Cizre Ateş Altında - Son Dakika

Cizre Ateş Altında

05.07.2010 15:06

1
GÜNEYDOĞU'daki olaylarda son 3 gün içerisinde güvenlik güçleri ile çatışmaya giren Şırnaklı 5 PKK'lı teröristin öldürülmesi üzerine Şırnak kent merkezi ve Cizre İlçesi'nde esnaf işyerlerini açmadı. Cizre'de karayolunu barikatlarla trafiğe kapatan göstericiler, Karayolları 95'inci Şube Şefliği binasına taşlarla saldırdı.

2
Siirt'in Pervari İlçesi Doğan Köyü Sarıyaprak Üs Bölgesi'ne 1 Temmuz'da Terör Örgütü tarafından düzenlenen ve 1 üsteğmen, 1 asker ile 3 köy korucusunun şehit edildiği saldırada öldürülen 12 PKK'lı teröristin 4'ü, Cizre İlçesi'nde de önceki akşam polisle girdiği çatışmada öldürülen Abdullah Hezer, olmak üzere 5 PKK'lının Şırnaklı olması üzerine esnaf bugün kepenk eylemi yaptı.

3
Siirt'in Pervari İlçesi'nde öldürülen PKK'lılardan 4'ünün bugün kente getirilip toprağa verileceği söylenince fırın ve eczaneler dışındaki işyerlerinin kapalı olduğu Şırnak ve Cizre'de polis sıkı güvenlik önlem aldı. Stratejik naktalarda zırhlı araçlarla Özel Harekat Timleri görevlendirildi.

4
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Cizre Ateş Altında - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor