Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti - Son Dakika

Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti

02.12.2020 09:18

Tayland'ın Mukdahan şehrinde bulunan hayvanat bahçesine yapılan baskın sonucu, ülkeye kaçak yollarla getirilmiş 20 kaplan ölü olarak ele geçirildi. Yetkililer, kaplanlardan bir tanesinin başının kesilmiş olmasına anlam veremedi.

1
Taylan'da vahşi yaşamdan sorumlu yetkililer, hayvanat bahçesi sorumlularının kaçak yollarla hayvanat bahçesine kaplan koydukları ihbarı üzerine baskın yaptı.
2
Baskında bir çok kaplanın, gizli tutuldukları yerde öldüğü ortaya çıktı. Ölen hayvanların arasında bir kaplan ise kafası kesilmiş halde bulundu.
3
Yapılan DNA testi sonrası, kaplanların hayvanat bahçesinde bulunan kaplanlardan olmadığı ve kaçak yollarla hayvanat bahçesine koyulduğu ortaya çıktı.
4
Yetkililer, ölü ele geçirilen kaplanların yanı sıra hayvanat bahçesinde bulunan diğer 20 kaplandan kaç tanesinin yasa dışı yollarla hayvanat bahçesine konulduğunu tespit etmek için DNA testi yapacak.
5
Hakkında soruşturma açılan hayvanat bahçesi sahibi, suçlu bulunması durumunda hayvan kaçakçılığı suçundan 5 yıl hapis cezası alacak.
6
7

Son Dakika Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor