Denizli'de selin yaraları sarılıyor - Son Dakika
Güncel

Denizli'de selin yaraları sarılıyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, aşırı yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığı Pamukkale ilçesinin Cankurtaran Mahallesi ile Tavas ilçesinin Sarıabat Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Zolan, yaraların en kısa zamanda sarılacağını söyledi ve tüm ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

19.06.2023 17:12
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Denizli'de selin yaraları sarılıyor

Başkan Zolan ve Başkan Örki aşırı yağış alan Sarıabat ve Cankurtaran'ı ziyaret etti

DENİZLİ - Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, aşırı yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığı Pamukkale ilçesinin Cankurtaran Mahallesi ile Tavas ilçesinin Sarıabat Mahallesi'ni ziyaret etti. Vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Başkan Zolan, yaraları hep birlikte sardıklarını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, aşırı yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığı Pamukkale ilçesinin Cankurtaran Mahallesi ile Tavas ilçesinin Sarıabat Mahallesi'ni ziyaret etti. İlk olarak Pamukkale ilçesi Cankurtaran Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Zolan'a Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Osman Zolan su baskınlarının yaşandığı bölgelerde çalışan Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi DESKİ ekiplerinin çalışmalarını inceledi. Burada bir süre çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Zolan, daha sonra vatandaşlarla bir araya gelerek geçmiş olsun dileğinde bulundu, yaraların en kısa zamanda sarılacağını söyledi. Pazar günü gerçekleşen aşırı yağışlardan en çok etkilenen bir diğer mahalle olan Tavas ilçesinin Sarıabat Mahallesi'ni de ziyaret eden Başkan Zolan burada Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ile birlikte hemşehrilerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

"Tüm ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor"

Yaşanan afetin ardından tüm ekiplerin bölgede çalışmalara başladığını kaydeden Başkan Zolan, Pamukkale Belediyesi, Tavas Belediyesi ve diğer tüm kamu kurumlarıyla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade ederek, "Allah'ım beterinden korusun. En büyük tesellimiz herhangi bir can kaybının yaşanmaması. Tüm ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Hemşehrilerimizin yaralarını hep birlikte sarıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyorum" ifadelerini kullandı.

Denizli\'de selin yaraları sarılıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Denizli'de selin yaraları sarılıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Alanya'da Yamaç Paraşütü Yarışması Başladı
  20:03 Alanya'da Yamaç Paraşütü Yarışması Başladı

  Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Akdeniz Bölgesi Hedef Yarışması, 380 metrelik Hıdırellez mevkisinden atlayışlarla başladı. Alanya Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda 61 sporcu mücadele ediyor. Yarışmanın sonunda 10 sporcu Eskişehir'de yapılacak Türkiye şampiyonasına katılacak.

 • Trabzon'da 3. Tiyatro Festivali Başladı
  19:58 Trabzon'da 3. Tiyatro Festivali Başladı

  Trabzon Tiyatrolar Birliği tarafından düzenlenen 3. Tiyatro Festivali, 13 oyunun sahneleneceği bir etkinlikle başladı. Festivalin açılış törenine CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve diğer önemli isimler katıldı. Festivalin üçüncüsü, önceki yıllara göre daha geniş bir katılımla gerçekleşiyor ve 2 Mayıs'ta sona erecek.

 • Samsunspor, Adana Demirspor'u 1-0 mağlup etti
  19:57 Samsunspor, Adana Demirspor'u 1-0 mağlup etti

  Trendyol Süper Lig'in 33. haftasında Samsunspor ile Adana Demirspor arasındaki mücadelede ilk yarıyı Adana Demirspor 1-0 önde tamamladı. Maçta tek golü atan Mendoza oldu.

 • Ümit Özdağ: Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak görüyoruz
  19:57 Ümit Özdağ: Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak görüyoruz

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, hükümetin Dünya Bankası ile temaslarını değerlendirerek Türkiye'nin menfaatlerinin aleyhinde bir gelişme olarak gördüklerini belirtti. Özdağ, İzmir Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzalayıp sohbet etti. Ayrıca, Dünya Bankası ile yapılan anlaşmada sığınmacı istihdamının yüzde 50'ye kadar çıkmasının Türkiye'ye yönelik büyük bir komplo olduğunu ifade etti.

 • Amasra'da Fırtına Turistleri Zorladı
  19:50 Amasra'da Fırtına Turistleri Zorladı

  Bartın'ın Amasra ilçesinde tarihi Kemere Köprüsü'nden geçmeye çalışan turistler, kuvvetli fırtına nedeniyle güçlük çekti. Fırtınada tutunacak yer arayan turistler, zor anlar yaşadı. Fırtınanın pazar gününden itibaren etkisini kaybetmesi bekleniyor.


Advertisement