Vali Yazıcıoğlu'nun Oğlu Milletvekili Aday Adayı Oldu - Son Dakika
Güncel

Vali Yazıcıoğlu'nun Oğlu Milletvekili Aday Adayı Oldu

Vali Yazıcıoğlu\'nun Oğlu Milletvekili Aday Adayı Oldu

Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu işadamı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

19.02.2015 19:08  Güncelleme: 10:40

AK Parti'de aday adaylığı müracaatlarında bugün son gün. Meclis'teki kadın vekil sayısını artırmayı hedefleyen AK Parti'ye dün itibariyle 600 kadın başvurdu.

YAZICIOĞLU'NUN OĞLU DA ADAY

Birçok isim de başvuru için bugünü bekledi. Bugünü bekleyen isimlerin başında ise eski MİT Müsteşarı Hakan Fidan geliyor. Merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Ankara 1. Bölge'den AK Parti milletvekili aday adaylığını açıkladı. AK Parti kulislerinde konuşulan sürpriz isimler arasında, BBP eski Genel Başkanı Yalçın Topçu ile BBP eski Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Yanmaz'ın isimleri de aday adaylığı için geçiyor. Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk de Sakarya'dan AK Parti aday adaylığı başvurusu yaptı.

ECEVİT'İN KORUMA MÜDÜRÜ

Dikkat çeken bir diğer isim ise Bülent Ecevit'in eski koruma Müdürü Recai Birgün oldu. Birgün, İstanbul 3. Bölgeden adaylık müracaatını yaptı. Aday adaylığını açıklayanlar arasında Fazilet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve HAS Parti Genel Başkan Yardımcılığı yapan Erol Erdoğan ile paralel yapı ile mücadelede önemli görev üstlenen Emniyet-Sen üyesi Metin Ergün de yer aldı. 28 Şubat döneminde başörtüsü nedeniyle öğretmenlikten ihraç edilen Fatma Hışıroğlu İstanbul 2. Bölge, ilahiyatçı-sosyolog Erol Erdoğan da İstanbul 1. Bölge'den aday adayı oldu.

AİLE DESTEĞİ

Merhum Yazıcıoğlu'nun oğlu işadamı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, düzenlediği basın toplantısıyla Ankara 1. Bölge'den AK Parti milletvekili aday adaylığını açıkladı. Basın toplantısına Yazıcıoğlu'nun ablaları Necla Yazıcıoğlu (Sağda) ile Rüveyda Yazıcıoğlu Durmaz (Solda) da katıldı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Vali Yazıcıoğlu'nun Oğlu Milletvekili Aday Adayı Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • UCUZ KİŞİLİKLER: NASIL OLUYORDA EFSANE VALİ OLUYOR ONU ANLAMADIM BU ÜLKEDE OLMASA OLMAZLARIMI BAŞARMIŞ BAŞARISI NEDİRKİ O VALİNİN BUGÜNKİ YAŞADIĞIMIZ ORTAMIN BU DURUMA GELMESİNDE BU ÜLKENİN SOYULMASINDA ONUNDA PARMAGI VAR NEYMİŞ EFSANE VALİYMİŞ BU ÜLKEDE EFSANE OLMAK ŞEHİT OLMAK O KADAR BASİTLEŞTİKİ ÇÜNKİ ŞİMDİKİ DÜZENİN ÇIKARDIĞI YASALR BÖYLE AMA YAPILAN HERŞEYDE ORTADA KİM KİMİ KANDIRIYOR ONU ANLAMADIM VATAN HAİNLERİ BİLE BU ÜLKEDE ŞEHİR YERİNE KOYULDULAR N YAZIKKİ BU ÜLKENİN DURUMU BU KOYUN HALKLA BİRLİKTE İÇLER ACISI EĞİTİMSİZ BİR TOPLUM ANCAK BU KADAR OLUR HIRSIZLAR BİLE BU ÜLKEDE KAHRAMAN OLDULAR ONA YANARIM DEMEKKİ NASIL BİR KOYUN SIĞIR TOPLUM OLDUĞUMUZ BUNDAN BELLİ SANIRIM. 11 7 Yanıtla

Advertisement