15'lik Anne Bebeğini Bırakıp Kaçtı - Son Dakika

15'lik Anne Bebeğini Bırakıp Kaçtı

12.01.2012 14:09
15'lik Anne Bebeğini Bırakıp Kaçtı

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 15 yaşındaki S.M., doğum yaptığı hastanede bebeğini bırakarak ailesinin yanına gitti.

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 15 yaşındaki Pelin S.M., doğum yaptığı hastanede bebeğini bırakarak ailesinin yanına gitti.

Alanya'da oturan Pelin S.M., barda garsonluk yapan sevgilisinden hamile kaldı ve bunu ailesinden uzun süre gizledi. Doğum sancıları tutunca Alanya Devlet Hastanesi'ne götürülen Pelin S.M., bir erkek bebek dünyaya getirdi. Gelişme sorunu bulunan bebek kuvöze alındı.

BEBEĞİ BIRAKIP KAÇTI

Evlilik dışı ilişkiden dünyaya gelen bebeği ailesinin kabul etmeyeceğini düşünen Pelin S.M., bir gün sonra hastaneden kaçıp, ailesinin yanına gitti.

Soruşturma başlatan polis, bebeğini terk eden Pelin S.M.'yi ailesinin yanında buldu. Pelin S.M. ve ailesi, halen Alanya Devlet Hastanesi Yenidoğan Servisi'nde bulunan bebeği kabul edeceklerini söyledi. Küçük anne Pelin S.M.'nin, babasının kimliğini açıklamadığı bebek, bir hafta daha kuvözde tutulduktan sonra taburcu edilecek. - Antalya/ Alanya

Özel ekip tek bir detaydan gerçeği ortaya çıkardı! Dövizci cinayetinin zanlısı yakalandı Özel ekip tek bir detaydan gerçeği ortaya çıkardı! Dövizci cinayetinin zanlısı yakalandı Darbedilip yola bırakılan genç çarpan taksiyle hayatını kaybetti! Feci olay güvenlik kameralarına yansıdı Darbedilip yola bırakılan genç çarpan taksiyle hayatını kaybetti! Feci olay güvenlik kameralarına yansıdı Antalya Ticaret Borsası'nda seçim 1 Ekim'de yapılacak Antalya Ticaret Borsası'nda seçim 1 Ekim'de yapılacak
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 15'lik Anne Bebeğini Bırakıp Kaçtı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement