Son Dakika Haberleri: 14 Şubat İçin Kırşehir'de 11 Çift Nikah Masasına Oturdu

14 Şubat İçin Kırşehir'de 11 Çift Nikah Masasına Oturdu

6 gün önce

14 Şubat için Kırşehir'de 11 çift nikah masasına oturduKIRŞEHİR - Kırşehir Evlendirme Dairesine giderek 14 Şubat tarihi için 11 çift nikah tarihi alarak hayatlarını birleştirme kararı aldı.

 14 Şubat için Kırşehir'de 11 çift nikah masasına oturdu

KIRŞEHİR - Kırşehir Evlendirme Dairesine giderek 14 Şubat tarihi için 11 çift nikah tarihi alarak hayatlarını birleştirme kararı aldı.
Evlendirme memurunun kıydığı nikahta çiftlere belediye tarafından 'Aile Saadeti' adlı kitap hediye edildi.
Sevgililer Gününü özel bir tarih haline getirmek isteyen çiftler, aylar öncesinden randevu alarak 14 Şubat günü nikah memurluğu akın etti. Kırşehir'deki nikah salonu Sevgililer Günü'nde evlenmek isteyen çiftlerle doldu.
Kırşehir Belediyesi Evlendirme Memurluğu 11 çiftin nikahını kıyarak hayatlarını birleştirdi. Yaşanan nikah yoğunluğu ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 14 Şubat Sevgililer Günü bütün insanların, çiftlerin, ailelerin birbirlerine karşı saygı, sevgi ve sadakatlerinin bugün sebebiyle daha da artmasını umduğunu söyledi.
14 Şubat olması sebebiyle de gençlerin nikah kıymak için önemli görülen tarihleri seçtiğini belirten Belediye Başkanı Bahçeci, "Böyle özel ve anlamlı bir günde nikah kıymak istiyorlar.
Nikahlarını bu güne ayarlıyorlar. Bugün de yoğun nikah olduğu bir gün. Ailenin toplum içerisindeki yeri önemli. Toplumun temel taşı aile önemli. Bu gün ve bütün kurulan aile yuvalarının ilelebet mutluluk ve birbirlerine karşı sevgi bağları içerisinde daim olmasını dileyerek bugünün bu şekilde, bundan sonra kıyılacak nikahların da aynı şekilde sevgi saygı içerisinde devam etmesini istiyorum"dedi.
14 Şubat tarihini özel olarak seçen İdris Tatar ve Zübeyde Daş çifti de Kırşehir'de nikah tarihlerinin hiç unutulmaması için bu günü seçtiklerini söyledi.Beraber Televizyon İzlediği Müşterisi Önce Öptü, Sonra Boğazını Keserek Gasp Etti Tarikatlar Birbirine Girdi! Uşşaki Tarikatı Liderinden Cübbeli Ahmet'e Sert Sözler: Kimsiniz Ulan Siz

Esad Rejimine Bağlı Güçler Afrin'e Girmeye Başladı İşte Tüm Detaylar Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu