ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı - Son Dakika
Dünya

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı

Meksika üzerinden ABD'ye kaçak yollarla giren bir Türk vatandaşı, ABD basınına konuştu. Ülkeye giren göçmenler konusunda endişesini dile getiren Türk vatandaşı, "Aslında ABD halkı tamamen haklı. Bu ülkeye kimler geliyor? Bilmiyorlar. Tamam, ben iyiyim. Ama ya diğerleri iyi değilse?" dedi. ABD'li muhabirin, X'te paylaştığı röportaja Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, "Cidden" diyerek şaşkınlığını ifade etti.

24.05.2024 00:41

ABD'ye Meksika üzerinden kaçak yollarla giren bir Türk vatandaşı, Fox News muhabiri Bill Melugin'in sorularını yanıtladı. İsmi açıklanmayan Türk vatandaşı, "Aslında ABD halkı tamamen haklı. Bu ülkeye kimler geliyor? Bilmiyorlar. Tamam, ben iyiyim. Ama ya diğerleri iyi değilse?" dedi. Melugin'in sosyal medyadan yayınladığı o röportajına Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk, "Cidden" ifadesini kullandı.

Fox News muhabiri Bill Melugin, Meksika üzerinden kaçak yollarla ABD'ye giren Türk vatandaşlarıyla konuştu. İsmi açıklanmayan Türk vatandaşı, Meksika'da bir kartele yaklaşık 10 bin dolar ödeyerek sınırı geçtiğini ifade etti.

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşıyla yapılan röportaj Elon Musk'ı da şaşırttı

"ABD HALKI TAMAMEN HAKLI"

Melugin'e konuşan Türk vatandaşı, "Aslında ABD halkı tamamen haklı. Bu ülkeye kimler geliyor? Bilmiyorlar. Tamam, ben iyiyim. Ama ya diğerleri iyi değilse? Ya onlar katil, psikopat ya da başka bir şeyse? Bunun garantisi yok." dedi.

"SINIRI GEÇENLER KONUSUNDA ENDİŞELİYİM"

Türk vatandaşı, ABD-Meksika sınırında hiçbir güvenlik kontrolünün yapılmadığını ve sınırdan geçenlerin incelemediğini açıkladı. Türk vatandaşı, Melugin'in "Sınırı kimlerin geçtiği konusunda endişeleniyor musun?" sorusunu "Evet, çünkü insanlar normal değil gibi." şeklinde cevapladı.

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşıyla yapılan röportaj Elon Musk'ı da şaşırttı

ELON MUSK ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Muhabir, yaptığı röportajı X'teki sosyal medya hesabından da paylaştı. ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Mike Johnson, Melugin'in paylaşımına "Yasa dışı kişiler sınır güvenliğini Biden'dan daha fazla önemsediğinde onun başarısız olduğunu anlarsınız." diyerek yanıt verdi. Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk ise gönderinin altına, "Cidden" yorumunu yaparak şaşkınlığını ifade etti.

ABD\'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk\'ı da şaşırttı
Abdullah Aydemir
Abdullah Aydemir
Sondakika.com - Dünya

Son Dakika Dünya ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (14)

 • Cihan Ramazan: Canım kardeşim özgürlükler ülkesi Türkiye’yi bırakıp da bizi kıskanan bir ülkeye niye göç ettin. 126 37 Yanıtla
  Murat Yılmaz: kıskanma kısmı neyse de, özgürlükler Ülkesi meselesinde ironi yok sanırım. şu an Türkiye o kadar özgür bir ülke ki istediğin gibi adam bile öldürebiliyorsun 77 2 fevzi ermiş: Murat çok doğru söylüyorsun 27 2
 • Serdar Dur: Tipik bizim halk özelliği. Bir tek kendi iyidir. Gerçekte Tek sahtekâr budur muhtemelen. 60 9 Yanıtla
  Cihan Ramazan: Birine sahtekar yaftası yapıştırmak hem de tanımadan? Eğitim ve vicdan şart. 19 22
 • Şükrü null: benden sonrası tufan diyor bizimki 53 5 Yanıtla
  Mustafa Turgut: Kesinlikle :)) 1 0
 • oktay sayar: ABD yide kuran ,İngilizlerin sınır dışı ettiği ,mahkumlardı ,şimdide değişen bir şey yok 37 7 Yanıtla
 • Mehmet Erdoğan: Yani kendine yer yapıyorsun aklınca. Beni bırakın ben kalayım, diğerlerini kontrol edin siz dercesine. 34 5 Yanıtla
 • Osman Koca: ülkeye girer girmez milliyetci olmuş:) 35 0 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement