Tabut Etrafında Polis Çemberi - Son Dakika

Tabut Etrafında Polis Çemberi

04.08.2010 18:27

1
Şehit Jandarma Emin Pişkin'in Adana'daki Cenaze Töreninde Slogan Gerginliği Yaşandı
2
Başbakan aleyhinde slogan atan bir kişi polislerce uzaklaştırılmak istenince, şehidin yakınları, "Cenazede sesimizi keserseniz, siyasetçi bizi susturursa, kimse konuşturulmazsa bu vatan böyle batar" dedi.
3
MHP Adana Milletvekili Kürşat Atılgan da, Adana Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez'e doğru "Rahat bırakın vatandaşı" diye bağırdı.
4
Cenazesi askeri uçakla Adana'ya getirilen 2 çocuk babası uzman çavuş Hacı Emin Pişkin için, Sabancı Merkez Camii'de tören yapıldı. Henüz tören başlamadan, şehidin yakınları ve bazı vatandaşlar, hükümet ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde bağırmaya başladı.
5
Ailenin ve şehidin yakınlarının tepkileri üzerine gazeteciler, camide önceki törenlerde yapılmayan bir uygulamaya tabi tutuldu. Şehit yakınlarının tepkisi nedeniyle, gazetecilerin Merkez Camii'nin tören alanını gören bir balkonundan çekim yapmalarına izin verildi, alana girişleri yasaklandı.
6
Gazeteciler, tören alanını kuşbakışı gören balkondan görüntü alabildi Gazetecilerle şehit ailesi arasında 20- 25 metre mesafe olması sağlandı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Tabut Etrafında Polis Çemberi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement