Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor - Son Dakika
Güncel

Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. TEM Otoyolu, İzmir-Aydın Otoyolu, Mengen-Yeniçağa yolunda yapılan çalışmalar sebebiyle bazı şeritler trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerden ulaşım devam ediyor. Tarsus-Adana Otoyolu'nda ise Çukurova Bölgesel Havalimanı bağlantı yolunun yapım işi nedeniyle ulaşım kontrollü olarak devam ediyor. Ayrıca, Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunda Uluburun Tüneli'nde yapılan bakım çalışması sebebiyle ulaşım servis yolundan sağlanacak. Diğer yollarda da çelik ağ, yapım çalışmaları ve heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sürdürülüyor.

04.03.2024 08:37  Güncelleme: 08:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

İzmir- Aydın Otoyolu'nun Belevi Kavşağı mevkisinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle İzmir-Aydın istikametinde sol ve orta şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden sürdürülüyor.

Mengen-Yeniçağa yolunun 24. kilometresindeki heyelan dolayısıyla Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Yeniçağa-Mengen istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Tarsus- Adana Otoyolu'nun 6-7. kilometrelerinde (Yenice Kavşağı mevkisi) Çukurova Bölgesel Havalimanı bağlantı yolunun yapım işi nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Piraziz-Giresun- Tirebolu yolunun 49. kilometresinde Uluburun Tüneli'nin Tirebolu-Giresun istikametindeki tüpünde yapılan elektrik, elektronik sistemleri bakım ve onarım çalışması sebebiyle saat 18.00'e kadar ulaşıma servis yolundan izin verilecek.

Hekimhan- Alacahan yolunun 13. kilometresinde Hasan Çelebi Viyadüğü'ndeki derz onarım çalışması dolayısıyla ulaşım servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Vezirhan-Gölpazarı-Taraklı yolunun 13-16. kilometrelerinde çelik ağ, Karabük- Kastamonu yolunun 9-11 ve Refahiye-İliç yolunun 22-52. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Hakkari- Yüksekova yolunun 1-2. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü devam ediyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • SYKP Samsun İl Örgütü 1 Mayıs için çağrı yaptı
  10:52 SYKP Samsun İl Örgütü 1 Mayıs için çağrı yaptı

  Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Samsun İl Örgütü, 1 Mayıs için alanlarda olma çağrısı yaptı. Eş Başkan Betül Aksu, işçilerin sömürüldüğünü ve ezildiğini belirterek, birleşme ve mücadele çağrısı yaptı. Ayrıca, işsizlik, emeklilerin durumu ve işçi cinayetleri konularına da değindi.

 • Elazığ'da yaşlı kadın konteynerde ölü bulundu
  10:48 Elazığ'da yaşlı kadın konteynerde ölü bulundu

  Elazığ'ın Aşağı Demirtaş mevkiinde yaşayan 68 yaşındaki Birgül Kılıç'tan haber alamayan komşuları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede Kılıç'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Kadının cansız bedeni otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

 • Konya'da Tabela Kazası: Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
  10:48 Konya'da Tabela Kazası: Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti

  Konya'nın Hüyük ilçesinde, S.Y. (40) idaresindeki otomobil, yol kenarındaki tabelaya çarptı. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan sürücü, yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

 • Erzurum'da Çocuklara Erken 23 Nisan Kutlaması
  10:47 Erzurum'da Çocuklara Erken 23 Nisan Kutlaması

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte yüzlerce çocuk, 23 Nisan öncesi coşku ve heyecan yaşadı. Bilim Erzurum'da yapılan etkinlikte çocuklar eğlenceli faaliyetlere katıldı.

 • Çin'in Ham Petrol Üretimi İstikrarlı Bir Büyüme Kaydetti
  10:46 Çin'in Ham Petrol Üretimi İstikrarlı Bir Büyüme Kaydetti

  Çin'in ham petrol üretimi, bu yılın ilk üç ayında istikrarlı bir büyüme kaydederek, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,3 artışla 53,48 milyon tona ulaştı. Aynı dönemde Çin, yüzde 0,7 artışla 137,36 milyon ton ham petrol ithal etti.

 • Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik'te cepheleşmeyi kışkırtmanın acil ihtiyaçlara hizmet etmeyeceğini belirtti
  10:46 Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik'te cepheleşmeyi kışkırtmanın acil ihtiyaçlara hizmet etmeyeceğini belirtti

  Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Güney Pasifik bölgesinde cepheleşmeyi kışkırtmaya yönelik herhangi bir girişimin Güney Pasifik ada ülkelerinin acil ihtiyaçlarına hizmet etmeyeceğini belirtti. Wang, Pasifik ada ülkelerinin büyük bir ülkenin arka bahçesi olmadığını ve kendi halklarının anavatanı olduğunu vurguladı. ABD'nin bölgeye nükleer denizaltılar sokma girişimlerinin Güney Pasifik Nükleer Serbest Bölge Anlaşması'nı ihlal ettiğini ve nükleer silahların yayılması konusunda ciddi risk oluşturduğunu ifade etti. Wang, bölgede cepheleşmeye yönelik her türlü kışkırtma eylemine karşı olduklarını ve bu eylemlerin Güney Pasifik ada ülkelerinin acil ihtiyaçlarına hizmet etmediğini belirtti.

 • Safranbolu'da Turizm Haftası Kutlamaları Yapıldı
  10:44 Safranbolu'da Turizm Haftası Kutlamaları Yapıldı

  UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Safranbolu'da Turizm Haftası kutlamaları düzenlendi. Programa birçok önemli isim katıldı.

 • CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Belediye Borçlarına İlişkin Meclis Araştırması İstedi
  10:43 CHP Milletvekili Mahmut Tanal, Belediye Borçlarına İlişkin Meclis Araştırması İstedi

  CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, belediyelerin borçlarıyla ilgili Meclis araştırması açılmasını talep etti. Tanal, belediyelerde çarçur edilen, yandaşlara aktarılan ve kişisel servete dönüştürülen her kuruşun hesabının sorulması gerektiğini belirtti. Ayrıca, belediyelerin borç bataklığına sürüklenmesi ve kaynakların yanlış kullanılması konusunda TBMM'nin görevini yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.


Advertisement