Şehir Tiyatroları'nın yeni oyunu İstanbul Turnesini tamamladı - Son Dakika
Güncel

Şehir Tiyatroları'nın yeni oyunu İstanbul Turnesini tamamladı

Şehir Tiyatroları\'nın yeni oyunu İstanbul Turnesini tamamladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Bakırköy Belediye Tiyatrosunun konuğu olarak gittiği İstanbul turnesinde Tom Dick ve Harry adlı yeni oyununu kapalı gişe yaparak, büyük bir başarı ile sahneledi.

02.03.2016 15:36  Güncelleme: 15:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, bu yıl sahnelemeye başladığı 'Tom Dick ve Harry' adlı oyununu, İstanbul turnesinde sanatseverlerle buluşturdu. Oyun büyük bir beğeniyle izlendi.

Bakırköy Belediye Tiyatrosu'nun davet ettiği Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi'nde dört temsil kapalı gişe oynayan 'Tom Dick ve Harry' oyunu 2000'in üzerinde seyirci sayısına ulaştı.
Tüm gösterimlerin ayakta alkışlandığı ve İstanbul seyircisi tarafından büyük beğeni ile karşılanan "Tom Dick ve Harry" yazdığı komedi oyunları ile ün yapan İngiliz yazar Ray Cooney ve oğlu Michael Cooney tarafından kaleme alındı. Oyunun yönetmenliğini Devlet Tiyatrosunun başarılı rejisörlerinden İlham Yazar üstleniyor. Eskişehir Şehir Tiyatrosu sanatçıları tarafından büyük bir başarı ile sahnelenen ve izleyicileri kahkahalara boğan oyun gittiği turnelerde ve Eskişehir'de izleyicisi ile buluşmaya sezon boyunca devam edecek.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şehir Tiyatroları'nın yeni oyunu İstanbul Turnesini tamamladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, 23 Nisan'da Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı
  13:39 Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, 23 Nisan'da Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı

  Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilkokul öğrencilerini belediyede ağırladı. Başkan Çırpanoğlu, öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti. Minik öğrenciler, kütüphane taleplerini ileterek sosyal ve kültürel etkinliklerin düzenlenmesini istediler.

 • Çin, Nepal'e Yeni Enerjili Araç İhracatını Altı Kat Artırdı
  13:38 Çin, Nepal'e Yeni Enerjili Araç İhracatını Altı Kat Artırdı

  Çin'in güneybatısındaki Xizang Özerk Bölgesi'nden Nepal'e ihraç edilen yerli yapım yeni enerjili araçların sayısı, 2024'ün ilk çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre altı kattan fazla artarak 1.623'e ulaştı. İhraç edilen araçların tamamı Nepal'e satıldı ve yüzde 90'ından fazlası sedan ve küçük binek otomobillerden oluştu. Çin yapımı ürünlerin kaliteli ve uygun fiyatlı olması sayesinde, Nepal'e yeni enerjili araç ihracat hacmi son yıllarda önemli ölçüde artıyor.

 • Çorlu Avcılar Derneği Başkanlığına Mert Yılmaz yeniden seçildi
  13:38 Çorlu Avcılar Derneği Başkanlığına Mert Yılmaz yeniden seçildi

  Çorlu Avcılar Derneği'nin genel kurulunda Mert Yılmaz, tek liste ile yapılan seçimde başkanlığa yeniden seçildi. Yılmaz, seçimin ardından yaptığı konuşmada destek verenlere teşekkür etti. Çorluspor 1947 ise Babaeskispor'u 5-1 mağlup ederek 3 puan kazandı. Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş, sporcuların performansıyla şampiyonluk hedeflediklerini belirtti.

 • Büyük Menderes Nehri'nde Kuraklık: Sular Çekildi, Çöp ve Atıklar Birikti
  13:36 Büyük Menderes Nehri'nde Kuraklık: Sular Çekildi, Çöp ve Atıklar Birikti

  Aydın Ovası'nın sulamada can damarı olan Büyük Menderes Nehri'nin bazı bölümlerinde sular çekildi. Sarıkemer mevkisinde kuraklığın etkisiyle tarihi taş köprünün olduğu noktada çöp, çalı ve atıklar yoğun birikinti oluşturdu. Nehrin çiftçiler için önemli olduğunu belirten mahalle muhtarı, suyun durumunun içler acısı olduğunu ve bunun insan kaynaklı olduğunu ifade etti.

 • Edirne'de Mahalle Ligi Projesiyle Öğrencilerin Okul Başarısı Artıyor
  13:35 Edirne'de Mahalle Ligi Projesiyle Öğrencilerin Okul Başarısı Artıyor

  Edirne Valisi Yunus Sezer, 'mahalle ligi' projesiyle öğrencilerin okul başarısının arttığını, devamsızlıklarının azaldığını belirtti. İl genelinde daha önce spor yapmamış 3 bin 150 öğrenciyi futbol, basketbol ve voleybol branşlarıyla buluşturan 'mahalle ligi' projesi kapsamındaki il merkezi ortaokullar futbol final müsabakası yapıldı.

 • Sarıkamış Kaymakamlığı SYDV tarafından yürütülen 'VEFA Yaşlı Evde Bakım Projesi' ile yaşlı ve engellilere yardım
  13:34 Sarıkamış Kaymakamlığı SYDV tarafından yürütülen 'VEFA Yaşlı Evde Bakım Projesi' ile yaşlı ve engellilere yardım

  Sarıkamış Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen 'VEFA Yaşlı Evde Bakım Projesi' kapsamında, yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşların evleri temizleniyor. Proje kapsamında görevlendirilen 9 personel, ilçe merkezi ve köylerde yaşayan 160 ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım etti. Yaşlı, engelli ve ağır kronik hastalığı olan vatandaşların ev ve kişisel temizlikleri düzenli olarak yapılıyor. Vatandaşlar, yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getirerek yetkililere teşekkür etti.

 • Fethiye Kaymakamı, 23 Nisan'da makamını öğrenciye bıraktı
  13:34 Fethiye Kaymakamı, 23 Nisan'da makamını öğrenciye bıraktı

  Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atatürk İlkokulu 3-B sınıfı öğrencisi Reyyan Duru Şenal'a makamını devretti. Şenal, kaymakamlık mesleğini hedeflediğini ve Fethiye'de gerçekleştirmek istediği projeleri anlattı.

 • Salihli'de depo yangınında 160 ton ihracat ürünü kozalak küle döndü
  13:33 Salihli'de depo yangınında 160 ton ihracat ürünü kozalak küle döndü

  Manisa'nın Salihli ilçesinde bir firmaya ait depoda çıkan yangında, yaklaşık 160 ton ihracat ürünü kozalak küle döndü. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları
  13:33 Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

  Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Minikler koreografilerini sergileyip bayram şiirleri okudu. Belediye Başkanı Menderes Dal da velilerle birlikte öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.


Advertisement