Üsküdar Belediyesi, İBB'nin Halk Ekmek büfesini kaldırmaya çalıştı - Son Dakika

Üsküdar Belediyesi, İBB'nin Halk Ekmek büfesini kaldırmaya çalıştı

23.04.2021 20:21

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis kararıyla kurulan Halk Ekmek büfesi, Üsküdar Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kaldırılmaya çalışıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti.

Üsküdar'da Ünalan ve Bulgurlu mahallerine kurulan iki yeni Halk Ekmek büfesi, Üsküdar Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kaldırılmaya çalışılması tepkiyle karşılandı.

Halk Ekmek AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özgen Nama, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bugün Ünalan ve Bulgurlu mahallelerimize Halk Ekmek büfelerimizi konumlandırdık, ancak 2 saat geçmeden Üsküdar Belediye Zabıta ekipleri tarafından hukuksuzca Halk Ekmek büfelerimiz kaldırılmak isteniyor! Bu hukuksuzluğa izin vermeyeceğiz! Halkın Ekmeği bizim kutsal davamızdır" dedi.

TEPKİ GELDİ

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından vatandaşlar tepki gösterdi.


YORUMLAR (32)
  • osman: Devletin yapacağı, büyükşehir statüsünün görevi merkez alt ve dış alt belediyelikleri devredip bertaraf edip, Örnek Korgan ilçesi Ordubüyükşehir belediyesi başkanlığı yardımçılığı koyacaksın bu iş kökten halledilmiş olur ast üst olayını kurum takip edecek Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Bilgexx: RANT mesele si,o büfe sadece ekmek satmaz bi şu koy sat aylık 10bin kazanırsın ,kimse Üsküdar gibi bi yer meydan da ekmek almak için gelmez,fakir semtlere aç konum direk siyasi rant,hangi parti değil Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Halk Ekmek büfesi sayısı 422'ye yükseldi Halk Ekmek büfesi sayısı 422'ye yükseldi

Son Dakika Ekonomi Üsküdar Belediyesi, İBB'nin Halk Ekmek büfesini kaldırmaya çalıştı - Son Dakika


Advertisement