Rusya'da "Modest Fashion Day" festivali - Son Dakika

Rusya'da "Modest Fashion Day" festivali

20.05.2022 11:08

13. Uluslararası Ekonomi Zirvesi: "Rusya-İslam Dünyası: Kazan Zirvesi 2022" kapsamında "Modest Fashion Day" festivali gerçekleştirildi.

13. Uluslararası Ekonomi Zirvesi: "Rusya-İslam Dünyası: Kazan Zirvesi 2022" kapsamında "Modest Fashion Day" festivali gerçekleştirildi.

Festival, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da devam eden zirvenin kültürel programının bir parçası olarak organize edildi.

Festivalde, uzman isimlerin, muhafazakar moda alanındaki beklentileri, ekonomik fırsatları, yetenekli tasarımcıları desteklemek için atılması gereken adımları ele aldıkları panel ve tematik oturumlar yapıldı.

Festivalde ayrıca, Rusya, Endonezya, Kazakistan, Özbekistan ve İspanya'dan 12 tasarımcının koleksiyonlarının yer aldığı bir defile sunuldu.

Geleneksel ve modern tasarımların bir arada olduğu defile, Modest Fashion Konseyinin desteğiyle, Tataristan Yatırım Kalkınma Ajansı, Markamarie ve ModestRussia organizatörlüğünde gerçekleştirildi.

YORUMLAR
500
Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali mest etti Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali mest etti Güney Afrika'nın Grahamstown Kentinde Ulusal Sanatlar Festivali Düzenlendi Güney Afrika'nın Grahamstown Kentinde Ulusal Sanatlar Festivali Düzenlendi ELAZIĞ'DA, DOĞU ANADOLU'NUN İLK 'MOTOFEST' FESTİVALİ SÜRÜYOR ELAZIĞ'DA, DOĞU ANADOLU'NUN İLK 'MOTOFEST' FESTİVALİ SÜRÜYOR
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Rusya'da 'Modest Fashion Day' festivali - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement