eski Pancar Motor Fabrikası alanında inşa edilen 45 bin metrekarelik millet bahçesinin tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Aydıner, bu projenin belediyenin 'ustalık eseri' olduğunu ve bölge halkının yaşamına renk katacağını, gelecek kuşaklara güzel bir miras olacağını söyledi. Millet bahçesinde çocuk oyun alanları, etkinlik ve pilates alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, koşu parkuru gibi birçok özellik bulunuyor.

 • 07.12.2023 07 Ara 20:46 Bayrampaşa'da İstanbul'a nefes aldıracak Millet Bahçesi inşa ediliyor

  Bayrampaşa'da İstanbul'a nefes aldıracak Millet Bahçesi inşa ediliyor Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, betona değil yeşile ve geleceğe yatırım yaptıklarını belirterek, bölgenin en büyük Millet Bahçesi olan Bayrampaşa Millet Bahçesi'nin yakında hizmete sunulacağını açıkladı. 45 bin metrekarelik alanda inşa edilen bahçe, sosyal donatı alanları, çocuk oyun alanları, etkinlik ve spor alanları gibi birçok özelliği içeriyor. Proje, Bayrampaşa'nın kimliğine uygun olarak yeşil bir alan olarak değerlendirilmesi için yapılan mücadele sonucunda gerçekleştirildi.

 • 07.12.2023 07 Ara 17:10 Bayrampaşa Belediyesi 2023 fidan dikmeye devam ediyor

  Bayrampaşa Belediyesi 2023 fidan dikmeye devam ediyor Bayrampaşa Belediyesi, Cumhuriyetin 100'üncü yılına atfen ilçe genelinde 2023 fidan dikmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Atila Aydıner ekiplerle birlikte onlarca ıhlamur fidanını toprakla buluşturdu. Yağmur çamur demeden fidan dikmeyi sürdürdüklerini belirten Başkan Aydıner, 'Amacımız gelecek kuşaklara daha yaşanır, daha yeşil bir dünya bırakmak' dedi.

 • 04.12.2023 04 Ara 12:35 Bayrampaşa Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım Çeki Verdi

  Bayrampaşa Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım Çeki Verdi Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine toplam 500 bin lira tutarında nakdi yardım çeki verdi. Belediye Başkanı Atila Aydıner, spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:08 Bayrampaşa Belediyesi Öğretmenler Günü'nde Hatıra Ormanı Oluşturdu

  Bayrampaşa Belediyesi Öğretmenler Günü'nde Hatıra Ormanı Oluşturdu Bayrampaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde doğa dostu yeşil bir etkinliğe imza attı. Etkinlik kapsamında Bayrampaşa'da görev yapan öğretmenler, yüzlerce fidanı Konya'da toprakla buluşturarak 100. Yıl Hatıra Ormanı oluşturdu.

 • 20.11.2023 20 Kas 15:16 Bayrampaşa Belediyesi'nin 'Dönüşen Çatılarla Bayrampaşa'nın Yeni Çehresi' Uygulaması Tanıtıldı

  Bayrampaşa Belediyesi'nin 'Dönüşen Çatılarla Bayrampaşa'nın Yeni Çehresi' Uygulaması Tanıtıldı Bayrampaşa Belediyesi'nin 'Dönüşen Çatılarla Bayrampaşa'nın Yeni Çehresi' uygulamasının tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Atila Aydıner, uygulamanın kentimize mimari bir estetik kazandıracağını ve vatandaşların yaşam alanını ferahlatacağını belirtti. Uygulama çerçevesinde estetik, çevreci, ferah ve daha kullanışlı bir çatı sistemine geçilmesi planlanıyor.

 • 17.11.2023 17 Kas 18:32 Bayrampaşa'da Dönüşen Çatılarla Yeni Bir Yaşam Ünitesi Oluşturuldu

  Bayrampaşa'da Dönüşen Çatılarla Yeni Bir Yaşam Ünitesi Oluşturuldu Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda, yeni bina çatısı sistemi projesi katılımcılara tanıtıldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, çatıların yeni bir yaşam ünitesi olabileceğini belirtti.

 • 11.11.2023 11 Kas 16:50 Bayrampaşa Belediyesi 2023 fidanını toprakla buluşturuyor

  Bayrampaşa Belediyesi 2023 fidanını toprakla buluşturuyor Bayrampaşa Belediyesi, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında İsmetpaşa Mahallesi Tuna Caddesi üzerinde fidan dikimi gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Atila Aydıner, ağaçlandırma etkinliğinde yaptığı konuşmada, Bayrampaşa'nın birçok yerini ıhlamur ağaçlarıyla donatacaklarını belirtti ve projeyi başlattıklarını söyledi.

 • 29.10.2023 29 Eki 10:05 Bayrampaşalılar yenilenen yürüyüş parkurunda Cumhuriyetin 100'üncü yılı için yürüdü

  Bayrampaşalılar yenilenen yürüyüş parkurunda Cumhuriyetin 100'üncü yılı için yürüdü Bayrampaşa Belediyesi tarafından Bayrampaşa Şehir Parkı'nda bulunan 900 metrelik yürüyüş parkuru yenilendi.

 • 21.10.2023 21 Eki 18:10 Bayrampaşa Belediyesi Tasarım Merkezi Açıldı

  Bayrampaşa Belediyesi Tasarım Merkezi Açıldı Bayrampaşa Belediyesi tarafından öğrencilerin eğitim hayatına destek olmak amacıyla kurulan Tasarım Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Merkezde öğrenciler hem derslerine çalışabilecek hem de tasarlayıp geliştirme imkanı bulacak.

 • 19.10.2023 19 Eki 16:18 Bayrampaşa Belediyesi 4. Bilim ve Teknoloji Festivali'ne ev sahipliği yapıyor

  Bayrampaşa Belediyesi 4. Bilim ve Teknoloji Festivali'ne ev sahipliği yapıyor Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Bilim ve Teknoloji Festivali, öğrencilerin katılımıyla başladı. Festivalde birçok atölye yer alırken, öğrenciler bilgi alarak uygulamalara katıldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, festivaldeki etkinliklerin Bayrampaşalı gençlerin TEKNOFEST'te başarılı olacağına olan inancını dile getirdi.

 • 09.10.2023 09 Eki 15:44 Bayrampaşa Belediyesi Okula Merhaba Etkinliği

  Bayrampaşa Belediyesi Okula Merhaba Etkinliği Bayrampaşa Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği okula merhaba etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı Atila Aydıner de çocukların mutluluğuna ortak oldu. Etkinlikte interaktif çocuk oyunları, gösteriler ve yarışmalar yer aldı. Başkan Aydıner, çocukların eğlenmelerinin önemli olduğunu belirterek, bu tarz etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Etkinliklerin kapanış programı ise Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilecek.

 • 09.10.2023 09 Eki 14:42 Bayrampaşa Belediye Meclisi 2024 yılı bütçesini onayladı

  Bayrampaşa Belediye Meclisi 2024 yılı bütçesini onayladı Bayrampaşa Belediye Meclisi, 1 milyar 800 milyon lira olarak belirlenen 2024 yılı bütçesini oy çokluğu ile onayladı. Başkan Atila Aydıner, yaptığı konuşmada, Bayrampaşa'da hayatı kolaylaştırmaya devam edeceklerini ve bütçenin ilçe ve halk için hayırlı olmasını temenni etti.

 • 20.09.2023 20 Eyl 16:53 Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Stajyer Öğrencilere Hediyeler Verdi

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Stajyer Öğrencilere Hediyeler Verdi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi'nde staj yapan öğrencilerle bir araya gelerek internet paketi ve çeşitli hediyeler verdi. Aydıner, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu belirterek onlarla gurur duyduğunu ifade etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 17:02 Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz, Bayrampaşa Belediye Başkanı ile Buluştu

  Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz, Bayrampaşa Belediye Başkanı ile Buluştu Türk sporunun başarılı isimlerinden Mete Gazoz, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'i ziyaret etti. Ziyaretin ardından Gazoz, Paris 2024 Olimpiyatları'nda başarı hedeflediğini belirtti. Başkan Aydıner ise Gazoz'un başarılarından gurur duyduklarını ifade etti. Ziyaretin sonunda Gazoz'a hediye takdim edildi ve Togg ile Bayrampaşa turu yapıldı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 14:12 Bayrampaşa Belediyesi Bosnalı çocuklara eğitim desteği gönderdi

  Bayrampaşa Belediyesi Bosnalı çocuklara eğitim desteği gönderdi Bayrampaşa Belediyesi'nin katkılarıyla, yeni eğitim öğretim döneminde yetim ve yardıma muhtaç olan Bosnalı çocuklara 1 tır dolusu eğitim desteği, bugün yapılan törenle yola çıktı. Törende içerisinde 400 tablet, 50 bin tekstil ürünü ve 400 kişilik çanta ile kırtasiyelik ürünler olan eğitim desteği dolu yardım tırı Bosna-Hersek'e doğru yola çıktı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yapılan yardımların binlercesinden bir tanesi olduğunu belirterek, Türkiye Cumhuriyeti'nin ne kadar büyük bir ülke olduğunu gösterdiğini ifade etti.

 • 11.09.2023 11 Eyl 16:39 Bayrampaşa Anadolu Lisesi'nde Yeni Eğitim Dönemi Başladı

  Bayrampaşa Anadolu Lisesi'nde Yeni Eğitim Dönemi Başladı Bayrampaşa'da ders zili çalarken, yeni eğitim dönemi yeniliklerle başladı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise, yeniden inşa edilen ve bu yıl öğrencilere kapılarını açan Bayrampaşa Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle buluştu.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:50 Bayrampaşa Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zabıta Haftası ve Belediye Zabıta Teşkilatı'nın 197'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla zabıta personelleriyle bir araya geldi. Başkan Aydıner, zabıta personellerine teşekkür etti.

 • 15.08.2023 15 Ağu 17:30 Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, İşçilerle Buluştu

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, İşçilerle Buluştu Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye şirket çalışanlarıyla bir araya gelerek pilav yedi ve sohbet etti. Aydıner, işçilerin lehine maaşlarda önemli düzenlemeler gerçekleştirdiklerini ve yıl sonunda yeni bir artış yapacaklarını belirtti.

 • 15.06.2023 15 Haz 17:21 Bayrampaşa'da sünnet olan çocuklara TOGG'lu konvoy sürprizi

  Bayrampaşa'da sünnet olan çocuklara TOGG'lu konvoy sürprizi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede sünnet olan çocukları yerli ve milli otomobil TOGG ile evlerinden alarak konvoy oluşturdu. TOGG'a binerek konvoya katılan çocuklar büyük sevinç yaşadı. Belediye Başkanı Aydıner, yıllardır gerçekleştirdiği sünnet organizasyonlarına devam ediyor. Bu yıl da Bayrampaşalı çocukların sünnet heyecanına ortak olan Aydıner, onlara TOGG aracıyla sürpriz yaptı. Aileleri kırmayan Aydıner, belediyeye tahsis edilen milli ve yerli otomobil TOGG aracına binerek çocukları tek tek evlerinden aldı ve bir sünnet konvoyu gerçekleştirdi.

 • 15.06.2023 15 Haz 15:41 Bayrampaşa'da sünnet olan çocuklara TOGG'lu konvoy sürprizi

  Bayrampaşa'da sünnet olan çocuklara TOGG'lu konvoy sürprizi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede sünnet olan çocukları yerli ve milli otomobil TOGG ile evlerinden alarak konvoy oluşturdu. TOGG'a binerek konvoya katılan çocuklar büyük sevinç yaşadı. Belediye Başkanı Aydıner, çocukları evlerinden almadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve sünnet organizasyonlarına devam edeceklerini belirtti. Çocuklar ve aileleri, TOGG'lu konvoy sürprizinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

 • 15.06.2023 15 Haz 15:13 Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Sünnet Konvoyuna Yerli ve Milli Otomobil TOGG ile Katıldı

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Sünnet Konvoyuna Yerli ve Milli Otomobil TOGG ile Katıldı Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede sünnet olan çocukları yerli ve milli otomobil TOGG ile evlerinden alarak konvoy oluşturdu. TOGG'a binerek konvoya katılan çocuklar büyük sevinç yaşadı. Belediye Başkanı Aydıner, çocukları evlerinden tek tek alarak sünnet konvoyu gerçekleştirdi. Çocuklar, TOGG aracına binerek seyahat etmenin yanı sıra, pasta kesimi ve hediyelerle de mutlu edildi. Aileler, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'e teşekkür etti.

 • 15.06.2023 15 Haz 01:38 Bayrampaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü'ne tam donanımlı 1 ambulans daha eklendi

  Bayrampaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü'ne tam donanımlı 1 ambulans daha eklendi Bayrampaşa Belediyesi tarafından hasta vatandaşları evden hastaneye ve hastaneden eve götüren ambulanslara 1 yenisi daha eklendi.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:42 Bayrampaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü'ne Yeni Ambulans Eklendi

  Bayrampaşa Belediyesi Sağlık Müdürlüğü'ne Yeni Ambulans Eklendi Bayrampaşa Belediyesi, hasta vatandaşları evden hastaneye ve hastaneden eve götüren ambulanslara tam donanımlı bir yenisi daha ekledi. Belediye Başkanı Atila Aydıner, yeni ambulansla birlikte hizmet kalitesinin artacağını belirtti. Sağlık alanında vatandaşlara verilen hizmetlerin kalitesini artırmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, ücretsiz olarak ambulans hizmeti sunuyor. Başkan Aydıner, hizmetin mükemmel olduğunu ve Allah'ın rızasını kazanmak için yapıldığını söyledi.

 • 12.05.2023 12 May 09:57 Engelli gençler için kına programı düzenlendi

  Engelli gençler için kına programı düzenlendi Bayrampaşa Belediyesi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında temsili olarak askere gidecek engelli gençler için kına programı düzenledi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa müftüsü Recep Eren ve engelli gençlerin aileleri de programa katıldı. Programda duygu dolu anlar yaşandı. Aydıner, 8 yıldır her yıl düzenledikleri bu programda ortalama 40 engelli genci askere gönderdiklerini belirtti.

 • 28.04.2023 28 Nis 16:59 Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner Stajyer Öğrencilere Tatlı İkram Etti

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner Stajyer Öğrencilere Tatlı İkram Etti Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye hizmet binasında görevli stajyer öğrencilerle bir araya gelerek onlara tatlı ikram etti ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Gençlere Türkiye'nin geleceği olduğunu söyleyen Aydıner, duyarlı, çalışkan ve fedakar gençliğimizin en büyük zenginliğimiz olduğunu belirtti.

 • 17.04.2023 17 Nis 14:56 Yardımseverler Bayrampaşa'da iftar sofrasında buluştu

  Yardımseverler Bayrampaşa'da iftar sofrasında buluştu Bayrampaşa Belediyesi, depremzedeler için seferber olan yardımsever gençleri ve vatandaşları iftar programında bir araya getirdi.

 • 10.04.2023 10 Nis 12:25 Bayrampaşa'da fidanlar deprem şehitleri için dikildi

  Bayrampaşa'da fidanlar deprem şehitleri için dikildi Bayrampaşalı lise öğrencileri, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına 3 bin 500 fidan dikti.

 • 10.02.2023 10 Şub 16:25 Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner, Kahramanmaraş'ta

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner, Kahramanmaraş'ta Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş'a gitti.

 • 25.01.2023 25 Oca 23:34 Bayrampaşa Belediyesi ilçedeki amatör spor kulüplerine destek programı düzenledi

  Bayrampaşa Belediyesi ilçedeki amatör spor kulüplerine destek programı düzenledi Bayrampaşa Belediyesi ilçedeki amatör spor kulüplerine destek programı düzenledi Bayrampaşa Belediyesi tarafından ilçedeki amatör spor kulüplerine destek programı düzenlendi.

 • 21.12.2022 21 Ara 17:14 Bayrampaşa Belediyesi'nden 3 bin 283 öğrenciye burs

  Bayrampaşa Belediyesi'nden 3 bin 283 öğrenciye burs Eğitime destek olmak amacıyla öğrencilere düzenli olarak burs veren Bayrampaşa Belediyesi, bu yıl da 3 bin 283 öğrenciye burs yardımı yaptı.

 • 11.12.2022 11 Ara 16:09 Bayrampaşa'da düzenlenen festivalde 3 ton hamsi dağıtıldı

  Bayrampaşa'da düzenlenen festivalde 3 ton hamsi dağıtıldı Bayrampaşa Belediyesince düzenlenen balık festivalinde vatandaşlara 3 ton hamsi dağıtıldı.

 • 18.11.2022 18 Kas 14:06 Başkan Aydıner'den 'Bursa' sürprizi

  Başkan Aydıner'den 'Bursa' sürprizi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 17 Kasım Dünya Komşular Günü'nde, belediyenin kültür gezileri çerçevesinde Bursa gezisine giden Bayrampaşalılara sürpriz yaptı.

 • 16.11.2022 16 Kas 19:52 Bayrampaşa'daki açılışta konuşan AK Parti'li Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'den İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür

  Bayrampaşa'daki açılışta konuşan AK Parti'li Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'den İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür Bayrampaşa'daki eski cezaevi arazisine kurulan İsmet Paşa Yaşam Merkezi ile Muratpaşa Kapalı Yüzme Havuzu ve Zemin Altı Otoparkı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katımıyla resmen açıldı. Törende söz alan AK Parti'li Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, projeyi ilçeye kazandıran İmamoğlu'na teşekkür etti.

 • 05.11.2022 05 Kas 13:11 Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner'den Beypazarı'na kültür ziyareti

  Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner'den Beypazarı'na kültür ziyareti Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Beypazarı ilçesindeki turizm alanlarında incelemelerde bulundu.

 • 28.10.2022 28 Eki 13:42 Bayrampaşa'da Toplu İş Sözleşmesi imzalandı: İşçilere yüzde 80 zam yapıldı

  Bayrampaşa'da Toplu İş Sözleşmesi imzalandı: İşçilere yüzde 80 zam yapıldı Bayrampaşa'da Toplu İş Sözleşmesi imzalandı: İşçilere yüzde 80 zam yapıldıİş Sendikası arasında toplam bin 50 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

 • 25.08.2022 25 Ağu 15:49 Bayrampaşa Belediyesi'nden okullara boya desteği

  Bayrampaşa Belediyesi'nden okullara boya desteği Bayrampaşa Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala okullarda yenileme çalışması başlattı.

 • 21.07.2022 21 Tem 15:50 Sünnet öncesi Boğaz turu

  Sünnet öncesi Boğaz turu Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi, bu yıl da yüzlerce Bayrampaşalı çocuğu sünnet ettiriyor.

 • 04.07.2022 04 Tem 10:49 Başkan Aydıner şampiyonları ağırladı

  Başkan Aydıner şampiyonları ağırladı Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, çeşitli yarışmalarda Türkiye şampiyonu olan öğrencileri makamında kabul etti ve onlara hediyeler verdi.

 • 03.06.2022 03 Haz 15:33 Bayrampaşa buram buram fesleğen kokuyor

  Bayrampaşa buram buram fesleğen kokuyor Bayrampaşa Belediyesi, geleneksel 'Fesleğenli Bahar Etkinliği' çerçevesinde ilçe genelinde ve okullarda toplam 50 bin fesleğen dağıttı.

 • 21.03.2022 21 Mar 14:44 Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nde Bayrampaşa'da anlamlı etkinlik

  Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nde Bayrampaşa'da anlamlı etkinlik Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Bayrampaşa'da down sendromlu çocuklara özel etkinlik düzenlendi.

 • 04.03.2022 04 Mar 16:46 Bayrampaşa Gençlik Meclisi mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi

  Bayrampaşa Gençlik Meclisi mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi Bayrampaşa Gençlik Meclisi mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdiİSTANBUL Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Meclisi, mart ayı olağan toplantısını Başkan Aydıner'in katılımıyla gerçekleştirdi.

 • 14.02.2022 14 Şub 00:59 Başkan Aydıner: "Kadir Abi, başarılı ve efsanevi bir belediye başkanıydı"

  Başkan Aydıner: 'Kadir Abi, başarılı ve efsanevi bir belediye başkanıydı' Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 13 Şubat Dünya Radyo Günü'nde radyoyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 • 13.02.2022 13 Şub 14:23 Başkan Aydıner, "Kadir Abi, başarılı ve efsanevi bir belediye başkanıydı"

  Başkan Aydıner, 'Kadir Abi, başarılı ve efsanevi bir belediye başkanıydı' - Başkan Aydıner, "Kadir Abi, başarılı ve efsanevi bir belediye başkanıydı" Başkan Aydıner, 13 Şubat Dünya Radyo Günü'nde konuştu Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 13 Şubat Dünya Radyo Günü'nde radyoyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 • 10.02.2022 10 Şub 16:59 Barış Manço ölümünün 23. yıl dönümünde Bayrampaşa'da anıldı

  Barış Manço ölümünün 23. yıl dönümünde Bayrampaşa'da anıldı Barış Manço ölümünün 23. yıl dönümünde Bayrampaşa'da anıldıİSTANBUL Barış Manço ölümünün 23 yıl dönümü nedeniyle Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen konserle anıldı.

 • 31.12.2021 31 Ara 10:07 Bayrampaşa Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine destek

  Bayrampaşa Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine destek - Bayrampaşa Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine destek Bayrampaşa Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine nakdi yardımda bulundu.

 • 18.12.2021 18 Ara 18:16 Bayrampaşalılar, "Şehir Kütüphanesine" kavuşuyor

  Bayrampaşalılar, 'Şehir Kütüphanesine' kavuşuyor Bayrampaşalılar, "Şehir Kütüphanesine" kavuşuyor Bayrampaşa Vakfı tarafından kurulacak olan Bayrampaşa Şehir Kütüphanesi'nin tanıtım programı gerçekleştirildi.

 • 09.12.2021 09 Ara 17:16 Son dakika haber | Bayrampaşalı Şehit Esma Çevik kabri başında anıldı

  Son dakika haber | Bayrampaşalı Şehit Esma Çevik kabri başında anıldı Son dakika haberleri... Başkan Atila Aydıner, Bayrampaşalı şehit Astsubay Üstçavuş Esma Çevik'in Edirnekapı Şehitliği'ndeki kabrini ziyaret etti.

Advertisement