Son dakika Kremlin haberleri, Kremlin son dakika, son dakika Kremlin

Son Dakika Kremlin Haberleri

Son dakika Kremlin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kremlin haberleri anında burada.

 • 15:06 Kremlin: İngiliz savaş gemisi Karadeniz'de 'bilinçli provokasyon' yaptı Kremlin: İngiliz savaş gemisi Karadeniz'de "bilinçli provokasyon" yaptı

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, İngiliz savaş gemisinin Karadeniz'deki eylemlerini "bilinçli provokasyon" olarak nitelendirdi.

 • 12:47 Tokyo-Moskova arasında ada krizi Tokyo-Moskova arasında ada krizi

  Japonya, üzerinde hak iddia ettiği Kuril Adaları'nda askeri tatbikata başlayan Rusya'yı diplomatik yollardan protesto etti.

 • Dün Dün 11:24 'Karabağ Klanı' Ermenistan siyasetindeki nüfuzunu kaybediyor 'Karabağ Klanı' Ermenistan siyasetindeki nüfuzunu kaybediyor

  Geçtiğimiz hafta sonu 20 Haziran'da, Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından 1991 yılında bağımsızlığını ilan eden Ermenistan'da şimdiye kadar devlet yönetiminde görev almış neredeyse tüm liderlerin aday olduğu bir seçim süreci yaşandı.

 • 22.06.2021 22 Haz 15:05 Rusya'da Nazilere karşı verilen Büyük Vatan Savaşı'nda ölenler anıldı Rusya'da Nazilere karşı verilen Büyük Vatan Savaşı'nda ölenler anıldı

  Rusya'da Nazi Almanyası'nın Sovyetler Birliği'ne saldırması nedeniyle başlayan Büyük Vatan Savaşı'nın 80. yıl dönümünde hayatını kaybedenler anıldı.

 • 22.06.2021 22 Haz 14:31 Kremlin: 'Bağışıklığı olmayan ve aşılanmayan kişiler her alanda çalışamayacak' Kremlin: "Bağışıklığı olmayan ve aşılanmayan kişiler her alanda çalışamayacak"

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ülkesinde hala aşılanmayan ve bağışıklığı olmayan kişilerin her iş yerinde çalışamayacağını ve birçok alanda ayrımcılığa maruz kalacağını ifade etti.

 • 21.06.2021 21 Haz 21:16 Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla. Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.

  Dünya genelinde Kovid-19'a karşı uygulanan aşılar 2 milyar 660 milyon dozu aştı.

 • 21.06.2021 21 Haz 16:34 Kremlin Sözcüsü Peskov: 'Rusya'daki salgın durumu iyiden ziyade kötü' Kremlin Sözcüsü Peskov: "Rusya'daki salgın durumu iyiden ziyade kötü"

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ülke genelindeki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının durumunun "kötü" olduğunu belirtti.

 • 20.06.2021 20 Haz 10:41 Rusya, istişareler için çağırdığı Washington Büyükelçisi Antonov'u görevinin başına gönderdi Rusya, istişareler için çağırdığı Washington Büyükelçisi Antonov'u görevinin başına gönderdi

  Rusya, istişareler için geri çağırdığı Washington Büyükelçisi Anatoliy Antonov'u, Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden zirvesinde alınan karar gereği görevine geri gönderdi.

 • 18.06.2021 18 Haz 16:54 Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan'da üs kurulmasıyla ilgili açıklamaları Rusya'da gündeme oturdu. Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Türkiye'nin Azerbaycan'da üs kurması halinde Rusya'nın kendi güvenliğini ve çıkarlarını teminat altına almak için adımlar atması gerekebileceğini söyledi. Erdoğan'ın sözleri Rusya'da da geniş yer edinmiş ve "Rusya için tehlikeli bir meydan okuma olacak" yorumları yapılmıştı.

 • 18.06.2021 18 Haz 14:08 Daha agresif ve hızlı yayılan varyant Moskova'yı ele geçirdi! Rusya'da durum git gide kötüleşiyor Daha agresif ve hızlı yayılan varyant Moskova'yı ele geçirdi! Rusya'da durum git gide kötüleşiyor

  Koronavirüs salgını Rusya'da yayılmayı sürdürüyor. Moskova'da "Daha agresif ve hızlı yayılan mutasyonlu Kovid-19" alarmı verildiği öğrenildi. Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin tedirgin eden bir açıklama yaparak "Salgın durumu hızla kötüleşiyor" ifadelerini kullandı. Kremlin'den yapılan son dakika açıklamasında da Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Moskova'daki durumu yakından takip ettiği" kaydedildi.

 • 18.06.2021 18 Haz 00:10 Rusya'da Duma için milletvekili seçimi 19 Eylül'de yapılacak Rusya'da Duma için milletvekili seçimi 19 Eylül'de yapılacak

  Rus Parlamentosunun alt kanadı Duma için milletvekili seçiminin 19 Eylül'de yapılması yönünde karar alındığı bildirildi.

 • 17.06.2021 17 Haz 23:50 Rusya'da Devlet Duması seçimleri 19 Eylül'de Rusya'da Devlet Duması seçimleri 19 Eylül'de

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kararıyla Rusya Federal Meclisi'nin alt kanadı olan Devlet Duması seçimlerinin 19 Eylül'de yapılacağı bildirildi.

 • 17.06.2021 17 Haz 14:20 Kremlin: 'Ukrayna'nın NATO üyeliği Moskova için kırmızı çizgi' Kremlin: "Ukrayna'nın NATO üyeliği Moskova için kırmızı çizgi"

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Ukrayna'nın NATO üyeliği konusunun Moskova için "kırmızı çizgi" olduğunu söyledi.

 • 17.06.2021 17 Haz 00:58 Rusya Devlet Başkanı Putin, Cenevre'de Rusya Devlet Başkanı Putin, Cenevre'de

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Joe Biden ile yüz yüze görüşme gerçekleştireceği İsviçre'nin Cenevre kentine geldi.

 • 16.06.2021 16 Haz 22:45 ABD ve Rusya'dan ortak bildiri: 'Nükleer savaşın asla başlatılmaması gerektiği ilkesine bağlılığımızı teyit ediyoruz' ABD ve Rusya'dan ortak bildiri: "Nükleer savaşın asla başlatılmaması gerektiği ilkesine bağlılığımızı teyit ediyoruz"

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden'ın Cenevre'deki görüşmesi sonrası yayınlanan ortak bildiride ABD ve Rusya, "Nükleer savaşın asla başlatılmaması gerektiği ilkesine bağlılığımızı teyit ediyoruz" dedi.

 • 16.06.2021 16 Haz 20:46 Biden: 'Navalny'nin ölmesi durumunda sonuçların Rusya için yıkıcı olacağını açıkça belirttim''Siber saldırılar Rusya'nın dünyadaki güvenilirliğini... Biden: "Navalny'nin ölmesi durumunda sonuçların Rusya için yıkıcı olacağını açıkça belirttim""Siber saldırılar Rusya'nın dünyadaki güvenilirliğini...

  - Biden: "Navalny'nin ölmesi durumunda sonuçların Rusya için yıkıcı olacağını açıkça belirttim" "Siber saldırılar Rusya'nın dünyadaki güvenilirliğini sarstı" "Putin'in yeni bir Soğuk Savaş ile ilgilendiğini düşünmüyorum" ABD Başkanı Joe Biden, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile...

 • 16.06.2021 16 Haz 20:01 Putin ve Biden'dan Cenevre'deki zirve sonrası ortak bildiri Açıklaması Putin ve Biden'dan Cenevre'deki zirve sonrası ortak bildiri Açıklaması

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Joe Biden tarafından yayımlanan ortak bildiride, nükleer savaşta kazananın olmayacağı belirtilerek, böyle bir savaşın asla başlatılmamasına yönelik bağlılık teyit edildi.

 • 16.06.2021 16 Haz 18:18 Rusya'nın başkenti Moskova'da aşı zorunluluğuna uymayan firmalara ceza kesilecek Rusya'nın başkenti Moskova'da aşı zorunluluğuna uymayan firmalara ceza kesilecek

  Rusya'nın başkenti Moskova'da çalışanları için yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı yaptırma zorunluluğuna uymayan bazı firmalara ceza kesileceği bildirildi.

 • 16.06.2021 16 Haz 14:03 Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin: 'Şehirdeki koronavirüs durumu dramatik şekilde gelişiyor' Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin: "Şehirdeki koronavirüs durumu dramatik şekilde gelişiyor"

  Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, kentteki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) durumunun "dramatik" şekilde geliştiğini bildirdi.

 • 12.06.2021 12 Haz 14:55 Putin'den Biden ile görüşme öncesi mesaj: 'Katil ifadesine alınmadım' Putin'den Biden ile görüşme öncesi mesaj: "Katil ifadesine alınmadım"

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Joe Biden ile önümüzdeki Çarşamba günü Cenevre'de gerçekleştireceği görüşme öncesi ABD medyasına verdiği röportajda, Biden'ın kendisine yönelik "katil" ifadesini kullanmasına alınmadığını söyledi.

 • 12.06.2021 12 Haz 01:17 Kremlin: 'Putin-Biden görüşmesi sonrası ortak basın toplantısı yapılması planlanmadı' Kremlin: "Putin-Biden görüşmesi sonrası ortak basın toplantısı yapılması planlanmadı"

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden arasında 16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde gerçekleştirilecek görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenlenmesinin planlanmadığı duyurdu.

 • 10.06.2021 10 Haz 11:37 Biden ile Putin görüşmesi Villa La Grange'de gerçekleşecek Biden ile Putin görüşmesi Villa La Grange'de gerçekleşecek

  Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, ABD Başkanı Joe Biden ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki görüşmenin, 16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde yer alan Villa La Grange'de gerçekleşeceğini doğruladı.

 • 04.06.2021 04 Haz 20:48 Putin'den aşırılık yanlılarının vekil seçilmesini engelleyen yasaya onay Putin'den aşırılık yanlılarının vekil seçilmesini engelleyen yasaya onay

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "aşırılık yanlısı" olarak belirlenen kurum ve örgütlerin yöneticilerinin 5 yıl boyunca milletvekili seçilmesini engelleyen yasayı onayladı.

 • 03.06.2021 03 Haz 23:04 ABD basınında Türk SİHA'larına övgüler dizildi: Oyun değiştirici ABD basınında Türk SİHA'larına övgüler dizildi: Oyun değiştirici

  Türk SİHA'larının başarısı dünya gündeminden düşmüyor. İnsansız hava aracı konusunda rakibimiz olan ABD'de Türk SİHA'larına övgüler dizildi. Ülke basınının önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal'da yayımlanan haberde, Türkiye'de üretilen düşük maliyetli silahlı insansız hava araçlarının Suriye, Libya ve Azerbaycan'daki savaşlarda "oyun değiştirici" olarak yer aldığı belirtildi.

 • 03.06.2021 03 Haz 13:40 Rusya Varlık Fonu'ndaki dolar bazlı varlıkları elden çıkarıyor Rusya Varlık Fonu'ndaki dolar bazlı varlıkları elden çıkarıyor

  Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, önümüzdeki bir ay içinde, Ulusal Varlık Fonu kapsamındaki, toplam büyüklüğü 120 milyar doları bulan dolar bazlı tüm varlıkları elden çıkaracaklarını açıkladı.

 • 31.05.2021 31 May 15:29 Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: 'AB güvenilir bir ortak olmadığını kanıtladı' Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "AB güvenilir bir ortak olmadığını kanıtladı"

  Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya'nın SWIFT sisteminden çıkarılması konusunun sürekli gündeme geldiğini belirterek, "Avrupa Birliği (AB) Rusya için güvenilir bir ortak olmadığını kanıtladı.

 • 30.05.2021 30 May 19:55 Biden, Putin ile görüşmesinde insan hakları ihlallerini gündeme getirecek Biden, Putin ile görüşmesinde insan hakları ihlallerini gündeme getirecek

  ABD Başkanı Joe Biden, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile İsviçre'nin Cenevre kentinde 16 Haziran'da ilk kez yüz yüze yapacağı görüşmede insan hakları ihlallerini gündeme getireceğini ifade etti.

 • 30.05.2021 30 May 11:09 Putin-Lukaşenko görüşmesinde Ryanair uçak krizi konuşuldu Putin-Lukaşenko görüşmesinde Ryanair uçak krizi konuşuldu

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Soçi'de bir araya geldi.

 • 29.05.2021 29 May 21:29 Putin ve Lukaşenko bir araya geldi Putin ve Lukaşenko bir araya geldi

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın, Belarus'a verdiği 1 milyar dolarlık kredinin ikinci diliminin yakın zamanda serbest bırakılacağını ve "Ryanair olayı" sonrası Rusya ile Belarus arasında hava trafiğinin tüm yönleriyle organize edileceğini belirtti.

 • 28.05.2021 28 May 17:35 Kremlin: Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa'dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden Kremlin: Belarus hava sahasını kullanmayan Avrupa'dan uçuşlara engel teknik gerekçe yüzünden

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bazı Avrupa uçuşlarına yönelik Rusya'nın engelleme yaptığına ilişkin iddialar üzerine, meselenin teknik sorunlardan kaynaklandığını söyledi.

 • 28.05.2021 28 May 16:44 Putin ile Biden'ın ilk görüşmesinin Cenevre'de gerçekleşeceği iddiası Putin ile Biden'ın ilk görüşmesinin Cenevre'de gerçekleşeceği iddiası

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Joe Biden'ın ilk görüşmesinin ne zaman ve nerede gerçekleşeceği merak konusu olurken, bu görüşmenin Cenevre'de gerçekleşeceği iddiası gündeme gelmişti. Kremlin'den yapılan açıklama ile buluşmanın yeri ve tarihi doğrulandı. İki lider 16 Haziran'da Cenevre'de bir araya gelecek.

 • 28.05.2021 28 May 14:32 Rusya'dan Fransa ve Avusturya havayollarına ret Rusya'dan Fransa ve Avusturya havayollarına ret

  Rusya, Air France ve Austrian Airlines havayollarına ait yolcu uçaklarının Belarus hava sahasını kullanmadan Moskova seferini gerçekleştirmek için oluşturdukları yeni rota düzenlemesini kabul etmemesi sonucu uçuşlar iptal edildi.

 • 25.05.2021 25 May 17:53 Biden ve Putin 16 Haziran'da Cenevre'de ilk kez bir araya gelecek Biden ve Putin 16 Haziran'da Cenevre'de ilk kez bir araya gelecek

  ABD Başkanı Joe Biden ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde ilk kez yüz yüze görüşeceği bildirildi.

 • 25.05.2021 25 May 17:36 16 Haziran'da Putin ile Biden, Cenevre'de bir araya gelecek 16 Haziran'da Putin ile Biden, Cenevre'de bir araya gelecek

  Rusya Devlet Başkanı Putin ile ABD Başkanı Biden arasında gerçekleşmesi merakla beklenen kritik zirve, 16 Haziran'da Cenevre'de bir araya gelecek.

 • 25.05.2021 25 May 17:15 Putin ile Biden 16 Haziran'da Cenevre'de görüşecek Putin ile Biden 16 Haziran'da Cenevre'de görüşecek

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden'ın 16 Haziran'da Cenevre'de bir araya geleceği bildirildi.

 • 25.05.2021 25 May 14:07 Rusya'dan Belarus'a destek Rusya'dan Belarus'a destek

  Kremlin sözcüsü Dmitri Peskov, Litvanya'ya giden uçağın Minsk'e indirilmesi konusunda Belarus'un uluslararası kurallara uygun olarak hareket ettiğini savundu.

 • 24.05.2021 24 May 22:09 Biden ve Putin zirvesinin 15-16 Haziran'da Cenevre'de yapılacağı öne sürüldü Biden ve Putin zirvesinin 15-16 Haziran'da Cenevre'de yapılacağı öne sürüldü

  ABD Başkanı Joe Biden ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında gerçekleştirilmesi planlanan zirvenin 15-16 Haziran'da İsviçre'nin Cenevre kentinde yapılacağı iddia edildi.

 • 24.05.2021 24 May 15:33 Son dakika! Belarus'ta Lufthansa'ya ait yolcu uçağı terör tehdidi nedeni ile arandı Son dakika! Belarus'ta Lufthansa'ya ait yolcu uçağı terör tehdidi nedeni ile arandı

  Son dakika habere göre Belarus'un başkenti Minsk'te Minsk-Frankfurt seferini yapacak olan Lufthansa Havayollarına ait yolcu uçağında olası terör saldırısı nedeni ile arama yapıldı.

 • 21.05.2021 21 May 12:14 Tesla Rusya ve BDT'ye açılacak Tesla Rusya ve BDT'ye açılacak

  Tesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk, kısa süre içerisinde Rusya ve Bağımsız Devlet Topluluğu (BDT) pazarlarına açılacaklarını duyurdu.

 • 20.05.2021 20 May 03:17 Biden yönetimi, Rus boru hattı projesine yönelik yaptırımlardan vazgeçti Biden yönetimi, Rus boru hattı projesine yönelik yaptırımlardan vazgeçti

  ABD'de Başkan Joe Biden yönetimi, Rusya ile Almanya arasındaki Nord Stream 2 boru hattını inşa eden şirket üzerindeki yaptırımlardan vazgeçti.

 • 19.05.2021 19 May 21:50 Putin ile Paşinyan, AzerbaycanErmenistan arasındaki sınır gerilimini görüştü Putin ile Paşinyan, AzerbaycanErmenistan arasındaki sınır gerilimini görüştü

  Kremlin Basın Servisi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, Ermenistan-Azerbaycan arasında yaşanan sınır gerilimi üzerinde durduğunu kaydetti.

 • 19.05.2021 19 May 19:21 Putin ve Aliyev, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki gelişmeleri görüştü Putin ve Aliyev, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki gelişmeleri görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Azerbaycan-Ermenistan sınır belirleme sürecinde yaşanan gerginliği görüştü.

 • 19.05.2021 19 May 17:05 Rusya, Gazze Şeridi'ndeki gerilimin artmasıyla ilgili endişesini İsrail'e iletti Rusya, Gazze Şeridi'ndeki gerilimin artmasıyla ilgili endişesini İsrail'e iletti

  Rusya Dışişleri Bakanlığı, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde gerilimin artmasından duydukları endişeyi İsrail'e bildirdi.

 • 18.05.2021 18 May 15:15 Putin'den Kovid-19 aşı açıklaması: 4'üncü aşı piyasaya sürülecek Putin'den Kovid-19 aşı açıklaması: 4'üncü aşı piyasaya sürülecek

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yabancı ülkelerin büyükelçileriyle düzenlediği toplantıda, koronavirüse karşı geliştirilen Sputnik Light'ın 4'üncü aşısının yakında piyasada olacağını duyurdu.

 • 18.05.2021 18 May 13:41 Putin, Filistin ve İsrail'in şiddet eylemlerine son vermesi gerektiğini söyledi Putin, Filistin ve İsrail'in şiddet eylemlerine son vermesi gerektiğini söyledi

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Filistin ve İsrail'in şiddet eylemlerine son vermesinin zorunlu olduğunu belirtti.

 • 17.05.2021 17 May 13:49 Rusya, İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki saldırıları ve ölen sayısının artmasından endişe ediyor Rusya, İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki saldırıları ve ölen sayısının artmasından endişe ediyor

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın, İsrail'in Gazze Şeridi'nde küresel haber kurumlarının bulunduğu noktalara yönelik saldırıları ve ölen sayısının artmasından endişe duyduğunu söyledi.

 • 13.05.2021 13 May 18:45 Putin ile Guterres, Filistin'i görüştü Putin ile Guterres, Filistin'i görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarıyla ilgili görüştü.

 • 13.05.2021 13 May 17:49 Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uluslararası topluma yaptığı Filistin çağrısının ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres ile Filistin meselesini görüştü. Görüşmede, her iki tarafın da şiddet içerikli eylemleri sonlandırarak halkın güvenliğinin sağlanması gerektiği vurgulandı.

 • 12.05.2021 12 May 14:55 Rusya'dan Filistin ve İsrail'e itidal çağrısı Rusya'dan Filistin ve İsrail'e itidal çağrısı

  Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, İsrail işgali altındaki Doğu Kudüs ve Gazze'de yaşanan son İsrail saldırılarının ardından, Filistin ve İsrail'e itidal çağrısında bulundu.

 • 11.05.2021 11 May 16:53 Son dakika haberleri: Tataristan'daki okulda düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti Son dakika haberleri: Tataristan'daki okulda düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti

  Son dakika haberler: Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da okulda düzenlenen saldırıda 9 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Advertisement