Tabut Etrafında Polis Çemberi - Son Dakika

Tabut Etrafında Polis Çemberi

1
Şehit Jandarma Emin Pişkin'in Adana'daki Cenaze Töreninde Slogan Gerginliği Yaşandı
2
Başbakan aleyhinde slogan atan bir kişi polislerce uzaklaştırılmak istenince, şehidin yakınları, "Cenazede sesimizi keserseniz, siyasetçi bizi susturursa, kimse konuşturulmazsa bu vatan böyle batar" dedi.
3
MHP Adana Milletvekili Kürşat Atılgan da, Adana Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez'e doğru "Rahat bırakın vatandaşı" diye bağırdı.
4
Cenazesi askeri uçakla Adana'ya getirilen 2 çocuk babası uzman çavuş Hacı Emin Pişkin için, Sabancı Merkez Camii'de tören yapıldı. Henüz tören başlamadan, şehidin yakınları ve bazı vatandaşlar, hükümet ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde bağırmaya başladı.
5
Ailenin ve şehidin yakınlarının tepkileri üzerine gazeteciler, camide önceki törenlerde yapılmayan bir uygulamaya tabi tutuldu. Şehit yakınlarının tepkisi nedeniyle, gazetecilerin Merkez Camii'nin tören alanını gören bir balkonundan çekim yapmalarına izin verildi, alana girişleri yasaklandı.
6
Gazeteciler, tören alanını kuşbakışı gören balkondan görüntü alabildi Gazetecilerle şehit ailesi arasında 20- 25 metre mesafe olması sağlandı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı