Son dakika Dmitry Peskov haberleri, Dmitry Peskov son dakika, son dakika Dmitry Peskov

Son Dakika Dmitry Peskov Haberleri

Son dakika Dmitry Peskov haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son dmitry peskov haberleri anında burada.

 • 12.06.2021 12 Haz 01:17 Kremlin: 'Putin-Biden görüşmesi sonrası ortak basın toplantısı yapılması planlanmadı' Kremlin: "Putin-Biden görüşmesi sonrası ortak basın toplantısı yapılması planlanmadı"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden arasında 16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde gerçekleştirilecek görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenlenmesinin planlanmadığı duyurdu.

 • 10.06.2021 10 Haz 11:37 Biden ile Putin görüşmesi Villa La Grange'de gerçekleşecek Biden ile Putin görüşmesi Villa La Grange'de gerçekleşecek

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, ABD Başkanı Joe Biden ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki görüşmenin, 16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde yer alan Villa La Grange'de gerçekleşeceğini doğruladı.

 • 20.05.2021 20 May 03:17 Biden yönetimi, Rus boru hattı projesine yönelik yaptırımlardan vazgeçti Biden yönetimi, Rus boru hattı projesine yönelik yaptırımlardan vazgeçti

  ABD'de Başkan Joe Biden yönetimi, Rusya ile Almanya arasındaki Nord Stream 2 boru hattını inşa eden şirket üzerindeki yaptırımlardan vazgeçti.

 • 11.05.2021 11 May 15:22 Rusya'da okula silahlı saldırı: 7'si çocuk en az 8 kişi hayatını kaybetti Rusya'da okula silahlı saldırı: 7'si çocuk en az 8 kişi hayatını kaybetti

  Rusya'ya bağlı Tataristan Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da bir okula düzenlenen silahlı saldırıda en az 8 kişi hayatını kaybetti.

 • 29.04.2021 29 Nis 15:42 Rusya'dan Çekya'ya yönelik aşı açıklaması: Diplomatik skandalla bağlantılı Rusya'dan Çekya'ya yönelik aşı açıklaması: Diplomatik skandalla bağlantılı

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Çekya'nın Sputnik V koronavirüs aşısına ait belgeleri incelemeyi reddetme kararını, "Diplomatik skandalla bağlantılı bir karar" diyerek değerlendirdi.

 • 21.04.2021 21 Nis 22:05 Rusya'dan Çekya'ya yanıt: 'Rusya ile böyle bir üslup kabul edilemez' Rusya'dan Çekya'ya yanıt: "Rusya ile böyle bir üslup kabul edilemez"

  Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Çekya'nın Rusya'ya verdiği ültimatoma değinerek, "Rusya ile böyle bir üslup kabul edilemez" dedi.

 • 15.04.2021 15 Nis 15:14 Kremlin: Putin-Biden görüşmesi birkaç hafta içinde olmayacak Kremlin: Putin-Biden görüşmesi birkaç hafta içinde olmayacak

  Rusya Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Joe Biden arasında yapılması planlanan görüşmenin önümüzdeki haftalar içinde olmayacağını duyurdu.

 • 15.04.2021 15 Nis 03:38 ABD'nin Rusya ve Ukrayna geriliminin artması üzerine Karadeniz'e gemilerini göndermekten vazgeçtiği iddia edildi ABD'nin Rusya ve Ukrayna geriliminin artması üzerine Karadeniz'e gemilerini göndermekten vazgeçtiği iddia edildi

  ABD'nin Rusya ve Ukrayna arasında gerilimin artması üzerine Karadeniz'e iki gemisini göndermekten vazgeçtiği iddia edildi.

 • 13.04.2021 13 Nis 16:24 Rusya'nın Ukrayna'dan gelen görüşme talebini reddettiği iddiası Rusya'nın Ukrayna'dan gelen görüşme talebini reddettiği iddiası

  Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin Basın Danışmanı Yuliya Mendel, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşme tekliflerinin Moskova tarafından yanıtsız bırakıldığını açıklamıştı. Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Ukrayna tarafından böyle bir talep almadıklarını belirterek iddiaları yalanladı.

 • 13.04.2021 13 Nis 14:41 Kremlin'den Ukrayna açıklaması: Görüşme talebi gelmedi Kremlin'den Ukrayna açıklaması: Görüşme talebi gelmedi

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, basında çıkan 'Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin Basın Danışmanı Yuliya Mendel, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşme tekliflerinin Moskova tarafından yanıtsız bırakıldı' haberlerini yalanladı.

 • 07.04.2021 07 Nis 14:49 Rusya: 'Askeri birlikler uygun görüldüğü sürece Ukrayna sınırında olacak' Rusya: "Askeri birlikler uygun görüldüğü sürece Ukrayna sınırında olacak"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Ukrayna sınırındaki askeri birliklerin uygun görüldüğü sürece bölgede kalacağını duyurdu.

 • 07.04.2021 07 Nis 13:42 Kremlin tarzı karantina: Putin'i koronavirüsten korumak için hangi tedbirler alındı? Kremlin tarzı karantina: Putin'i koronavirüsten korumak için hangi tedbirler alındı?

  Koronavirüs pandemisinin başından beri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in korunması için çok kapsamlı önlemler alındı.

 • 06.04.2021 06 Nis 17:31 Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: 'Donbass'taki savaşı bitirmek için tek yol NATO' Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: "Donbass'taki savaşı bitirmek için tek yol NATO"

  Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenbeg ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, Ukrayna'nın NATO'ya katılma yolunun açılması çağrısında bulunarak, "Donbass'taki savaşı bitirmek için tek yol NATO" dedi.

 • 05.04.2021 05 Nis 13:51 Kremlin'den Ukrayna'ya yaptırım açıklaması: Yakında ilişkilerde karşılıklılığa yer kalmayacak Kremlin'den Ukrayna'ya yaptırım açıklaması: Yakında ilişkilerde karşılıklılığa yer kalmayacak

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Ukrayna'nın Moskova'ya yönelik yaptırımlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Yakında Ukrayna-Rusya ilişkilerinde karşılıklılığa yer kalmayacak" dedi.

 • 01.04.2021 01 Nis 16:44 Rusya'dan askeri hareketlilik açıklaması: 'Kimseyi tehdit etmiyor' Rusya'dan askeri hareketlilik açıklaması: "Kimseyi tehdit etmiyor"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, sınırda yaşanan askeri hareketliliğe yönelik yaptığı açıklamada, "Rusya Federasyonu, Silahlı Kuvvetleri istediği gibi topraklarında hareket ettiriyor.

 • 01.04.2021 01 Nis 11:15 Rusya'dan dakikalar içinde değişen Ukrayna açıklaması! Önce 'savaş' dediler sonra ifadeyi 'iç savaşa' çevirdiler Rusya'dan dakikalar içinde değişen Ukrayna açıklaması! Önce "savaş" dediler sonra ifadeyi "iç savaşa" çevirdiler

  Donbas'ın Şumı bölgesinde 26 Mart'ta Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateş sonucu 4 Ukrayna askeri hayatını kaybetmişti. Rusya yanlısı ayrılıkçıların ateşkesi ihlal etmeye başladığını söylemesinin ardından Kremlin'den açıklama geldi. Sözcü Dmitry Peskov, önce "Ukrayna'nın öyle ya da böyle yapabileceği bir provokatif hamlenin savaşa yol açabileceğinden endişeliyiz" açıklamasında bulundu, sonra "savaş" ifadesini değiştirip "İç savaş demek istedim" dedi.

 • 30.03.2021 30 Mar 11:21 Peskov: 'Rusya'nın hem Azerbaycan hem de Ermenistan ile iyi ilişkileri var' Peskov: "Rusya'nın hem Azerbaycan hem de Ermenistan ile iyi ilişkileri var"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya lideri Vladimir Putin'in, Dağlık Karadağ savaşının sonlandırılması için kişisel olarak büyük çaba harcadığını, Rusya'nın hem Azerbaycan hem de Ermenistan ile iyi ilişkileri olduğunu söyledi.

 • 25.03.2021 25 Mar 15:19 Peskov: Putin'de yan etki görülmedi Peskov: Putin'de yan etki görülmedi

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov,, koronavirüs (Covid-19) aşısının ilk dozunu aldıktan sonra Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'de yan etki görülmediğini belirtti.

 • 24.03.2021 24 Mar 16:58 Peskov: Putin birkaç hafta içinde ikinci dozu alacak Peskov: Putin birkaç hafta içinde ikinci dozu alacak

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, dün ilk doz koronavirüs (Covid-19) aşısı vurulan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ikinci dozu birkaç hafta içinde alacağını belirtti.

 • 23.03.2021 23 Mar 17:02 Kremlin Sözcüsü Peskov: Putin kameralar önünde aşı olmayı tercih etmiyor Kremlin Sözcüsü Peskov: Putin kameralar önünde aşı olmayı tercih etmiyor

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, dün aşı olacağını açıklayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kameralar önünde aşı olmayacağını söyledi.

 • 22.03.2021 22 Mar 16:18 Rusya Devlet Başkanı Putin, yarın koronavirüs aşısı olacak Rusya Devlet Başkanı Putin, yarın koronavirüs aşısı olacak

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, yarın aşı olacağı duyuruldu.

 • 22.03.2021 22 Mar 15:01 Peskov: Nükleer evrak çantası her zaman Putin'in yanında Peskov: Nükleer evrak çantası her zaman Putin'in yanında

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Sibirya'daki tatili sırasında nükleer evrak çantasının yanında olup olmadığı sorulan Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, gerekli iletişim araçlarının nerede olursa olsun Putin'in yanında olduğunu belirtti.

 • 21.03.2021 21 Mar 17:01 Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti Putin, hafta sonu tatili için Savunma Bakanı ile Sibirya'ya gitti

  ABD-Rusya gerginliği sürerken Devlet Başkanı Putin'den gövde gösterisi gibi bir ziyaret geldi. Rus lider, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile bu haftasonu dinlenmek için Sibirya'ya gitti.

 • 21.03.2021 21 Mar 15:14 Putin, hafta sonu tatilinde Savunma Bakanı ile Sibirya'da Putin, hafta sonu tatilinde Savunma Bakanı ile Sibirya'da

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, hafta sonunu Savunma Bakanı Sergei Shoigu ile birlikte Sibirya'da geçiriyor.

 • 19.03.2021 19 Mar 13:14 Rusya'dan ABD açıklaması: En iyisini umuyoruz, ama en kötüsüne hazırız Rusya'dan ABD açıklaması: En iyisini umuyoruz, ama en kötüsüne hazırız

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, basın mensuplarının 'ABD ve Rusya yeni bir soğuk savaşta mı?' sorusuna, "En iyisini umuyoruz, ama en kötüsüne hazırız" yanıtını verdi.

 • 18.03.2021 18 Mar 14:46 Son Dakika! Putin'den kendisine 'Katil' diyen Joe Biden'a yanıt: Ona sağlıklar dilerim, başka bir devleti değerlendirmek aynaya bakmak gibidir Son Dakika! Putin'den kendisine "Katil" diyen Joe Biden'a yanıt: Ona sağlıklar dilerim, başka bir devleti değerlendirmek aynaya bakmak gibidir

  Son dakika! "Putin'in bir katil olduğuna inanıyorum" diyen ABD Başkanı Joe Biden'a Rusya Devlet Başkanı Putin'den yanıt geldi. Putin, "Başka bir ülkeyi, devleti, halkı ya da kişileri değerlendirmek aynaya bakmak gibidir. ABD'deki müesses nizamın bilinci, zorlu ve genellikle yerel halkın soykırımıyla bağlantılı koşullarda oluşmuştur" ifadelerinde bulundu.

 • 18.03.2021 18 Mar 13:33 Rusya'dan Biden'a 'katil' yanıtı Rusya'dan Biden'a 'katil' yanıtı

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, ABD Başkanı Joe Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında dün yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

 • 12.03.2021 12 Mar 11:31 Peskov: Kremlin'in internet sitesine yönelik siber saldırılar artıyor Peskov: Kremlin'in internet sitesine yönelik siber saldırılar artıyor

  Rusya Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Kremlin'in internet sitesine yönelik siber saldırıların arttığını söyledi.

 • 09.03.2021 09 Mar 16:45 Rusya ile Avrupa İlaç Ajansı arasında 'Rus ruleti' krizi Rusya ile Avrupa İlaç Ajansı arasında "Rus ruleti" krizi

  Rusya'da Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Avusturya'nın Rusya tarafından geliştirilen Sputnik V koronavirüs (Kovid-19) aşısına onay vermesinin ardından, 'Rus ruleti' benzetmesi yapan Avrupa İlaç Ajansı (EMA) temsilcisi Christa Wirthumer-Hoche'a tepki gösterdi.

 • 24.01.2021 24 Oca 15:47 Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular

  ABD Başkanı Joe Biden'ın göreve başlamasının ardından Rusya ile ilk kriz yaşandı. Kremlin, Rusya'da gözaltına alınan muhalif Aleksey Navalny'nin serbest bırakılmasına yönelik protestolardan ABD'yi sorumlu tuttu.

 • 17.12.2020 17 Ara 08:59 Azerbaycan tarafından esir alınan askerlerin yakınları Ermenistan Savunma Bakanlığı'nın kapısını kırıp binaya girdi Azerbaycan tarafından esir alınan askerlerin yakınları Ermenistan Savunma Bakanlığı'nın kapısını kırıp binaya girdi

  Ermenistan'da askerlerin Azerbaycan tarafından esir alındığı haberleri iç karışıklığa yol açtı. Kayıp askerlerin yakınları başkent Erivan'da bulunan Savunma Bakanlığı önünde toplandı ve kapıyı kırarak binaya girdi.

 • 14.12.2020 14 Ara 15:24 Rusya, ABD'nin 'siber saldırı' suçlamalarını reddetti Rusya, ABD'nin 'siber saldırı' suçlamalarını reddetti

  Rusya, Beyaz Saray'ın ABD Ticaret ve Savunma bakanlıklarına, "yabancı bir hükümetin" siber saldırıda bulunulduğu suçlamalarını reddetti.

 • 26.11.2020 26 Kas 12:49 Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi

  Sağlık durumuyla ilgili onlarca spekülasyonun yapıldığı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bir gizli çocuğu daha olduğu öne sürüldü. Rus basınında yer alan haberlerde Putin'in, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski temizlik görevlisiyle yasak aşk yaşadığı ve bu ilişkiden Yelizaveta Vladimirovna adında bir kızı olduğu iddia edildi.

 • 13.11.2020 13 Kas 14:20 Kremlin Sözcüsü Erdoğan ile Putin'in anlaştığını açıkladı: Türk gözlem merkezi Dağlık Karabağ dışında olacak Kremlin Sözcüsü Erdoğan ile Putin'in anlaştığını açıkladı: Türk gözlem merkezi Dağlık Karabağ dışında olacak

  Dağlık Karabağ'da Türk ordusunun nerede bulunacağı tartışma konusu olurken, Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya lideri Putin'in anlaşmaya vardığını söyledi. Peskov gözlem merkezinin Dağlık Karabağ dışında olacağını söyledi ve "Gözlem merkezinin Azerbaycan topraklarında konuşlandırılması konusunda anlaşma sağlandı" dedi.

 • 09.11.2020 09 Kas 13:32 Rusya'dan ABD seçimlerine yönelik ilk açıklama Rusya'dan ABD seçimlerine yönelik ilk açıklama

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov ABD'deki başkanlık seçimlerine yönelik yaptığı açıklamada, resmi sonuçların duyurulmadan yorum yapılmasının doğru olmayacağını söyledi.

 • 06.11.2020 06 Kas 14:34 Kremlin'den İngiliz medyasına istifa yalanlaması Kremlin'den İngiliz medyasına istifa yalanlaması

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, İngiliz medyasında yer alan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in sağlık sorunları nedeniyle istifa etmeyi planladığını iddia eden haberleri yalanladı.

 • 13.10.2020 13 Eki 00:58 Kremlin Sözcüsü Peskov: 'Her iki taraftan da gelen ihlallere dair ateşkes raporları inceleniyor' Kremlin Sözcüsü Peskov: "Her iki taraftan da gelen ihlallere dair ateşkes raporları inceleniyor"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Dağlık Karabağ'daki ateşkes ile ilgili Azerbaycan ve Ermenistan taraflarının kendilerine sunduğu raporları incelediklerini açıkladı.

 • 12.10.2020 12 Eki 13:47 Son dakika haberleri: 'Her iki taraftan da gelen ihlallere dair ateşkes raporları inceleniyor' Son dakika haberleri: "Her iki taraftan da gelen ihlallere dair ateşkes raporları inceleniyor"

  Son dakika haberi: Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Dağlık Karabağ'daki ateşkes ile ilgili Azerbaycan ve Ermenistan taraflarının kendilerine sunduğu raporları incelediklerini açıkladı.

 • 10.09.2020 10 Eyl 09:12 Son dakika haberleri | Rusya'dan Japonya ile ilgili 'yeni başbakan' açıklaması Son dakika haberleri | Rusya'dan Japonya ile ilgili 'yeni başbakan' açıklaması

  Son dakika politika haberi... Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, görevi bırakmaya hazırlanan Japonya Başbakanı Shinzo Abe'nin halefinin Rusya ve Japonya arasındaki başlıca sorunlardan olan adalar sorununun çözümü konusunda kararlılık göstermesini umduklarını ifade etti.

 • 04.09.2020 04 Eyl 16:38 Avrupa'dan Rusya'ya 'Navalny' baskısı artıyor Avrupa'dan Rusya'ya "Navalny" baskısı artıyor

  Almanya Dışişleri Bakanı Rominic Raab ve İngiltere Dışişleri Bakanı Heiko Maas'ın Rus muhalif siyasetçi Alexei Navalny'nin zehirlenmesine yönelik atılacak adımlar konusunda ortak hareket etme kararı aldığı duyuruldu.

 • 04.09.2020 04 Eyl 13:29 Rusya'dan Almanya'ya Navaly için diyalog kurma çağrısı Rusya'dan Almanya'ya Navaly için diyalog kurma çağrısı

  Kremlin'den yapılan açıklamada, Rus muhalif siyasetçi Alexei Navalny'nin zehirlendiğinin açıklanmasının ardından Rusya'nın Almanya ile diyalog kurmak istediği bildirildi.

 • 03.09.2020 03 Eyl 17:11 Merkel'e Navalny baskısı: 'Kuzey Akım 2 projesini gözden geçir' Merkel'e Navalny baskısı: "Kuzey Akım 2 projesini gözden geçir"

  Rus muhalif siyasetçi Alexei Navalny'nin zehirlendiğinin açıklanması sonrası Almanya Başbakanı Angela Merkel'e "Kuzey Akım 2 projesini gözden geçir" çağrısı geldi.

 • 25.08.2020 25 Ağu 16:37 Kremlin: 'Navalny'nin Putin tarafından zehirlendiği iddiaları kuru gürültü' Kremlin: "Navalny'nin Putin tarafından zehirlendiği iddiaları kuru gürültü"

  Durumu ağır olan muhalif Alexei Navalny'nin Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından zehirlendiğine dair suçlamaları reddeden Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov "Bu iddiaları ciddiye almıyoruz.

 • 22.08.2020 22 Ağu 13:02 Almanya'da tedavi edilmesine izin verilen Rus muhalif lider Navlny, Berlin'de Almanya'da tedavi edilmesine izin verilen Rus muhalif lider Navlny, Berlin'de

  - Almanya'da tedavi edilmesine izin verilen Rus muhalif lider Navlny, Berlin'de Zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden muhalif lider Alexei Navalny, tedavi için Almanya'nın başkenti Berlin'e getirildi.

 • 21.08.2020 21 Ağu 22:09 Rusya, Navlny'in tedavi için Almanya'ya gönderilmesine izin verdi Rusya, Navlny'in tedavi için Almanya'ya gönderilmesine izin verdi

  Rusya, zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden muhalif lider Alexei Navalny'nin tedavi için Almanya'ya gönderilmesine izin verdi.

 • 21.08.2020 21 Ağu 12:15 Rus doktorlar: 'Navalny'nin kan ve idrar tahlillerinde zehirlenme bulgusuna rastlanmadı' Rus doktorlar: "Navalny'nin kan ve idrar tahlillerinde zehirlenme bulgusuna rastlanmadı"

  Rusya'da zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden muhalif lider Alexei Navalny'nin kan ve idrar tahlillerinde zehirlenme bulgusuna rastlanmadığı bildirildi.

 • 21.08.2020 21 Ağu 11:08 Son Dakika: Zehirlendiğinden şüphelenilen Rus muhalif için Almanya'dan uçak yola çıktı Son Dakika: Zehirlendiğinden şüphelenilen Rus muhalif için Almanya'dan uçak yola çıktı

  Son dakika haberine göre Almanya'da bir vakıf Rusya'da zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan muhalif lider Alexei Navalny'nin Berlin'de tedavi görmesi için bir ambulans uçak gönderiyor.

 • 20.08.2020 20 Ağu 17:07 Kremlin'den zehirlenen muhalif liderle ilgili açıklama Kremlin'den zehirlenen muhalif liderle ilgili açıklama

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya'da zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan muhalif lider Alexei Navalny'nin iyileşmesi için doktorların ellerinden gelen herşeyi yaptığını ifade etti.

 • 29.07.2020 29 Tem 20:01 Rusya'nın Kovid-19 hakkında 'ABD'de yanlış bilgi yaydığı' iddiası Rusya'nın Kovid-19 hakkında "ABD'de yanlış bilgi yaydığı" iddiası

  NEW Rusya'nın, ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimleri öncesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hakkında bazı İngilizce sitelerden yanlış bilgi yaydığı iddia edildi.

 • 29.06.2020 29 Haz 18:31 Nükleer Patlama Korkusu: Baltık Denizi'nde Parçacık Sayısı Arttı Nükleer Patlama Korkusu: Baltık Denizi'nde Parçacık Sayısı Arttı

  Geçtiğimiz Cuma günü İsveç'te kurulu olan nükleer ölçüm cihazları, Baltık Denizi üzerinde olağandışı nükleer parçacık tespiti yaptıklarını açıklamışlardı.

Advertisement