Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu - Son Dakika
Ekonomi

Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu

Re-Pie Portföy\'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu

Portföy yönetim şirketi Re-Pie Portföy'ün büyüme yolculuğunda pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenip uygulanmasına liderlik edecek olan Aslı Öztürk, Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Öztürk, şirketin bağlı ortaklıklarıyla fonlarının pazarlama ve kurumsal iletişim süreçlerini de yönetecek. Daha önce İz İletişim'de danışmanlık yapan Öztürk, Türkiye'de lider şirketlere iletişim hizmetleri sunmuş ve prestijli markaların itibar yönetimi, pazarlama ve kurumsal iletişim stratejilerini yönetmiştir.

15.01.2024 12:35  Güncelleme: 12:53
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Portföy yönetim şirketi Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu. Şirketin büyüme yolculuğunda pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenip uygulanmasına Öztürk liderlik edecek.

Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Aslı Öztürk getirildi. Öztürk, Re-Pie Portföy'ün yanı sıra, şirketin bağlı ortaklıklarıyla fonlarının pazarlama ve kurumsal iletişim süreçlerinin yönetilmesine de liderlik edecek.

Verilen bilgiye göre Aslı Öztürk, Re-Pie Portföy'e katılmadan önce Türkiye'de iletişim sektörünün en güçlü oyuncularından İz İletişim'de 8 yıl boyunca aralarında Turkcell, Mercedes-Benz, PM, Qualcomm, bp, Castrol, Getir, Eczacıbaşı, Red Bull, Vestel gibi hem küresel ölçekte hem de Türkiye'de lider şirketlere danışmanlık yaptı. 2022 yılında İz İletişim Genel Müdürü olan Öztürk, bu markaların da aralarında bulunduğu prestijli bir portföyün itibar yönetimi, pazarlama ve kurumsal iletişim stratejilerinin ve faaliyetlerinin kurgulanıp hayata geçirilmesi ve yönetilmesine liderlik etti.

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü'nde tamamlayan Aslı Öztürk, Avrupa Madrid Üniversitesi'nde aldığı gazetecilik eğitimiyle birlikte iletişim kariyerine Habertürk gazetesinde başlamış, sırasıyla özel haber muhabirliği, editörlük ve köşe yazarlığı görevlerini yürütmüştü. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ümit Özdağ: Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak görüyoruz
  19:57 Ümit Özdağ: Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak görüyoruz

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, hükümetin Dünya Bankası ile temaslarını değerlendirerek Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak gördüklerini belirtti. Özdağ, İzmir Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzalayıp sohbet etti. Ayrıca, Dünya Bankası ile yapılan anlaşmada sığınmacı istihdamının yüzde 50'ye kadar çıkmasının Türkiye'ye yönelik büyük bir komplo olduğunu ifade etti.

 • Kütahya Belediye Başkanı: Borçlarımızı Açıkladık, Seçim Yatırımlarından Kaynaklanıyor
  19:17 Kütahya Belediye Başkanı: Borçlarımızı Açıkladık, Seçim Yatırımlarından Kaynaklanıyor

  Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, belediyenin 1 milyar 700 milyon TL borcu olduğunu açıkladı. Kahveci, borç yükünün kısa vadede bir seçim kazanmak amacıyla yapılan yatırımlardan kaynaklandığını belirtti.

 • Samsung Yönetimi Haftada 6 Gün Çalışmaya Başlıyor
  19:10 Samsung Yönetimi Haftada 6 Gün Çalışmaya Başlıyor

  Samsung yönetimi, artan rekabet ve askeri gerginliklerden dolayı haftada 6 gün çalışmaya başlayacak. Şirket, çalışma verimliliğini artırmayı hedefliyor. Kararın sadece yönetim kadrosunu etkileyip etkilemeyeceği ise merak konusu. Firma, finansal durumunu iyileştirmek için bu adımı atmış gibi görünüyor.

 • Ordu Büyükşehir Belediyesi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  18:49 Ordu Büyükşehir Belediyesi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Ordu Büyükşehir Belediyesi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Mehmet Hilmi Güler, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederek Ordu halkına teşekkür etti. Güler, fırsat eşitliği ve uyum içinde çeşitlilik ilkesine dikkat edeceklerini belirtti. Ayrıca, Ordu'yu yaşanılabilir bir kent yapmak için çalışmaların iki ana gruba ayrıldığını ve afete dirençli bir kent olacaklarını vurguladı.

 • Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin Borç Yükü 853 Milyon TL
  17:59 Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin Borç Yükü 853 Milyon TL

  Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, belediyenin toplam borcunun 853 milyon olduğunu belirtti. Kaya, borç yükünün ağır olduğunu ancak şikayetçi olmanın bir hakkı olmadığını söyledi.

 • Helal Gıda Bakımından Hayvanların Beslenmesi ve Kesim Yöntemleri Çalıştayı Düzenlendi
  17:44 Helal Gıda Bakımından Hayvanların Beslenmesi ve Kesim Yöntemleri Çalıştayı Düzenlendi

  Dünya Helal Birliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Helal Gıda Bakımından Hayvanların Beslenmesi ve Kesim Yöntemleri Çalıştayı'nda, akademisyenler, uzmanlar ve yetkililer sunumlar yaptı. Çalıştayda hayvanların beslenmesi ve kesim yöntemlerinin helal gıda bakımından tartışıldığı vurgulandı. Çalıştayın sonuçları kitapçık halinde yayınlanacak ve ilgili birimlere rapor olarak sunulacak.

 • Kimyagerler Derneği, özlük haklarının iyileştirilmesini talep etti
  17:40 Kimyagerler Derneği, özlük haklarının iyileştirilmesini talep etti

  Kimyagerler Derneği İç Anadolu Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Oltulu, dernek üyeleri adına yaptığı açıklamada, kimyagerlerin özlük haklarının diğer mesleklere göre geri kaldığını belirtti. Oltulu, kimyagerlerin aynı yetki ve sorumluluğa sahip olmalarına rağmen düşük ek gösterge ve ücretle çalıştıklarını ifade etti. Kimyagerlik mesleğinin cazip hale getirilmesi ve kamu kimyagerlerinin özlük haklarındaki sorunların çözülmesi gerektiğini vurguladı.

 • Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde üretilen peynir helvası coğrafi işaret tescili aldı
  17:39 Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde üretilen peynir helvası coğrafi işaret tescili aldı

  Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde üretilen peynir helvası, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret olarak tescil edildi. Gelibolu Ziraat Odası Başkanı Erkan Kaya, helvanın tescili için başlattıkları girişimin olumlu sonuçlandığını belirtti. Coğrafi işaret tescili, Gelibolu'nun kültürel mirasının ve tarımsal ürünlerinin değerinin tanınması anlamına geliyor.

 • Manisa Belediye Başkanı Lüks Makam Odası Hakkında Konuştu
  17:29 Manisa Belediye Başkanı Lüks Makam Odası Hakkında Konuştu

  Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, AKP'li eski başkan Mehmet Çerçi'nin yaptırdığı lüks makam odası hakkında açıklamalarda bulundu. Balaban, imkanlarının olduğu an daha mütevazı bir makam odasına geçmeyi istediğini söyledi.


Advertisement