Vladimir Putin, zehirlenme korkusuyla 1000 kişiyi işten çıkardı! - Son Dakika

Vladimir Putin, zehirlenme korkusuyla 1000 kişiyi işten çıkardı!

19.03.2022 17:22

Rus lider Vladimir Putin'le ilgili çok konuşulacak bir iddia gündeme geldi. Ülkesinin Ukrayna'ya işgali devam ederken Putin'in kendisini zehirlemelerinden şüphelendiği 1000 kişiyi işten çıkardığı ortaya atıldı. İşten çıkarılanların içinde aşçıların yanı sıra çamaşırhane çalışanlarının da olduğu belirtildi.

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş, tüm hızıyla devam ediyor. Gözler bir yandan müzakerelere çevrilirken, diğer yandan Kiev sınırına dayanan Rus ordusunun nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

PUTİN HAKKINDA ÇARPICI İDDİA

İngiliz basınında yer alan habere göre bu gelişmelerin yaşandığı sırada Rusya Devlet Başkanı Putin hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Ölüm korkusu yaşayan Rusya Devlet Başkanı'nın Kremlin'de büyük bir işçi kıyımı gerçekleştirdiği ve yaklaşık 1000 kişiyi işten çıkardığı belirtildi.

ARALARINDA AŞÇILAR VE SEKRETERLER VAR

Putin'in işten çıkardığı Kremlin çalışanları arasında sadece aşçıların değil aynı zamanda çamaşırhane çalışanları, sekreterler ve korumaların da olduğu belirtildi. Putin'in bu kişilerin kendisini zehirlemesinden korktuğu öne sürüldü.

YORUMLAR
500
Ukrayna: 'Ordumuz Rusya'nın dünyanın en güçlü ikinci ordusu olduğu efsanesini yerle bir etti' Ukrayna: 'Ordumuz Rusya'nın dünyanın en güçlü ikinci ordusu olduğu efsanesini yerle bir etti' Bosna Hersek ve Sırbistan, Ukrayna'daki referandumları tanımadıklarını açıkladı Bosna Hersek ve Sırbistan, Ukrayna'daki referandumları tanımadıklarını açıkladı Ukrayna'da işgal edilen bölgeler referandum sonrasında Rusya'ya katılmak için başvuru yaptı Ukrayna'da işgal edilen bölgeler referandum sonrasında Rusya'ya katılmak için başvuru yaptı

Son Dakika Dünya Vladimir Putin, zehirlenme korkusuyla 1000 kişiyi işten çıkardı! - Son Dakika


Advertisement