Aracını evin önüne park eden kadın, sabah uyandığında şaşkınlık geçirdi! Otomobilin içi tamamen buz tutmuş - Son Dakika

Aracını evin önüne park eden kadın, sabah uyandığında şaşkınlık geçirdi! Otomobilin içi tamamen buz tutmuş

20.02.2022 18:20

ABD'nin Massachusetts eyaletine yaşayan Steve Maguire'nin eşi, aracını evin önüne park edip içeri girdi. Çift sabah olunca arabayı kullanmak için evden çıktığında gördükleri manzara sebebiyle dehşete düştü. Aracın tavanının açık bırakılması içerinin buz tutmasına neden olmuş.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts eyaletine bağlı Scituate'de ikamet eden Steve Maguire ve eşinin kullandığı bir arabaları vardı. Maguire'nin eşi, çocukların evde sıkılmasının ardından aracı alarak gezintiye çıktı.

EVİN ÖNÜNE PARK EDİP İÇERİ GİRDİ

Maguire'nin eşi, gezinin ardından aracı evin önüne park edip içeri girdi. Çift kısa bir süre sonra da uykuya daldı. Ancak sabah kalktıklarında kendilerini çok kötü bir sürpriz bekliyordu.

ARABA TAMAMEN DONDU

Maguire ve eşi, araca binmek istediklerinde ürkütücü bir manzara ile karşılaştı. Çünkü açık kalan sunroof nedeniyle otomobilin her tarafı buz tutmuştu. Yağmurun yağmamasını da fırsat olarak bilen çift, hemen araçlarındaki karı temizledi.

İşte arabanın buz tutmuş hali:

Otomobilini akşam park edip evine gitti, sabah çalıştırmak için indiğinde her tarafını buz kesmiş halde buldu
Otomobilini akşam park edip evine gitti, sabah çalıştırmak için indiğinde her tarafını buz kesmiş halde buldu
YORUMLAR
500
2 yaşındaki çocuğun 'ayaklar' kelimesi hayat kurtardı! Alzheimer hastası kadın günler sonra bulundu 2 yaşındaki çocuğun 'ayaklar' kelimesi hayat kurtardı! Alzheimer hastası kadın günler sonra bulundu Çin Devlet Konseyi'nin Taiwan İşleri Ofisi Sözcüsü, Önerilen Abd-Taiwan Ticaret Anlaşmasını Kınadı Çin Devlet Konseyi'nin Taiwan İşleri Ofisi Sözcüsü, Önerilen Abd-Taiwan Ticaret Anlaşmasını Kınadı Binomo, evden ek gelir elde etmenin 5 yöntemini açıkladı! Binomo, evden ek gelir elde etmenin 5 yöntemini açıkladı!

Son Dakika Dünya Aracını evin önüne park eden kadın, sabah uyandığında şaşkınlık geçirdi! Otomobilin içi tamamen buz tutmuş - Son Dakika


Advertisement