İsrail ordusu, Hamas lideri Haniye'nin ailesinden 10 kişiyi katletti - Son Dakika
Güncel

İsrail ordusu, Hamas lideri Haniye'nin ailesinden 10 kişiyi katletti

İsrail ordusu, Hamas lideri Haniye\'nin ailesinden 10 kişiyi katletti

Çoluk çocuk demeden Gazze'de masum sivilleri katleden İsrail ordusu, son olarak Şatı Mülteci Kampı'nda Heniyye'nin ailesine ait bir eve hava saldırısı düzenledi. Saldırıda ev tamamen yıkılırken aile üyelerinden en az 10 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler arasında Heniyye'nin kız kardeşi de var.

25.06.2024 08:57

İsrail'in Gazze Şeridi'nin batısındaki Eş-Şati Mülteci Kampı'na düzenlediği saldırıda, aralarında Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'nin kız kardeşinin de bulunduğu 10 kişi hayatını kaybetti.

AİLESİNİN OTURDUĞU EVİ HEDEF ALDILAR

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, İsrail ordusuna ait uçaklar, Şatı Mülteci Kampı'nda Heniyye'nin ailesine ait bir eve hava saldırısı düzenledi. Saldırıda ev tamamen yıkılırken aile üyelerinden en az 10 kişi hayatını kaybetti, yaralananlar oldu. Gazze kentindeki Muammedani Hastanesi kaynakları da Heniyye'nin kız kardeşi Zahr Abdusselam Heniyye'nin ölenler arasında olduğunu aktardı.

DAHA ÖNCE DE 3 OĞLU VE 4 TORUNUNU ÖLDÜRMÜŞLERDİ

İsrail ordusu, Ramazan Bayramı'nda da Gazze kentinin batısındaki Eş-Şati Mülteci Kampı sakinleri ve yakınlarıyla bayramlaşmaya giden, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'nin ailesinden birçok kişinin bulunduğu aracı vurmuştu. Saldırıda Heniyye'nin 3 oğlu ve 4 torunu hayatını kaybetmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İsrail ordusu, Hamas lideri Haniye'nin ailesinden 10 kişiyi katletti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • Oooo: İçim parçalandı Ya rabbi Haniyye ye yardım et İsrail'i kahreyle Amin 40 7 Yanıtla
    Nuriye Gunal: aminnnn 20 2 Nuriye Gunal: aminnn 17 2 Enver Üçar: amin amin amin amin inşallah 11 2
  • Ramo: ALLAHIM bu İsrail'i kahreyle 22 3 Yanıtla
  • Fatih Aydın: Selahattin in kardeşlerine de benzer şeyler yapıldı. Yalnız unuttukları bir konu var zamanın Selahattin'i gelirse geçmiş zamandaki kadar merhametli biri olmayacak diye düşünüyorum. 0 0 Yanıtla

Advertisement