Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar, Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarıyla buluştu - Son Dakika

Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar, Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarıyla buluştu

12.11.2021 18:46
Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar, Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarıyla buluştu

Son dakika haberi: Baykar Teknoloji Lideri ve Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarına, Milli Teknoloji Hamlesi ve Milli İHA-SİHA sistemleri hakkında bilgi verdi.

Baykar Teknoloji Lideri ve Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarına, Milli Teknoloji Hamlesi ve Milli İHA- SİHA sistemleri hakkında bilgi verdi.

Bayraktar, Twitter hesabından konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

"Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subayları ile bir araya geldik. Özdemir Bayraktar Milli İHA Ar-Ge ve Üretim Kampüsü'ndeki programda Milli Teknoloji Hamlesi'ni ve yüksek teknolojinin muharebe sahasındaki geleceğini konuştuk."

YORUMLAR
500
Voleybolda Avrupa ve Dünya Şampiyonaları TRT'de Voleybolda Avrupa ve Dünya Şampiyonaları TRT'de Manisalı 9 milli cimnastikçi Dünya Şampiyonasına hazır Manisalı 9 milli cimnastikçi Dünya Şampiyonasına hazır ASELSAN milli İHA'ların 'gözünü keskinleştiriyor' ASELSAN milli İHA'ların 'gözünü keskinleştiriyor'
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Son dakika haberi! Selçuk Bayraktar, Deniz ve Hava Harp Enstitüsü kursiyer ve öğrenci subaylarıyla buluştu - Son Dakika


Advertisement