Jeff Bezos: Dünya'yı sadece tatil için ziyaret edeceğiz - Son Dakika

Jeff Bezos: Dünya'yı sadece tatil için ziyaret edeceğiz

16.11.2021 16:02

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, koronavirüs salgınıyla ilgili bir takım bilgileri yıllar öncesinden tahmin etmesi sebebiyle şüphelerin odağı haline gelmişti. Şimdi de Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'tan tüyler ürperten açıklamalar geldi. Bezos, yakın bir gelecekte uzayda yaşam başlayacağını ve insanların Dünya'ya sadece tatil için gideceğini söyledi.

Dünyanın en zengin iş insanlarının geleceğe dair sözleri dünya kamuoyunda gündem yaratmaya devam ediyor. Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in korona salgını ve aşıyla ilgili söylemlerinin ardından bu kez de Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'tan çarpıcı sözler geldi. Bezos, yakın bir gelecekte insanların uzayda doğacağını iddia etti.

"DÜNYA'YI ZİYARET EDECEKLER"

Harvard Business Review baş editörü Adi Ignatius'un ev sahipliğinde DC'deki 2021 Ignatius Forumu'nun bir parçası olarak Washington Katedrali'nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Bezos, "Yüzyıllar boyunca birçok insan uzayda doğacak, burası onların ilk evi olacak. Bu kolonilerde doğacaklar, bu kolonilerde yaşayacaklar, sonra da sizin Yellowstone Ulusal Parkı'nı ziyaret ettiğiniz gibi Dünya'yı ziyaret edecekler" dedi.

JEFF BEZOS KİMDİR?

Jeffrey Preston Bezos, dünya çapında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Amazon'un kurucusu, CEO'su ve başkanı olarak bilinen Amerikalı internet girişimcisi, sanayici, medya sahibi ve yatırımcıdır. 2017 öncesi, Forbes servet endeksindeilk yüz milyarderden biridir.

YORUMLAR (6)
  • Hakan Kayacan: Onların tek isteği dünya'ya hakim olmak. Bu dünya'dan güzel bir yer yok. Böyle saçmalıklarla dikkatleri dağıtmak, insanların ne kadar bunlara inanacağının testi yapılmak isteniyor. Yaptıkları uzay çalışmalarının aslında dünya'yı ele geçirmek için olduğu da bu şekilde gizlenmeye çalışılıyor. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yilmaz yener : Bu bir zenginlerin projesi,Gariban fakir vebenzeri insanlari dünyada yok olmaya terkedeceklerini saniyorlar Buda benim gelecekle ilgili Kainim olsun,Ac gözlü bencil zengin vahsi insanlar uzayda toplanip ordada ettirdikleri insanlik disi olaylarla kendi sonlarini getirecekler,Yil 2053. Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünya Jeff Bezos: Dünya'yı sadece tatil için ziyaret edeceğiz - Son Dakika Dünya


Advertisement