Tüm dünyayı kasıp kavuran müzik grubu BTS, koronavirüsten dolayı albüm tanıtımını bomboş salonda yaptı - Son Dakika

Tüm dünyayı kasıp kavuran müzik grubu BTS, koronavirüsten dolayı albüm tanıtımını bomboş salonda yaptı

25.02.2020 14:30

Sanat ve moda dünyasını da etkilemeye başlayan koronavirüs son dönemin en çok konuşulan ve milyonlarca hayranı bulunan K-Pop grubu BTS'i de etkiledi. Grup albüm lansmanında hayranlarına bomboş salonda seslendi.

1
Güney Kore'de sık görülmeye başlayan Corona virüsü, BTS'in yeni albüm tanıtımı için hazırlanan basın toplantısını da etkiledi. Ünlü grup, pazartesi günü hayranlarına boş bir salondan canlı yayınla seslendi ve "Kendilerine dikkat etmelerini" istedi.
2
AFP'nin aktardığına göre; Basın açıklamasını salgının gölgesinde, Youtube üzerinden gerçekleştiren grup üyeleri, gazetecilerin önceden belirlenen sorularını yanıtladı.
3
Grubun önde gelen üyelerinden Jimin, "Bu günlerde herkesin aklını kurcalayan, sağlık. Benliğinizle yüzleşmeye ve kendinizi sevmeye yönelik mesajlarımız da ancak sağlıklı olduğunuzda mümkün" dedi.
4
K-pop'un en ünlü gruplarından BTS, Map of the Soul: 7 adlı 4. albümünü cuma günü yayımlamıştı. Albüm, henüz piyasaya çıkmadan 4 milyon sipariş almış ve en fazla ön sipariş alan albüm unvanını kazanmıştı.
5
Güney Kore şimdiye kadar 800'den fazla Corona virüs yaşandığını doğruladı. Bu rakam Güney Kore'nin, Çin dışında virüsün en çok görüldüğü ülke olduğu anlamına geliyor.
6
Kendilerine ARMY diye hitap eden ordu gibi hayranları bulunan ünlü grup, dünya üzerinde en sevilen K-Pop gurubudur. Öyle ki hayranları istediklerinde grubunun bir twitini 1 saat içinde birinci sıraya taşıyabiliyorlar.
7
Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter, 2019 yılının en fazla retweet edilen paylaşımlarını açıklamıştı. Popüler K-Pop grubu BTS'in tweetinin ikinci sırada olmasını içine sindiremeyen hayranlar, sadece bir saat içinde söz konusu tweeti liderliğe taşıdı.

8
Ancak BTS'in hayranlarını ölümcül virüs etkiledi ve albüm tanıtımında ünlü grup bu kez yalnız kaldı.
9
10
11

Son Dakika Tüm dünyayı kasıp kavuran müzik grubu BTS, koronavirüsten dolayı albüm tanıtımını bomboş salonda yaptı - Son Dakika


YORUMLAR (14)
  • ALYA: Bu çocukların biz A.R.M.Y leri için canlarını bile verebileceklerini bilmelerini tüm BTS üyelerinin bilmesini isteriz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bts(army)jungkook : bts için canını veren armylerdenim ve can veren armylerde burda sanırım bts sonsuza kadar desteklenicek antiler kudursun dursun umurumuzda değil bts i kıskanmayın!!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Cansu: BTS ile gurur duyuyorum. Çünkü BTS hayranları için boş salonda konser verdiler. V LİVE da hayranları için evden dışarı çıkmamalarını söylüyorlar. Kısacası biz ARMY leri çok düşünüyorlar. K POP grupları çok etkilendi. Özellikle de BTS. Cidden çok üzülüyorum. İnşallah korona yı atlatırız da BTS yeniden neşelenir.ARMY ler size sesleniyorum BTS i seviyorsanız evinizden çıkmayın çıkarsanız allah korusun koronaya yakalanırsınız lütfen evde kalın. Korona yı atlatır atlatmaz BTS yeniden konser vericek. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden