Kibariye'nin torunundan ilk fotoğraf geldi! Hık demiş dedesinin burnundan düşmüş - Son Dakika

Kibariye'nin torunundan ilk fotoğraf geldi! Hık demiş dedesinin burnundan düşmüş

15.01.2021 14:52

Arabeskin güçlü seslerinden olan Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın kızı Birgül Küçükbalçık, geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. Dede Ali Küçükbalçık torununun ilk fotoğrafını paylaştı. Torun ile dedenin benzerliği ise görenleri şaşırttı.

1
Kibariye'nin kızı Birgül Küçükbalçık da kameralar önünde büyüyen ünlü çocuklardan biri. Küçükbalçık'ı herkes annesinin ve babasının yanında küçük bir kız çocuğuyken tanıdı.

2
Ancak geçen zaman küçük kızı öyle bir değiştirdi ki görenler hayret etti.
3
Kibariye'nin kızı Birgül Küçükbalçık, geçtiğimiz sene Bülent Burak ile dünya evine girmiş o dönem aile arasında kriz çıksa da sonrasında tatlıya bağlanmıştı.

4
Kibariye'nin 20 yaşındaki kızı Birgül Küçükbalçık geçtiğimiz aylarda bebeğini kucağına almıştı.

5
Küçük yaşta anne olan Kibariye'nin kızı Birgül değişimi ile de çok konuşulurken, Kibariye'nin torunundan ilk fotoğraf geldi.

6
Dede Ali Küçükbalçık torununun ilk fotoğrafını paylaştı. Bebeğin adını Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık, "Aras" koydu. Minik Aras'ın dedesine olan benzerliği gözlerden kaçmadı.

7
Torun heyecanı yaşayan şarkıcı Kibariye'nin, o günden beri kızının yanından bir an olsun ayrılmadığı öğrenildi.

8
Birgül Küçükbalçık son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme geliyordu.
9

Son Dakika Kibariye'nin torunundan ilk fotoğraf geldi! Hık demiş dedesinin burnundan düşmüş - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor