Son dakika Çimsa haberleri, Çimsa son dakika, son dakika Çimsa

Son Dakika Çimsa Haberleri

 • Altın, Borsa ve Dolar Kazandırdı
  25 Kas Altın, Borsa ve Dolar Kazandırdı

  Bu hafta altın, borsa ve dolar yatırım araçları kazandırdı. BIST 100 endeksi yüzde 1,36 kazançla haftayı tamamladı. ASELSAN en çok prim yapan hisse oldu. Altın ve doların fiyatları yükseldi.

 • Sabancı Holding, 2023'ün 9 ayında güçlü finansal sonuçlar elde etti
  09 Kas Sabancı Holding, 2023'ün 9 ayında güçlü finansal sonuçlar elde etti

  Sabancı Holding, banka ve banka dışı iş kollarında elde edilen başarılı sonuçlar ve güçlü operasyonel nakit akışı sayesinde, sağlıklı bilanço yapısını güçlendirmeyi sürdürüyor. Holding, 2023'ün 9 ayına ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre, Holding, söz konusu dönemde kombine satışlarını yüzde 65 artışla 457,3 milyar TL seviyesine yükseltirken, şirketin konsolide net karı ise 36,7 milyar TL oldu.

 • Altın ve dolar kazandırdı
  04 Kas Altın ve dolar kazandırdı

  Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi haftayı yüzde 0,01 kayıpla tamamlarken, altın ve dolar değer kazandı. Altın fiyatları yüzde 1,34 artarak 1.821 liraya yükselirken, doların satış fiyatı yüzde 0,79 değer kazanarak 28,4110 lira oldu.

 • Altın, Borsa ve Dolar Kazandırdı
  28 Eki Altın, Borsa ve Dolar Kazandırdı

  Bu hafta yatırım araçlarından altın, borsa ve dolar kazandırdı. Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi haftayı yüzde 2,61 kazançla 7.706,41 puandan tamamladı. Altın fiyatları da yükselirken, 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı yüzde 0,34 değer kazancıyla 1.797 liraya yükseldi. Doların satış fiyatı ise yüzde 0,65 değer kazanarak 28,1890 lira oldu.

 • Sakıp Sabancı Müzesi'nde Agnes Denes'in Yaşayan Piramit'i sergileniyor
  25 Eki Sakıp Sabancı Müzesi'nde Agnes Denes'in Yaşayan Piramit'i sergileniyor

  Sakıp Sabancı Müzesi'nin bahçesinde sergilenen Agnes Denes'in Yaşayan Piramit isimli eser, 30 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek. Eser, doğal yaşam döngüsüne sahip bir heykel olarak değerlendiriliyor.

 • Borsa ve dolar kazandı, Zorlu Enerji en çok prim yapan hisse oldu
  07 Eki Borsa ve dolar kazandı, Zorlu Enerji en çok prim yapan hisse oldu

  Bu hafta Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi yüzde 1,56 kazançla 8.464,93 puandan tamamladı. Aynı dönemde Zorlu Enerji yüzde 31,60 prim yaparak en çok yükselen hisse oldu. Altın düşerken dolar yüzde 0,74 değer kazandı.

 • SPK, MHR Gayrimenkul, Borlease Otomotiv ve Dofer Yapı'nın halka arzına onay verdi
  05 Eki SPK, MHR Gayrimenkul, Borlease Otomotiv ve Dofer Yapı'nın halka arzına onay verdi

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, Borlease Otomotiv AŞ ve Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ'nin halka arz başvurularını onayladı. Ayrıca, Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'nin sermaye artırımına da onay verildi. SPK, birçok şirketin borçlanma aracı ihraç başvurularına da izin verdi. Kurul ayrıca, bazı şirketlerin pay işlemleri ve mevzuata aykırılıklar nedeniyle cezalar uyguladı.

 • En Etkin 50 CMO Araştırmasının Sonuçları Açıklandı
  05 Eki En Etkin 50 CMO Araştırmasının Sonuçları Açıklandı

  DataExpert katkıları ile BMI Business School tarafından yürütülen ve 2016 yılından bu yana sürdürülen 'En Etkin 50 CMO' araştırmasının sonuçları açıklandı. 800'den fazla organizasyonun üst düzey pazarlama yöneticisinin değerlendirmesiyle hazırlanan listede yer alan 'En Etkin 50 CMO'ya ödülleri, 10 Ekim'de gerçekleşecek CMO Summit 2023'te takdim edilecek. Bu yıl kadın liderlerin oranı geçen yıla göre artarak yüzde 54'e yükseldi.

 • Türkiye'nin En Büyük Şirketlerinin Pazarlama Koltuğunda Oturanların Yüzde 54'ü Kadın
  03 Eki Türkiye'nin En Büyük Şirketlerinin Pazarlama Koltuğunda Oturanların Yüzde 54'ü Kadın

  DataExpert’in katkıları ile BMI Business School tarafından yürütülen ve 2016 yılından bu yana sürdürülen ‘En Etkin 50 CMO’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin pazarlama koltuğunda oturanların yüzde 54’ü kadın. 800’den fazla organizasyonun üst düzey pazarlama yöneticisinin değerlendirmesiyle hazırlanan listede yer alan ‘En Etkin 50 CMO’ya ödülleri, 10 Ekim’de Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşecek CMO Summit 2023’te takdim edilecek.

 • BIST 100 Endeksi 28,50 Puan Azalarak Kapandı
  27 Eyl BIST 100 Endeksi 28,50 Puan Azalarak Kapandı

  Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 28,50 puan azalarak 8.213,76 puandan kapandı. Gün içinde en düşük 8.170,89, en yüksek 8.298,65 puanı gören BIST 100 endeksi, günü önceki kapanışa göre yüzde 0,35 azalışla tamamladı. Altının onsu uluslararası piyasalarda 1.880 dolardan işlem görüyor. Londra Brent tipi ham petrolün varil fiyatı ise 94,4 dolardan işlem görüyor.

 • Küresel piyasalar Fed haftasını negatif tamamladı
  23 Eyl Küresel piyasalar Fed haftasını negatif tamamladı

  Küresel pay piyasaları, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) para politikası kararları sonrasında yılın geri kalanında bankanın bir faiz artışına daha gidebileceğinin sinyalini vermesiyle negatif bir seyir izlerken, gelecek hafta gözler ABD'de büyüme başta olmak üzere yoğun veri gündemine çevrildi.

 • Borsa, Altın ve Dolar Kazandı
  23 Eyl Borsa, Altın ve Dolar Kazandı

  Bu hafta borsa, altın ve dolar yatırım araçlarından kazandı. BIST 100 endeksi yüzde 0,97 kazançla haftayı tamamladı. Altın ve dolar da değer kazandı.

 • VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı yatay seyirle başladı
  21 Eyl VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı yatay seyirle başladı

  Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) ekim vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontrat, güne yatay seyirle 8.388,25 puandan başladı. Analistler, küresel pay piyasalarında, ABD Merkez Bankası'nın (Fed), politika faizini beklentiler doğrultusunda sabit bırakmasına karşın yılın geri kalanında bir faiz artışına daha gidebileceğinin sinyalini vermesiyle negatif bir seyir izlendiğini aktararak, bugün yurt içinde gözlerin, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararına çevrildiğini bildirdi.

 • Yurt içinde gözler TCMB'ye çevrildi
  21 Eyl Yurt içinde gözler TCMB'ye çevrildi

  Küresel piyasalarda ABD Merkez Bankası'nın (Fed), politika faizini beklentiler doğrultusunda sabit bırakmasına karşın yılın geri kalanında bir faiz artışına daha gidebileceğinin sinyalini vermesiyle negatif bir seyir izlenirken, bugün yurt içinde gözler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın...

 • SPK, 5 Şirketin Sermaye Artırımına Onay Verdi
  20 Eyl SPK, 5 Şirketin Sermaye Artırımına Onay Verdi

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Kalekim Kimyevi Maddeler, Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret, Çimsa Çimento, İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret AŞ, Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ'nin sermaye artırımı başvurularını onayladı. Ayrıca, Kordsa Teknik Tekstil, Türkiye İş Bankası, Setur Servis Turistik AŞ, Bien Finans Faktoring AŞ, Akbank, MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış AŞ, Coca-Cola İçecek AŞ'nin borçlanma aracı ihraç başvurularına izin verildi. SPK ayrıca, Fibabanka AŞ Üçüncü Varlık Finansmanı Fonu, Emlak Varlık Kiralama, Aktif Bank Sukuk Varlık Kiralama AŞ'nin başvurularını onayladı. Yeni faaliyet izinleri de verilen şirketler arasında Allbatross Portföy Yönetimi AŞ, Foneria Portföy Yönetimi AŞ, Rota Portföy Yönetimi AŞ, Aktif Portföy Yönetimi AŞ ve Atlas Portföy Yönetimi AŞ yer aldı. Ayrıca, Işıklar Enerji ve Yapı Holding AŞ, LDR Turizm AŞ, Ersu Meyve ve Gıda Sanayi AŞ ve Gür-Sel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret AŞ'ye idari para cezaları uygulanmasına karar verildi. Son olarak, Türkiye'de yerleşik kişilere yönelik olarak internet aracılığıyla kaldıraçlı işlem yaptıran 59 internet sitesine erişimin engellenmesi kararı alındı.

 • Çukurhisar Mahallesi'nde Çimento Fabrikasının Etkisi: Çatılar ve Ağaçlar Beyaza Büründü
  22 Ağu Çukurhisar Mahallesi'nde Çimento Fabrikasının Etkisi: Çatılar ve Ağaçlar Beyaza Büründü

  Eskişehir'de faaliyet gösteren ÇİMSA Çimento Fabrikası, yakınındaki Çukurhisar Mahallesi'nde toz ve duman salarak çatıları ve ağaçları beyaza bürüdü. Bölge halkı, artan kanser vakalarının fabrikadan salınan toz ve dumandan kaynaklandığını düşünüyor. Mahalle sakinleri, akşam saatlerinde çamaşır asamadıklarını ve evlerinin çatılarının beyaz tozla kaplandığını belirtiyor. Hastalıkların arttığı bölgede yetkililerden önlem alınmasını istiyorlar.

 • Sınırda karbon düzenlemesi mekanizması GTO'da anlatıldı
  16 Haz Sınırda karbon düzenlemesi mekanizması GTO'da anlatıldı

  Üretim sektörünü yakından ilgilendiren ve 1 Ekim 2023 tarihi itibarıyla yürürlüğe girecek olan "Sınırda Karbon Düzenlemesi Mekanizması" Gaziantep Ticaret Odası-Yeşil Teknoloji Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen bilgilendirme seminerinde anlatıldı.

 • Bu Yıl İçinde 79 Şirkete 'Dış Ticaret Sermaye Şirketi' Statüsü Verildi
  18 Mar Bu Yıl İçinde 79 Şirkete 'Dış Ticaret Sermaye Şirketi' Statüsü Verildi

  Dış Ticaret Bakanlığı, bu yılın ocak, şubat ve mart ayları içinde toplam 79 şirkete 'dış ticaret sermaye şirketi' statüsü verildiğini duyurdu.

 • Bu Yıl İçinde 79 Şirkete 'Dış Ticaret Sermaye Şirketi' Statüsü Verildi
  18 Mar Bu Yıl İçinde 79 Şirkete 'Dış Ticaret Sermaye Şirketi' Statüsü Verildi

  Dış Ticaret Bakanlığı, bu yılın ocak, şubat ve mart ayları içinde toplam 79 şirkete 'dış ticaret sermaye şirketi' statüsü verildiğini duyurdu.

 • Yatırımcı rehberi (1)
  04 Mar Yatırımcı rehberi (1)

  Bu hafta yatırım araçlarından borsa, altın ve döviz kazandırdı.

 • Yatırımcı rehberi (1)
  18 Şub Yatırımcı rehberi (1)

  Bu hafta yatırım araçlarından borsa ve dolar kazandırırken, altın kaybettirdi.

 • Yatırımcı rehberi (1)
  11 Şub Yatırımcı rehberi (1)

  Bu hafta yatırım araçlarından borsa ve altın kaybettirirken, dolar kazandırdı.

 • Yıllık yatırımcı rehberi (8)
  01 Oca Yıllık yatırımcı rehberi (8)

  Borsa İstanbul'da geçen yıl işlem gören hisse senetlerinin, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile piyasa değerleri ve yıllık değişim oranları şöyle: AdPiyasa Değeri2022 En Yüksek2022 En Düşük2022 Fark (%)2022 KapanışA.V.O.D Gıda ve Tarım945.000.

 • Rekabet Kurulunda çimento sektöründen 9 teşebbüs sözlü savunmalarını yaptı
  08 Kas Rekabet Kurulunda çimento sektöründen 9 teşebbüs sözlü savunmalarını yaptı

  Rekabet Kurulunda çimento sektöründe faaliyet gösteren 9 teşebbüs hakkında yürütülen soruşturmaya ilişkin sözlü savunma toplantısı gerçekleştirildi.

 • Çimento sektöründeki 9 teşebbüsün Rekabet Kurulu'ndaki sözlü savunması toplantısı 8 Kasım'da yapılacak
  07 Eki Çimento sektöründeki 9 teşebbüsün Rekabet Kurulu'ndaki sözlü savunması toplantısı 8 Kasım'da yapılacak

  Rekabet Kurulunun yürüttüğü soruşturma kapsamında çimento sektöründe faaliyet gösteren 9 teşebbüsün sözlü savunma toplantısı 8 Kasım'da gerçekleştirilecek.

 • Çimsa, Kayseri ve Niğde fabrikalarını satma kararı aldı
  16 Haz Çimsa, Kayseri ve Niğde fabrikalarını satma kararı aldı

  Çimsa, Kayseri ve Niğde fabrikalarını 110 milyon avro bedelle Fernas Şirketler Grubu'na satma kararı aldığını duyurdu.

 • Çimsa, 2022'nin İik Çeyreğinde Cirosunu Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 112 Artırdı
  10 May Çimsa, 2022'nin İik Çeyreğinde Cirosunu Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 112 Artırdı

  Sabancı Holding iştiraki Çimsa, yılın ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre, cirosunu yüzde 112 artırarak 639 milyon TL’den 1 milyar 355 milyon TL’ye çıkardı. Şirketin net kârı ise 124 milyon TL oldu.

 • Rekabet Kurulu devralma işlemini incelemeye aldı
  15 Mar Rekabet Kurulu devralma işlemini incelemeye aldı

  Rekabet Kurulunca, Çimsa Çimento San. ve Tic. A.Ş. bünyesindeki 2 fabrika, 2 tesis ve ambar ile bazı varlıkların, Çimko Çimento ve Beton San. Tic. A.Ş. tarafından devralınması işlemine ilişkin başvuru, nihai incelemeye alındı.

 • SPK'dan iki şirketin halka arzına onay
  10 Mar SPK'dan iki şirketin halka arzına onay

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Ensari Deri Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ ile Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ'nin halka arzını onayladı.

 • Sabancı Holding yeni ekonomi odağıyla yatırımlarını ikiye katlayacak
  25 Şub Sabancı Holding yeni ekonomi odağıyla yatırımlarını ikiye katlayacak

  Sabancı Holding, 2021 yılında kombine satışlarını yüzde 46 artışla 152 milyar TL seviyesine yükseltirken, yıllık konsolide net karını 12 milyar TL'ye taşıdı.

 • Türkiye'nin 'En Etkin 50 CFO'su' belli oldu
  03 Şub Türkiye'nin "En Etkin 50 CFO'su" belli oldu

  DataExpert katkılarıyla BMI Business School tarafından 2016 yılından bu yana yürütülen, Türkiye'nin finans alanında en önemli karar alıcılarının belirlendiği "En Etkin 50 CFO" araştırmasının sonuçları açıklandı.

 • Yıllık yatırımcı rehberi (8)
  01 Oca Yıllık yatırımcı rehberi (8)

  Borsa İstanbul'da geçen yıl işlem gören hisse senetlerinin, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile piyasa değerleri ve yıllık değişim oranları şöyle: AdPiyasa Değeri2021 En Yüksek2021 En Düşük2021 Fark (%)2021 KapanışA.V.O.D Gıda ve Tarım410.400.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  31 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Son dakika haber! Günün ilk yarısında değer kaybeden hisseler
  31 Ara Son dakika haber! Günün ilk yarısında değer kaybeden hisseler

  Son dakika haberi... Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 17 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) Değer kaybeden 17 hisse Son FiyatıÖnceki KapanışDeğişim...

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  31 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  30 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  30 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  29 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler_değişim tablosu (Günlük) 29.12.2021Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada en çok değer kazanan hisseler
  29 Ara Borsada en çok değer kazanan hisseler

  Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok yükselen ilk 20 (Günlük) 29.12.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  29 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada değer kaybeden hisseler
  28 Ara Borsada değer kaybeden hisseler

  Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok düşen ilk 20 (Günlük) 28.12.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  28 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler_değişim tablosu (Günlük) 28.12.2021Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  28 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  27 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  27 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Son dakika haberleri | Yatırımcı rehberi (8)
  25 Ara Son dakika haberleri | Yatırımcı rehberi (8)

  Edinilen son dakika haberine göre Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  24 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  24 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  23 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  23 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  22 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Habermetre, 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' medya yansımalarını raporladı
  22 Ara Habermetre, "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" medya yansımalarını raporladı

  Dijital Medya Takip ve Raporlama ajansı Habermetre'nin araştırmasına göre, Kasım ve Aralık aylarında "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği", "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele", "Kadın İstihdamı" ve "Kadın Girişimciliği Destekleri" gibi konularda markaların iletişim çalışmalarında artış görüldü.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  22 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  21 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  21 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  20 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  20 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Yatırımcı rehberi (8)
  18 Ara Yatırımcı rehberi (8)

  Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  17 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  17 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  16 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Günün ilk yarısında değer kaybeden hisseler
  16 Ara Günün ilk yarısında değer kaybeden hisseler

  Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 19 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) Değer kaybeden 19 hisseSon FiyatıÖnceki KapanışDeğişim (%)Anadolu Grubu...

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  16 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  15 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Günün ilk yarısında en çok değer kaybeden hisseler
  15 Ara Günün ilk yarısında en çok değer kaybeden hisseler

  Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok düşen ilk 20 (Günlük) 15.12.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  15 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  14 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada en çok değer kaybeden hisseler
  14 Ara Borsada en çok değer kaybeden hisseler

  Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok düşen ilk 20Son KapanışÖnceki KapanışDeğişim (%)ARD Bilişim Teknolojileri8,248,50-3,06TAV...

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  14 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  13 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  13 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Yatırımcı rehberi (8)
  11 Ara Yatırımcı rehberi (8)

  Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  10 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  10 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  09 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  09 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Borsada günlük işlemler (1)
  08 Ara Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Günün ilk yarısında en çok değer kaybeden hisseler
  08 Ara Günün ilk yarısında en çok değer kaybeden hisseler

  Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok düşen ilk 20 Son FiyatıÖnceki KapanışDeğişim (%)Biotrend Çevre ve...

 • Borsada günün ilk yarısı (1)
  08 Ara Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • Son dakika haber | Borsada en çok değer kazanan hisseler
  07 Ara Son dakika haber | Borsada en çok değer kazanan hisseler

  Son dakika haberine göre Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok yükselen ilk 20Son KapanışÖnceki KapanışDeğişim (%)Şişe Cam14,6713,349,97Akçansa21,0019,109,95Ereğli...

Advertisement