SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 17 Ekim 2017 21:16 Barzani İhanetin Bedelini Ödeyecek Barzani İhanetin Bedelini Ödeyecek" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Barzani, Kürde, Araba, Türkmen'e; yani kardeşlerine ihanetin bedelini ödeyecektir.
 • 17 Ekim 2017 20:49 Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "Barzani İhanetin Bedelini Ödeyecek" ANKARA (İHA) – Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Barzani, Kürde, Araba, Türkmen’e; yani kardeşlerine ihanetin bedelini ödeyecektir.
 • 16 Ekim 2017 15:28 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Baykal'ı, Tedavi Gördüğü Hastanede Ziyaret Etti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Baykal'ı, Tedavi Gördüğü Hastanede Ziyaret Etti Baykal'ı, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu
 • 16 Ekim 2017 14:10 Eski CHP Genel Başkanı Baykal'ın Hastaneye Kaldırılması Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin, "Ayağının birinde uyuşukluk var diyorlardı.
 • 16 Ekim 2017 13:47 Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Yalçın Topçu Ziyaret Çıkışı Açıklamalarda Bulundu Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Yalçın Topçu Ziyaret Çıkışı Açıklamalarda Bulundu Deniz Baykal'ı ziyaret eden Yalçın Topçu ziyaret çıkışı açıklamalarda bulundu.
 • 11 Ekim 2017 17:23 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Kim Ne Yaparsa Yapsın O Topraklarda da Olacağız O Masada... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Kim ne yaparsa yapsın o topraklarda da olacağız o masada da olacağız"ANKARA - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, gündeme ilişkin konuşma gerçekleştirdi.
 • 08 Ekim 2017 21:00 Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "Chp ile Hdp Karşı Ama Kürt ve Türkmen İstiyor" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, CHP ve HDP’nin İdlib operasyonu konusundaki tavrına tepki göstererek, "CHP ile HDP karşı ama Kürt ve Türkmen TSK’yı destekliyor” dedi.
 • 30 Eylül 2017 16:29 Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "İslamsızlaştırdıkları Bölgeyi Parçalayarak İnsansızlaştırmak İstiyorlar" Yalçın Topçu: "İslamsızlaştırdıkları bölgeyi parçalayarak insansızlaştırmak istiyorlar"ANKARA - Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Yalçın Topçu, "İslamsızlaştırdıkları bölgeyi parçalayarak insansızlaştırmak istiyorlar" dedi.
 • 30 Eylül 2017 14:08 Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "İslamsızlaştırdıkları Bölgeyi Parçalayarak İnsansızlaştırmak İstiyorlar"" Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Yalçın Topçu, "İslamsızlaştırdıkları bölgeyi parçalayarak insansızlaştırmak istiyorlar" dedi.
 • 26 Eylül 2017 11:45 Topçu: Topçu: "Akgül Başarılı İşlere İmza Atıyor" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün başarılı işlere imza attığını söyledi.
 • 15 Eylül 2017 12:18 Ankara Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali'ne Start Ankara Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali'ne Start Yıldırım Beyazıt Okulu önünden başlayan kortej yürüyüşüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, birçok büyükelçi ve görevlileri, çeşitli kurumların ilçe yöneticileri, siyasiler, vatandaşlar ve festival için ilçeye gelen yabancı gruplar katıldı
 • 15 Eylül 2017 12:11 Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali'ne Start Yıldırım Beyazıt Okulu önünden başlayan kortej yürüyüşüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, birçok büyükelçi ve görevlileri, çeşitli kurumların ilçe yöneticileri, siyasiler, vatandaşlar ve festival için ilçeye gelen yabancı gruplar katıldı
 • 15 Eylül 2017 10:12 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Başladı 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Başladı Kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle başlayan festivale, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 14 Eylül 2017 23:08 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Çubukabad Parkı'nda düzenlenen festivalin açılışında yaptığı konuşmada, Çubuk'un bu toprakları vatan yapmak için en çok şehit veren ilçelerden biri olduğunu belirterek, "Bu özelliğiyle bütün millet olarak gurur duyuyoruz
 • 14 Eylül 2017 21:18 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali 12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Çubukabad Parkı'nda düzenlenen festivalin açılışında yaptığı konuşmada, Çubuk'un bu toprakları vatan yapmak için en çok şehit veren ilçelerden biri olduğunu belirterek, "Bu özelliğiyle bütün millet olarak gurur duyuyoruz
 • 13 Eylül 2017 05:02 Topçu: Topçu: "Millet 12 Eylül'ün Hesabını 15 Temmuz'da Sordu" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Tankların paletleri milletin inancı ve cesaretine takılarak işlemez hale gelmiştir.
 • 11 Eylül 2017 21:41 Mazlumların Medine'si Ankara Diz Çökmeyecek Mazlumların Medine'si Ankara Diz Çökmeyecek" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Abdülhamit Han Hazretlerinin yüzde 52 oyla seçilmiş cumhuriyet versiyonu Sayın Erdoğan ile uğraşıyorlar.
 • 11 Eylül 2017 21:29 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Mazlumların Medine'si Ankara Diz Çökmeyecek" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Abdülhamit Han Hazretlerinin yüzde 52 oyla seçilmiş cumhuriyet versiyonu Sayın Erdoğan ile uğraşıyorlar.
 • 04 Eylül 2017 00:28 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, derebeyi medeniyetinin merhamet medeniyetine karşı olduğunu ifade ederek, “Arakan’daki Müslüman sivillere, çocuk ve kadınlara uygulanan katliam ve vahşeti seyreden derebeyi medeniyetinin temsilcilerini ve bunların kulübü olan BM’yi kınıyorum” dedi.
 • 26 Ağustos 2017 12:08 Yerli Düşünce Derneği'nden Çad'a Kurban Organizasyonu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 63. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, kurbanını Yerli Düşünce Derneği’nin organize ettiği Çad’ın Gora bölgesindeki bulunan Amboko kampına bağışladı.
 • 14 Ağustos 2017 18:25 Yalçın Topçu'dan Eren Bülbül ve Sinan Acar Açıklaması Yalçın Topçu'dan Eren Bülbül ve Sinan Acar Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Birlik ve beraberliğimize kast eden küresel terörün maşaları 15 yaşında bir fidanımız ile gencecik bir polisimizi alçakça ve kahpece ciğerimizden koparıp aldılar” dedi.
 • 06 Ağustos 2017 14:16 Yalçın Topçu'dan Yerli ve Milli Davet Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Derin iç ve dış güçlere değil; yerli, milli, sivil ve Anadolu insanının sesinin daha gür çıkmasını isteyenlere şimdi bir çağrıda bulunuyoruz.
 • 06 Ağustos 2017 14:14 Yalçın Topçu'dan Yerli ve Milli Davet Yalçın Topçu'dan Yerli ve Milli Davet Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Derin iç ve dış güçlere değil; yerli, milli, sivil ve Anadolu insanının sesinin daha gür çıkmasını isteyenlere şimdi bir çağrıda bulunuyoruz.
 • 23 Temmuz 2017 15:27 Kırgızistan'da Türk Filmleri Haftası Görkemli Bir Açılış Töreniyle Başladı Kırgızistan'da Türk Filmleri Haftası Görkemli Bir Açılış Töreniyle Başladı Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te düzenlenen Türk Filmleri Haftası’nın açılışında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Siyasi sınırlar bizi sınırlayamaz, bu sınırları kaldırmanın yollarından biri de sinemadır.
 • 22 Temmuz 2017 17:11 Başdanışman Topçu, Bişkek'te 'Türk Filmleri Haftası' Etkinliğinin Açılışına Katıldı Başdanışman Topçu, Bişkek'te 'Türk Filmleri Haftası' Etkinliğinin Açılışına Katıldı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bugün sadece bize musibet olmaya çalışıyor görünen FETÖ, PKK, PYD, YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri, her ne ad altında olursa olsun küresel destek gördüğü odaklar tarafından yarın Londra’nın, Paris’in, Berlin’in de üzerine salınabilirler.
 • 21 Temmuz 2017 15:18 Kırgızistan'da "Türk Filmler Haftası" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye'nin küreselleşmiş FETÖ, PKK, PYD, YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleriyle mücadelesinde dost ve kardeş ülkelerden katkı beklediğini söyledi.
 • 13 Temmuz 2017 00:28 Külliyeye Gitti' Diye Görevden Alınan Oda Başkanına Destek Külliyeye Gitti' Diye Görevden Alınan Oda Başkanına Destek Külliyeye giden ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile Yalçın Topçu ile görüşen İnce, daha sonra TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından 'Hukuksal mücadele açısından 100 davasının bulunduğu Atatürk Orman Çiftliği ve Kaçak Saray Mücadelesi'ni zayıflatacak şekilde Kaçak Saray'a giderek Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile görüşmeler yaparak mimarlık mesleğinin itibarını sarstığı şubesine herhangi bilgi vermediği" gerekçesiyle görevinden alındı
 • 12 Temmuz 2017 23:20 Külliyeye Gitti' Diye Görevden Alınan Oda Başkanına Destek Külliyeye Gitti' Diye Görevden Alınan Oda Başkanına Destek Külliyeye giden ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ile görüşen İnce, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından 'hukuksal mücadele açısından 100 davasının bulunduğu Atatürk Orman Çiftliği ve kaçak saray mücadelesini zayıflatacak şekilde kaçak saraya giderek Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile görüşmeler yaparak mimarlık mesleğinin itibarını sarstığı, şubesine herhangi bilgi vermediği" gerekçesiyle görevinden alındı
 • 12 Temmuz 2017 15:25 Yalçın Topçu'dan Srebrenitsa Soykırımına İlişkin Açıklama Yalçın Topçu'dan Srebrenitsa Soykırımına İlişkin Açıklama Yalçın Topçu'dan Srebrenitsa soykırımına ilişkin açıklama Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Türkiye için öteden beri sözde soykırım masalları üretmeye çalışan ülkelerin kendi kontrollerinde gerçekleşen soykırıma karşı sorumluluğunu yerine getirmekten kaçınmasını ibretle izliyoruz"ANKARA...
 • 12 Temmuz 2017 14:05 Yalçın Topçu'dan Srebrenitsa Soykırımına İlişkin Açıklama Yalçın Topçu'dan Srebrenitsa Soykırımına İlişkin Açıklama Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türkiye için öteden beri sözde soykırım masalları üretmeye çalışan ülkelerin kendi kontrollerinde gerçekleşen soykırıma karşı sorumluluğunu yerine getirmekten kaçınmasını ibretle izliyoruz" dedi.
 • 12 Temmuz 2017 13:53 TMMOB Sivas Temsilcisi İnce Görevinden Alındı Başdanışmanı Sayın Yalçın Topçu'yu ziyaret ederek, bu çalışmaları Cumhurbaşkanımıza iletmek üzere kendilerine teslim ettik
 • 12 Temmuz 2017 13:13 Külliyeyi Ziyaret Ettiği İddiasıyla Görevden Alındı Külliyeyi Ziyaret Ettiği İddiasıyla Görevden Alındı Külliyeye giden ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile Yalçın Topçu ile görüşen İnce, daha sonra TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından 'Hukuksal mücadele açısından 100 davasının bulunduğu Atatürk Orman Çiftliği ve Kaçak Saray Mücadelesi'ni zayıflatacak şekilde Kaçak Saray'a giderek Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile görüşmeler yaparak mimarlık mesleğinin itibarını sarstığı şubesine herhangi bilgi vermediği" gerekçesiyle görevinden alındı
 • 12 Temmuz 2017 12:58 Külliyeyi Ziyaret Etti Diye Görevden Alındı Külliyeyi Ziyaret Etti Diye Görevden Alındı Külliyeye giden ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile Yalçın Topçu ile görüşen İnce, daha sonra TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından 'Hukuksal mücadele açısından 100 davasının bulunduğu Atatürk Orman Çiftliği ve Kaçak Saray Mücadelesi'ni zayıflatacak şekilde Kaçak Saray'a giderek Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ile görüşmeler yaparak mimarlık mesleğinin itibarını sarstığı şubesine herhangi bilgi vermediği" gerekçesiyle görevinden alındı
 • 12 Temmuz 2017 00:32 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - "Srebrenitsa Soykırımı" Anma Etkinliği (1) Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türkiye için öteden beri sözde soykırım masalları üretmeye çalışan ülkelerin kendi kontrollerinde gerçekleşen soykırıma karşı sorumluluğunu yerine getirmekten kaçınmasını ibretle izliyoruz.
 • 12 Temmuz 2017 00:25 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - "Srebrenitsa Soykırımı" Anma Etkinliği (2) Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türkiye için öteden beri sözde soykırım masalları üretmeye çalışan ülkelerin kendi kontrollerinde gerçekleşen soykırıma karşı sorumluluğunu yerine getirmekten kaçınmasını ibretle izliyoruz.
 • 11 Temmuz 2017 23:01 Srebrenitsa Soykırımının 22. Yılı Srebrenitsa Soykırımının 22. Yılı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türkiye için öteden beri sözde soykırım masalları üretmeye çalışan ülkelerin kendi kontrollerinde gerçekleşen soykırıma karşı sorumluluğunu yerine getirmekten kaçınmasını ibretle izliyoruz.
 • 09 Temmuz 2017 16:15 Şehit Çetin'in Çocukları Için Sünnet Töreni Şehit Çetin'in Çocukları Için Sünnet Töreni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 8 yaşındaki Eymen ve 2 yaşındaki Emin'in sünnet düğünü için makam aracını tahsis etti
 • 09 Temmuz 2017 14:40 Şehit Çetin'in Çocukları İçin Sünnet Töreni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 8 yaşındaki Eymen ve 2 yaşındaki Emin'in sünnet düğünü için makam aracını tahsis etti
 • 02 Temmuz 2017 14:51 Topçu: Ankara'yı Masaya Bir Menü Olarak Sunmak Niyetindeler Topçu: Ankara'yı Masaya Bir Menü Olarak Sunmak Niyetindeler Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Dertleri, o günlerde medeniyet coğrafyamızda belirledikleri haritayı bugün için çıkarlarına göre yeniden belirlemek ve haritanın serildiği masaya Ankara'yı oturtmamaktır.
 • 02 Temmuz 2017 14:42 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Ankara'yı Masaya Bir Menü Olarak Sunmak Niyetindeler" Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Dertleri, o günlerde medeniyet coğrafyamızda belirledikleri haritayı bugün için çıkarlarına göre yeniden belirlemek ve haritanın serildiği masaya Ankara’yı oturtmamaktır.
 • 27 Haziran 2017 19:41 Karar AİHM'in ve Batı Hukukunun Ikiyüzlülüğünün Ispatıdır Karar AİHM'in ve Batı Hukukunun Ikiyüzlülüğünün Ispatıdır" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Hollanda Mahkemesinin Srebrenitsa katliamıyla ilgili kararına ilişkin, "Hollanda Mahkemesinden bugün çıkan karar ise AİHM'nin ve batı hukukunun ikiyüzlülüğünün ispatıdır" dedi.
 • 27 Haziran 2017 19:22 Yalçın Topçu: "Bugün Çıkan Karar AİHM'in ve Batı Hukukunun İkiyüzlülüğünün İspatıdır" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Hollanda Mahkemesinin Srebrenitsa katliamıyla ilgili kararına ilişkin, “Hollanda Mahkemesinden bugün çıkan karar ise AİHM’nin ve batı hukukunun ikiyüzlülüğünün ispatıdır” dedi.
 • 19 Haziran 2017 09:03 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı (Yeniden) Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı (Yeniden) CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Abhaz Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 19 Haziran 2017 08:55 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Abhaz Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 19 Haziran 2017 02:10 Kocaeli: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Kocaeli: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla oruç açtıCUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Abhaz Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 19 Haziran 2017 02:03 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla oruç açtıCUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Abhaz Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 19 Haziran 2017 01:18 Abhazlar Iftarda Buluştu Abhazlar Iftarda Buluştu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, CHP'nin, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşüne ilişkin, "Her zamankinden daha fazla birliğe ve beraberliğe ihtiyaç varken, ana muhalefet partisi liderinin, siyasi akıl tutulmasıyla hareket etme hakkı yoktur.
 • 19 Haziran 2017 00:09 Kocaeli'deki Abhazlar İftarda Buluştu Kocaeli'deki Abhazlar İftarda Buluştu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, CHP'nin, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşüne ilişkin, "Her zamankinden daha fazla birliğe ve beraberliğe ihtiyaç varken, ana muhalefet partisi liderinin, siyasi akıl tutulmasıyla hareket etme hakkı yoktur.
 • 18 Haziran 2017 23:57 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Ahbaz'larla Oruç Açtı CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Abhaz Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 15 Haziran 2017 14:37 Yalçın Topçu'dan Ankara Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne Ziyaret Yalçın Topçu'dan Ankara Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne Ziyaret - Yalçın Topçu'dan Ankara Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne ziyaret Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Ankara Özel Harekat Şubesi'nin bir özelliği var. Sadece Ankara-Edirne-Ardahan arasındaki resmi sınırlardan sorumlu değil.