Ukraynalı kadınlar orduya sıra dışı destek! Çıplak fotoğraflarını satarak 800 bin dolar topladılar - Son Dakika

Ukraynalı kadınlar orduya sıra dışı destek! Çıplak fotoğraflarını satarak 800 bin dolar topladılar

29.06.2022 09:32

Rusya'nın işgali altında bulunan Ukrayna'da bir grup kadın, çıplak fotoğraflarını satarak orduya ve vatandaşlara maddi destek sağladı. Yapılan kampanya kapsamında 800,000 dolar toplanırken, projenin organizatörü Nastassia Nasko, hayat kadını olmadıklarını sadece bağış toplamak için soyunup çıplak poz verdiklerini söyledi.

Proje için açılan sitede toplam 38 kadın para karşılığında çıplak fotoğraf sattı. Toplanan paralar, hayır kurumları vasıtası ileordu ve savaştan zarar gören vatandaşlara bağışlanacak.

Ukraynalı kadınlar orduya destek olmak için çıplak fotoğraflarını sattılar

Projenin organizatörü Nastassia Nasko, Twitter hesabından yaptığı açıklamada bağışta bulunan herkese çıplak fotoğraf verileceğini söyleyince paylaşımı beş dakika içinde binlerce yorum aldı.

Ukraynalı kadınlar orduya destek olmak için çıplak fotoğraflarını sattılar

Proje kapsamında şuana kadar 800,000 dolar toplandı. Nasko, kadınların kesinlikle hayat kadınları olmadıklarını sadece bağış toplamak için soyunup çıplak poz verdiklerini söyledi.

Ukraynalı kadınlar orduya destek olmak için çıplak fotoğraflarını sattılar

Nasko, son olarak ülkesine yardım etmek için böyle bir projede yer aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

YORUMLAR (1)
500
Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Şarkıcı Keremcem'den eski eşiyle ilgili olay itiraf: Bazen evlilik olmuyor Şarkıcı Keremcem'den eski eşiyle ilgili olay itiraf: Bazen evlilik olmuyor 'CHP'li belediyeler için İçişleri'nde birim oluşturuldu' iddiasına Bakan Süleyman Soylu'dan videolu yanıt geldi 'CHP'li belediyeler için İçişleri'nde birim oluşturuldu' iddiasına Bakan Süleyman Soylu'dan videolu yanıt geldi

Son Dakika Dünya Ukraynalı kadınlar orduya sıra dışı destek! Çıplak fotoğraflarını satarak 800 bin dolar topladılar - Son Dakika


Advertisement