Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ferdi Tayfur haberleri, Ferdi Tayfur son dakika, son dakika Ferdi Tayfur

Son Dakika Ferdi Tayfur Haberleri

Son dakika Ferdi Tayfur haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ferdi tayfur haberleri anında burada.


 • 14.11.2023 14 Kas 08:42 3 ay önce evlenen şarkıcı Tuğçe Tayfur'dan bebek müjdesi

  3 ay önce evlenen şarkıcı Tuğçe Tayfur'dan bebek müjdesi Ağustos ayında iş insanı Muhammet Aydın ile nikah masasına oturan Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, anne oluyor.

 • 09.09.2023 09 Eyl 11:02 İnşaat işçisi genç, gece yarısı sokakta söylediği şarkıyla viral oldu

  İnşaat işçisi genç, gece yarısı sokakta söylediği şarkıyla viral oldu Zonguldak'ta bir inşaat işçisi genç, gece vakti sokakta söylediği şarkıyla viral oldu. Genç, en büyük hayalinin Ferdi Tayfur ile düet yapmak olduğunu söyledi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 22:15 Murat Kurşun, Annenin Ölüm Yıldönümünde Sevdiği Şarkıyı Seslendirdi

  Murat Kurşun, Annenin Ölüm Yıldönümünde Sevdiği Şarkıyı Seslendirdi Murat Kurşun, annesinin ölüm yıldönümünde onun en sevdiği şarkı olan 'Bilemezsin Sen'i seslendirdi. Şarkı, Kemal Aslan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 16:13 Tuğçe Tayfur… NİKAHI SAHTE MİYDİ?

  Tuğçe Tayfur… NİKAHI SAHTE MİYDİ? Ferdi Tayfur'un kendisi gibi şarkıcı olan kızı Tuğçe Tayfur'dan evliliği sahte diyenlere videolu cevap. Nikahının sahte olduğunu iddia edenlere görüntülü cevap veren Tuğçe Tayfur ve Muhammed Aydın'ın nikah boyunca güneş gözlüğü takmaları ise dikkat çekti.

 • 23.08.2023 23 Ağu 15:38 Melisa Şirin, Bodrum'da unutulmaz bir konser verdi

  Melisa Şirin, Bodrum'da unutulmaz bir konser verdi Güçlü sesi ve sahne performansıyla dikkat çeken genç şarkıcı Melisa Şirin, Bodrum'da Azka yaz konserlerinde dinleyicileriyle buluştu. Şirin, arabesk ve pop şarkılarla dolu bir gece yaşattı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 14:22 4 aylık aşkıyla evlenen Tuğçe Tayfur'dan güldüren nikah paylaşımı: Aslan kocacığım

  4 aylık aşkıyla evlenen Tuğçe Tayfur'dan güldüren nikah paylaşımı: Aslan kocacığım Eski sevgilisiyle davalık olan Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, 4 aydır birlikte olduğu Muhammet Aydın ile evlendi. Sosyal medya hesabından nikahtan bir kare paylaşan Tayfur, "Aslan kocacığım" şarkısını ekledi.

 • 13.08.2023 13 Ağu 06:58 Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur soyadını değiştiriyor

  Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur soyadını değiştiriyor Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, artık babasının soyadını kullanmayacak. Tuğçe Tayfur, müzik çalışmalarına da ara verecek ve evleneceği nikaha ailesi katılmayacak.

 • 05.08.2023 05 Ağu 12:54 Hande Dönmez, Bodrum'da unutulmaz bir konser verdi

  Hande Dönmez, Bodrum'da unutulmaz bir konser verdi Arabesk müziğinin güçlü seslerinden Hande Dönmez, Bodrum Azka Otel'de sahne aldı. Ferdi Tayfur'un 'Ben de Özledim' şarkısıyla sahneye çıkan sanatçı, duygusal şarkılarla konserine devam etti. İki saat süren konserde Dönmez, dinleyicilere müzik ziyafeti sundu.

 • 26.07.2023 26 Tem 08:07 Tuğçe Tayfur ve eski nişanlısı Burak Kalfa arasında suçlamalar

  Tuğçe Tayfur ve eski nişanlısı Burak Kalfa arasında suçlamalar Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Burak Kalfa ise Tuğçe Tayfur hakkında asılsız ithamlarda bulunduğunu belirterek savcılığa şikayetçi oldu. İki taraf da birbirlerine suçlamalar yönlendirirken, Burak Kalfa ayrıca Rize Aile Mahkemesi'ne başvurarak altı ay süreyle koruma talep etti. Olayla ilgili dava açılması talep edildi.

 • 25.07.2023 25 Tem 12:11 Tuğçe Tayfur ve Burak Kalfa Arasındaki İddialar

  Tuğçe Tayfur ve Burak Kalfa Arasındaki İddialar Ferdî Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa hakkında psikolojik ve fiziksel şiddet iddialarında bulunarak suç duyurusunda bulundu. Kalfa ise iddiaları reddederek Tayfur hakkında suç duyurusunda bulundu. İki taraf da birbirlerine saygı duyduklarını belirtti.

 • 25.07.2023 25 Tem 11:51 Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, kendisini darp ettiğini söylemişti! Eski nişanlıdan suç duyurusu: Dövdüysem rapor nerede?

  Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, kendisini darp ettiğini söylemişti! Eski nişanlıdan suç duyurusu: Dövdüysem rapor nerede? FERDİ Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'un kendisi hakkında psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını iddia ederek suç duyurusunda bulunmasının ardından, eski nişanlısı Burak Kalfa da suç duyurusunda bulundu. Kalfa "Dövdüysem rapor nerede? Ağır ithamlarda bulunuyor. Kendisinden davacı ve şikayetçi olduğumu söyledim. Bu olayların kapanmasını da istiyorum" ifadelerini kullandı.

 • 25.07.2023 25 Tem 11:48 FERDİ TAYFUR'UN KIZININ ESKİ NİŞANLISINDAN SUÇ DUYURUSU

  FERDİ TAYFUR'UN KIZININ ESKİ NİŞANLISINDAN SUÇ DUYURUSU FERDİ Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'un kendisi hakkında psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını öne sürerek suç duyurusunda bulunmasının ardından, eski nişanlısı Burak Kalfa'da suç duyurusunda bulundu.

 • 24.07.2023 24 Tem 16:23 Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un suçlamalarına cevap verdi: Kuyruk acısını boş verin

  Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un suçlamalarına cevap verdi: Kuyruk acısını boş verin Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın tek çocuğu Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Konuyla ilgili suskunluğunu bozan Kalfa, "İlk ve son açıklamamdır. Lütfen elinizde gerçek bilgi olmadan, haber olmadan insanları kirletmeye çalışmayın. Bu kuyruk acısını boş verin, bu konuları da kapatın." dedi.

 • 23.07.2023 23 Tem 12:00 Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa'ya ağır suçlamalarda bulundu

  Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa'ya ağır suçlamalarda bulundu Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, ayrıldığı nişanlısı iş insanı Burak Klafa hakkında ağır suçlamalarda bulundu. Tayfur, Kalfa'nın kendisini ve ailesini tehdit ettiğini iddia etti ve adalete teslim edeceğini söyledi. Ayrıca, Kalfa'nın kendisine ait olduğu kasetlerle tehdit ettiğini belirtti.

 • 21.07.2023 21 Tem 03:45 Tuğçe Tayfur, eski sevgilisi Burak Kalfa tarafından tehdit ettiğini iddia etti

  Tuğçe Tayfur, eski sevgilisi Burak Kalfa tarafından tehdit ettiğini iddia etti Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla nişanlısı Burak Kalfa'nın kendisini ve ailesini sürekli tehdit ettiğini öne sürdü. Tayfur, Kalfa'yı adalete teslim edeceğini ve hak ettiği cezayı alması gerektiğini söyleyen Tayfur, psikolojik şiddet, küfürler, tehditler ve şantajlarla ilgili sessiz kalmayacağını söyledi.

 • 20.07.2023 20 Tem 23:43 Mehmet Erdem - Sevdalılar Beni Anlar Şarkısının Video Klibi Yayında

  Mehmet Erdem - Sevdalılar Beni Anlar Şarkısının Video Klibi Yayında Mehmet Erdem'in albümünde yer alan ve Ferdi Tayfur'un klasikleşmiş şarkılarından olan 'Sevdalılar Beni Anlar' şarkısının video klibi, yönetmen Onur Kök tarafından Rota Plato'da kaydedildi. Klip çekiminde Mehmet Erdem'e kendi orkestrası da eşlik etti. 'Sevdalılar Beni Anlar' şarkısının video klibi, tüm müzik platformları ve sanatçının Youtube kanalında yayında.

 • 19.07.2023 19 Tem 21:20 Tuğçe Tayfur, eski sevgilisi Burak Kalfa'yı tehditlerle suçladı

  Tuğçe Tayfur, eski sevgilisi Burak Kalfa'yı tehditlerle suçladı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, ayrıldığı sevgilisi Burak Kalfa'nın kendisini ve ailesini tehdit ettiğini iddia etti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tayfur, Kalfa'nın şantajlarına artık sessiz kalmayacağını belirtti ve adalete teslim edeceğini söyledi. Tayfur, Kalfa'nın psikolojik şiddet, küfürler, tehditler ve şantajlar yaptığını açıkladı ve diğer kadınların da sessiz kalmayacağını ifade etti.

 • 08.06.2023 08 Haz 00:25 Devlet Bahçeli klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi

  Devlet Bahçeli klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi. MHP'nin paylaştığı videoda Bahçeli, otomobili sürerken, arka fonda ise Ferdi Tayfur'un 'Bu bana yeter' şarkısı çaldı. Bahçeli'nin otomobilindeki nazar boncuklu muska ve elindeki tespih dikkat çekti.

 • 08.06.2023 08 Haz 00:24 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi MHP Lideri Devlet Bahçeli, geçici Meclis Başkanlığı görevini devretmesinin ardından klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi. MHP'nin paylaştığı videoda Bahçeli'nin otomobili sürerken, arka planda Ferdi Tayfur'un 'Bu bana yeter' şarkısı çaldı. Bahçeli'nin parmağındaki yüzük, elindeki tespih ve dikiz aynasında nazar boncuklu muska dikkat çekti.

 • 07.06.2023 07 Haz 23:35 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tutkunu olduğu klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tutkunu olduğu klasik otomobiliyle Ankara caddelerinde gezdi MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara caddelerini gezdi. MHP'nin paylaştığı videoda Bahçeli, otomobili sürerken arka fonda ise Ferdi Tayfur'un "Bu bana yeter" şarkısı çaldı.

 • 09.05.2023 09 May 12:40 Türbanlı fotoğraflarıyla çok konuşulan Tuğçe Tayfur'un, başı açık verdiği pozlar eleştiri yağmuruna tutuldu

  Türbanlı fotoğraflarıyla çok konuşulan Tuğçe Tayfur'un, başı açık verdiği pozlar eleştiri yağmuruna tutuldu Maneviyata yönelerek sahne kariyerini bitiren Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabı üzerinden tesettürlü pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Son paylaşımlarında saçı açık fotoğraflarını yayınlayan Tayfur, adeta eleştiri yağmuruna tutuldu.

 • 11.04.2023 11 Nis 08:53 Sahneleri bırakıp tesettüre girmeye hazırlanan Tuğçe Tayfur, annesiyle iftar pozunu paylaştı

  Sahneleri bırakıp tesettüre girmeye hazırlanan Tuğçe Tayfur, annesiyle iftar pozunu paylaştı Maneviyata yönelmek istediği için sahneleri bırakan Necla Nazır ve Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, tesettüre girme kararı aldı. Şimdilerde bir geçiş sürecinde olduğunu söyleyen Tayfur, hayatına kameralardan uzak devam eden annesiyle iftar yaptığı anları paylaştı.

 • 23.03.2023 23 Mar 11:20 Başörtüsü pozları olay yarattı! Tuğçe Tayfur'dan tesettür açıklaması: Örtünmek bu değil

  Başörtüsü pozları olay yarattı! Tuğçe Tayfur'dan tesettür açıklaması: Örtünmek bu değil Maneviyata yöneldiğini söyleyerek sahne kariyerini bitiren Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından tesettürlü pozlarını paylaştı. Fotoğrafları kısa sürede gündeme bomba gibi düşen Tayfur, tesettüre girdiği yönündeki iddiaları yalanlayarak, "İslam dinine göre tesettür ve örtünmek bu değil. Ben kendi nefsimle mücadele ediyorum yoksa herkes gibi ben de farkındayım örtünmenin bu olmadığının" ifadelerini kullandı.

 • 21.03.2023 21 Mar 13:21 Tuğçe Tayfur... RADİKAL KARARLAR ALMAYA DEVAM!

  Tuğçe Tayfur... RADİKAL KARARLAR ALMAYA DEVAM! "Bazı şeyleri kaldıramıyorum" diyerek sahneleri bırakan Necla Nazır ve Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, tesettüre girdi.

 • 21.03.2023 21 Mar 10:22 Sahnelere veda eden Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, tesettüre girdi

  Sahnelere veda eden Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, tesettüre girdi "Maneviyatım ağır basıyor" diyerek müzik ve sahne kariyerini sona erdirdiğini açıklayan Necla Nazır ve Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, tesettüre girdi. Sosyal medya hesabından tesettürlü paylaştığı pozu büyük beğeni alan Tayfur, "Pazartesiye yeni başlangıçlarla merhaba dedik" şeklinde konuştu.

 • 17.01.2023 17 Oca 23:18 Geçtiğimiz Hafta Ayrılan Çift Barıştı

  Geçtiğimiz Hafta Ayrılan Çift Barıştı Sürpriz bir kararla müziği bıraktığını açıklayan Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur'dan sürpriz bir hamle geldi. Şarkıcı, ayrıldığı nişanlısıyla barıştığını duyurdu. İşte detaylar...

 • 08.01.2023 08 Oca 15:25 "Maneviyatım ağır basıyor" diyerek müziği bırakan Tuğçe Tayfur'dan bir sürpriz hamle daha! Tek kalemde sildi

  'Maneviyatım ağır basıyor' diyerek müziği bırakan Tuğçe Tayfur'dan bir sürpriz hamle daha! Tek kalemde sildi Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın müzisyen kızı Tuğçe Tayfur, "Maneviyatım ağır basıyor" diyerek kariyerini noktalamıştı. Tayfur'dan bir şaşırtan hamle daha geldi. Ünlü isim sosyal medya hesabından dekolteli pozlarını sildi. Tayfur nişanlısından da ayrıldığını duyurdu.

 • 06.01.2023 06 Oca 07:46 Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, müziği bıraktı

  Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, müziği bıraktı Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle gözlerden uzak bir hayat yaşayan Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla müziği bıraktığını duyurdu. Tayfur paylaşımında, "Yeri geldi kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı" ifadelerine yer verdi.

 • 05.01.2023 05 Oca 19:16 Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktı

  Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, 34 yaşında sahneleri bıraktığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ünlü şarkıcı, uzun bir yazı kaleme aldı. İşte haberin detayları...

 • 19.10.2022 19 Eki 13:46 Hastalığı nedeniyle gözlerden uzak yaşayan Ferdi Tayfur'un son hali dikkat çekti

  Hastalığı nedeniyle gözlerden uzak yaşayan Ferdi Tayfur'un son hali dikkat çekti Yıllar önce geçirdiği yüz felci nedeniyle gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan arabesk müziğinin usta isimlerinden Ferdi Tayfur, beyazlayan saçları ve sakallarıyla dikkat çekti.

 • 03.10.2022 03 Eki 18:38 Tuğçe Tayfur... ONBEŞGÜN NİŞANLI KALDI!

  Tuğçe Tayfur... ONBEŞGÜN NİŞANLI KALDI! Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa ile evlilik yolunda ilk adımı atmış ve 15 gün önce nişanlanmıştı. Nişana anne Necla Nazır gelirken baba Tayfur gelmemişti. Tuğçe Tayfur 15 gün nişanlı kaldı ve nişan attı. Tüm fotoğrafları silen Tuğçe Tayfur'un neden nişan attığı ise merak konusu oldu.

 • 21.09.2022 21 Eyl 22:24 MHP lideri Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turunda

  MHP lideri Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin klasik otomobiliyle Başkent caddelerinde turladığı anlar, MHP'nin sosyal medya hesabından Ferdi Tayfur'un şarkısı eşliğinde paylaşıldı.

 • 17.09.2022 17 Eyl 14:22 Necla Nazır 3. kez evlilik yoluna giren kızı Tuğçe Tayfur'un nişan töreninde ortaya çıktı! Baba Ferdi Tayfur ise törene gelmedi

  Necla Nazır 3. kez evlilik yoluna giren kızı Tuğçe Tayfur'un nişan töreninde ortaya çıktı! Baba Ferdi Tayfur ise törene gelmedi Yeşilçam'a damga vuran Necla Nazır ve Ferdi Tayfur'un kızları Tuğçe Tayfur, nişanlandı. 3. defa evlenmeye hazırlanan kızının nişan töreninde yalnız bırakmayan Nazır, değişimiyle dikkat çekti. Törene baba Ferdi Tayfur katılmadı.

 • 03.09.2022 03 Eyl 16:41 Ünlü müzisyen Ferdi Tayfur'un son halini kızı paylaştı!

  Ünlü müzisyen Ferdi Tayfur'un son halini kızı paylaştı! Marmaris'te yaşayan arabesk müziğin ünlü ismi Ferdi Tayfur'un, yeni görüntüsü ortaya çıktı. Tayfur'un son halini kızı Tuğçe Tayfur sosyal medya hesabından paylaştı.

 • 15.04.2022 15 Nis 16:25 Ferdi Tayfur'a "istinat duvarı" cezası! Yaklaşık 25 bin lira ödeme yapacak

  Ferdi Tayfur'a 'istinat duvarı' cezası! Yaklaşık 25 bin lira ödeme yapacak Ferdi Tayfur, Sarıyer'de bulunan villasının eski istinat duvarının yenilenmesi için inşaat şirketiyle anlaştı. Taraflar arasında anlaşmazlık yaşanması üzerine inşaat firması işi bıraktı. Bunun üzerine sadece istinat duvarının kesim işini yapması gereken Aksu Grup, işin tamamını bitirdi. Tayfur'un eksik ücret ödediğini iddia eden Aksu Grup Gıda, sanatçıya açtığı davayı kazandı. Ferdi Tayfur, şirkete 24 bin 900 lira ödeme yapacak.

 • 24.01.2022 24 Oca 12:18 Ferdi Tayfur sevgisiyle başladığı kasetçiliği 37 yıldır sürdürüyor

  Ferdi Tayfur sevgisiyle başladığı kasetçiliği 37 yıldır sürdürüyor Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde yaşayan Halil Çakal, çok sevdiği şarkıcı Ferdi Tayfur'un müzik kasetlerini toplayıp satarak başladığı kasetçiliği 37 yıldır devam ettiriyor.

 • 12.11.2021 12 Kas 16:22 Yıllarca ünlülerin arkasında çalan Mustafa Sayan isyan etti: Değer verdiler ama para vermediler

  Yıllarca ünlülerin arkasında çalan Mustafa Sayan isyan etti: Değer verdiler ama para vermediler Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Perdenin Ardındaki Dünya programına konuk olan ünlü keman virtüözü bestekar Mustafa Sayan, yıllarca birlikte çalıştığı ünlü isimlere isyan etti. Sektörde geri planda kaldıklarından bahseden Sayan, "Sanatçılar bize değer verdi ama para vermedi" dedi.

 • 01.11.2021 01 Kas 09:40 Vali, mehterli 29 Ekim kutlaması eleştirilerine cevap verdi: Biz sadece Çav Bella ile Cumhuriyet kutlamıyoruz

  Vali, mehterli 29 Ekim kutlaması eleştirilerine cevap verdi: Biz sadece Çav Bella ile Cumhuriyet kutlamıyoruz Zonguldak'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında mehter takımının akşam gerçekleştirilen Fener Alayı'nda da yer alması eleştirildi. Bu eleştiriler üzerine gazetecilerin sorularını cevaplayan Vali Mustafa Tutulmaz, "Mehter akşam olur muymuş ya da işte Ferdi Tayfur'dan türkü söylenir miymiş kusura bakmasınlar. Bu halkın Ferdi Tayfur'a da İhtiyacı var, mehtere de ihtiyacı var. Biz sadece kapalı salonlarda Çav Bella ile Cumhuriyet kutlamıyoruz" ifadelerini kullandı.

 • 04.10.2021 04 Eki 13:51 Hakan Ural'dan 'kıro' yorumuna tepki

  Hakan Ural'dan 'kıro' yorumuna tepki - Hakan Ural'dan 'kıro' yorumuna tepki "Talihsiz, üzücü ve gereksiz bir açıklama" Selçuk Ural "Ülkemizin yüzde 90'ı kıro ve kültürsüz" diyerek Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur dinleyenleri hedef aldı.

 • 02.10.2021 02 Eki 18:19 Selçuk Ural'dan Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses sevenlerine ağır sözler

  Selçuk Ural'dan Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses sevenlerine ağır sözler Bir dönemin ünlü sanatçılarından Selçuk Ural, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e verdiği röportajda Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses hayranlarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: -Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses. Onlar da Türkiye'nin kıro grubunu kapsıyor.

 • 21.09.2021 21 Eyl 20:00 Tuğçe Tayfur'un nafaka davasında karar

  Tuğçe Tayfur'un nafaka davasında karar Müzisyen Tuğçe Tayfur'a eski eşi Taner Şafak'ın açtığı nafakanın azaltılması davası karara bağlandı.

 • 20.08.2021 20 Ağu 14:24 Usta oyuncu Necla Nazır, evini basan eski damadı Taner Şafak'tan şikayetçi oldu

  Usta oyuncu Necla Nazır, evini basan eski damadı Taner Şafak'tan şikayetçi oldu Türk sinemasının usta oyuncularından Necla Nazır ile eski damadı Taner Şafak arasında büyük bir olay yaşandı. Torununu görmek için Şafak'ı arayan Nazır, olumsuz yanıt alınca tartışma çıktı. Yaşanan tartışmanın ardından Şafak, Necla Nazır'ın evini basarak kapıları tekmeledi. Büyük bir korku yaşayan oyuncu, karakola giderek eski damadından şikayetçi oldu.

 • 31.07.2021 31 Tem 10:10 Tuğçe Tayfur, Ferdi Tayfur'un son halini paylaştı

  Tuğçe Tayfur, Ferdi Tayfur'un son halini paylaştı Arabesk müziğin babası şarkıcı, oyuncu ve yazar Ferdi Tayfur, Marmaris'te gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Vaktini çoğunu evinde geçiren Tayfur'un son hali dikkat çekti.

 • 30.07.2021 30 Tem 10:42 Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı

  Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan Ferdi Tayfur, son imajıyla sosyal medyada gündem oldu. 75 yaşındaki Tayfur, beyazlamış sakalları ve saçlarıyla adeta bambaşka birine döndü.

 • 05.06.2021 05 Haz 13:41 MÜZİK KASETLERİ, GELİŞEN TEKNOLOJİYE RAĞMEN İLGİ GÖRÜYOR

  MÜZİK KASETLERİ, GELİŞEN TEKNOLOJİYE RAĞMEN İLGİ GÖRÜYOR ESKİŞEHİR'de 1 çocuk annesi Aynur Bulut (40), müzik kasetlerinin son dönemde yeniden ilgi görmeye başladığını söyledi.

 • 25.05.2021 25 May 14:12 Ferdi Tayfur'un kızının nafaka davasının görülmesine devam edildi

  Ferdi Tayfur'un kızının nafaka davasının görülmesine devam edildi - Ferdi Tayfur'un kızının nafaka davasının görülmesine devam edildi Necla Nazır kızının duruşmasında tanık olarak dinlendi Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'a eski eşi tarafından açılan nafakanın azaltılması davasının görülmesine devam edildi.

 • 25.05.2021 25 May 13:44 Son dakika haber! NECLA NAZIR, KIZININ NAFAKA DAVASINDA TANIKLIK ETTİ

  Son dakika haber! NECLA NAZIR, KIZININ NAFAKA DAVASINDA TANIKLIK ETTİ Son dakika haberler: Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Necla Nazır, Ferdi Tayfur'dan olan kızı Tuğçe Tayfur'un, eski eşi Taner Şafak'ın "Bin dolar nafakayı ödeyemiyorum" diyerek, açtığı davada tanık olarak dinlendi.

 • 12.03.2021 12 Mar 21:10 Ferdi Gürses kimdir? Ferdi Gürses kaç yaşında, nereli? Ferdi Gürses O Kadın Nerde?

  Ferdi Gürses kimdir? Ferdi Gürses kaç yaşında, nereli? Ferdi Gürses O Kadın Nerde? Amcası gibi şarkıcılıkta başarılı isim Ferdi Gürses kimdir? Ferdi Gürses kaç yaşında, nereli? Ferdi Gürses O Kadın Nerde? Ferdi Tayfur şarkıları dinle!

 • 03.01.2021 03 Oca 08:16 Karşı boşanma davası açtı

  Karşı boşanma davası açtı İhanete uğradığını öne süren Ebru Bayar da, 'zina' gerekçesiyle karşı boşanma davası açtı.

 • 30.12.2020 30 Ara 08:24 İş yerinde eski kasetlerle nostalji yaşatıyor

  İş yerinde eski kasetlerle nostalji yaşatıyor piyaz salonu işletmeciliği yapan Mehmet Sönmez Karabey (42) iş yerinde 40- 45 yıllık kasetlerle nostalji yaşatıyor.

Advertisement