Mecliste Yumruklar Konuştu - Son Dakika
Güncel

Mecliste Yumruklar Konuştu

Mecliste Yumruklar Konuştu

Bağımsız Milletvekili Ümmet Kandoğan'ın Cumhurbaşkanına Yönelik Eleştiri Sözleri Genel Kurul'da Gerginlik Yarattı. CHP'li Milletvekilleri Kandoğan'ın Üzerine Yürümeye Çalıştı ve Yumruklar Konuştu.

28.05.2007 13:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TBMM Genel Kurulu'nda Vetolu Anayasa değişikliği paketi üzerine söz alan Bağımsız Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan'ın Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e yönelik eleştiri sözleri Genel Kurul'da gerginlik yarattı. CHP'li milletvekilleri Kandoğan'ın üzerine yürümeye çalışırken AKP'li vekiller de CHP'lilere doğru yürüdü. Milletvekilleri yumruklarla birbirlerine girdi.

CHP Ordu Milletvekili İdris Naim Tandoğan ile AKP Kilis Milletvekili Veli Kaya birbirlerine yumruk attı. AKP'li Alim Tunç araya girmeye çalışırken Tandoğan'ın yumruğu yüzüne isabet etti. CHP İzmir Milletvekili Ali Rıza Bodur ise önce milletvekillerinin arasına girmeye çalıştı ancak o da yüzüne yumruk yedi.

Bu arada Meclis TV yumruklaşma üzerine yayınını kesti. Milletvekillerinin birbirlerine küfür ettiği de duyuldu. (ANKA)

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Mecliste Yumruklar Konuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı
    03:20 İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı

    İran'ın İsrail'e yönelik başlattığı İHA ve füze saldırıları, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere Beldesi üzerinden geçerken kaydedildi. İsrail Savunma Kuvvetleri Sözcüsü, İran'dan fırlatılan insansız hava araçlarının İsrail'e doğru ilerlediğini açıkladı. İHA saldırıları, Yüksekova İlçesi ve Esendere Beldesi semalarında yoğunlaşırken, vatandaşlar tarafından kaydedildi.

  • İnegöl'de zincirleme kaza: 4 yaralı
    02:58 İnegöl'de zincirleme kaza: 4 yaralı

    Bursa'nın İnegöl ilçesinde meydana gelen zincirleme kazada 3 otomobil birbirine çarptı ve 4 kişi yaralandı. Kazanın ardından yaralılara hızlı bir şekilde müdahale edildi ve hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


Advertisement