Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti - Son Dakika

Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti

02.12.2020 09:18

Tayland'ın Mukdahan şehrinde bulunan hayvanat bahçesine yapılan baskın sonucu, ülkeye kaçak yollarla getirilmiş 20 kaplan ölü olarak ele geçirildi. Yetkililer, kaplanlardan bir tanesinin başının kesilmiş olmasına anlam veremedi.

1
Taylan'da vahşi yaşamdan sorumlu yetkililer, hayvanat bahçesi sorumlularının kaçak yollarla hayvanat bahçesine kaplan koydukları ihbarı üzerine baskın yaptı.
2
Baskında bir çok kaplanın, gizli tutuldukları yerde öldüğü ortaya çıktı. Ölen hayvanların arasında bir kaplan ise kafası kesilmiş halde bulundu.
3
Yapılan DNA testi sonrası, kaplanların hayvanat bahçesinde bulunan kaplanlardan olmadığı ve kaçak yollarla hayvanat bahçesine koyulduğu ortaya çıktı.
4
Yetkililer, ölü ele geçirilen kaplanların yanı sıra hayvanat bahçesinde bulunan diğer 20 kaplandan kaç tanesinin yasa dışı yollarla hayvanat bahçesine konulduğunu tespit etmek için DNA testi yapacak.
5
Hakkında soruşturma açılan hayvanat bahçesi sahibi, suçlu bulunması durumunda hayvan kaçakçılığı suçundan 5 yıl hapis cezası alacak.
6
7

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti - Son Dakika


Advertisement