Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz trans birey oldu - Son Dakika

Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz trans birey oldu

20.01.2022 14:50

Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran Çukur dizisinde Timsah karakterine hayat veren oyuncu Ahmet Melih Yılmaz trans birey oldu. Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan oyuncunun son hali ise görenleri şaşırtıyor.

1
Daha önce birçok yapımda yer alan tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, Çukur'da Timsah Celil rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı.
2
Çukurdan sonra Cam Tavanlar dizisinde boy gösteren başarılı oyuncu, 2020'de Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü'ne layık görülmüştü. Sektörde başarısıyla konuşulan Yılmaz, şu sıralar farklı bir konuyla gündemde.

Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz Trans Birey Oldu

3
Çukur'da psikopat ve ağır abi rolünün hakkını veren Ahmet Melih Yılmaz, sosyal medyada trans birey olduğunu artık saklamıyor.
4
Ahmet Melih Yılmaz, TikTok'ta çektiği videolarla değişimini gözler önüne serdi.
5
Ankara'da yaşayan Yılmaz, sosyal medyada oldukça aktif ve değişimiyle ilgili gelen sorulara samimi cevaplar veriyor.

6
Tiyatro ve oyunculuğa devam eden Yılmaz, son yaptığı paylaşımına "Ben bütün benlerimi seviyorum" notunu düştü. İşte oyuncunun diğer paylaşımları...
7
8
9
10
Çukur'un Timsah'ı Celil'i Yılmaz, TikTok'ta yaptığı bir yayın sırasında, ''Travestiyim diye ayol diye konuşmak zorunda değilim, travestiyim diye dudaklarımı da yaptırmak zorunda değilim.'' dedi.
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR
500

Son Dakika Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz trans birey oldu - Son Dakika


Advertisement