Son dakika Yenidoğan haberleri, Yenidoğan son dakika, son dakika Yenidoğan
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Yenidoğan Haberleri

Son dakika Yenidoğan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yenidoğan haberleri anında burada.


 • 14:05 Zeytinburnu Belediyesi 'Hoş Geldin Yaz' etkinlikleri başladı Zeytinburnu Belediyesi 'Hoş Geldin Yaz' etkinlikleri başladı

  Zeytinburnu Belediyesi, ilçedeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde düzenlediği 'Hoş Geldin Yaz' etkinliklerinin ilki Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Etkinlikler kapsamında canlı müzik, eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyeler yer alacak. Programlar 45 gün boyunca devam edecek.

 • 14:03 Zeytinburnu Belediyesi Çocuklar İçin 'Hoş Geldin Yaz' Etkinliklerine Başladı Zeytinburnu Belediyesi Çocuklar İçin 'Hoş Geldin Yaz' Etkinliklerine Başladı

  Zeytinburnu Belediyesi, çocuklar için düzenlediği 'Hoş Geldin Yaz' etkinliklerinin ilki Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde canlı müzik, eğlenceli aktiviteler ve çeşitli hediyeler yer aldı.

 • 13:49 Türk Oftalmoloji Derneği'nin Canlı Cerrahi Sempozyumu Başladı Türk Oftalmoloji Derneği'nin Canlı Cerrahi Sempozyumu Başladı

  Türk Oftalmoloji Derneği tarafından düzenlenen 7. Canlı Cerrahi Sempozyumu, ulusal ve uluslararası alandan göz hekimlerinin katılımıyla Bilkent Şehir Hastanesinde gerçekleştiriliyor. 4 gün boyunca canlı yayında 70 göz ameliyatı gerçekleştirilecek. Kornea naklinden şaşılık tedavisine kadar farklı birçok branştaki ameliyatlar yapılacak ve hekimler ameliyatları canlı yayında anlatarak gerçekleştirecekler. Sempozyum, canlı cerrahi eğitimleri açısından ulusal ve uluslararası alanda önemli bir etkinlik olarak değerlendiriliyor.

 • 13:32 Zeytinburnu Belediyesi 'Hoş Geldin Yaz' etkinliklerine başladı Zeytinburnu Belediyesi 'Hoş Geldin Yaz' etkinliklerine başladı

  Zeytinburnu Belediyesi, ilçedeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde 'Hoş Geldin Yaz' etkinliklerine başladı. İlk etkinlik Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahallesi'nde düzenlendi. Etkinlikler canlı müzik, eğlenceli aktiviteler ve çeşitli hediyelerle 45 gün boyunca devam edecek.

 • Dün Dün 21:18 Kayseri'de 14 suçtan aranan şüpheli sahte kimlikle yakalandı Kayseri'de 14 suçtan aranan şüpheli sahte kimlikle yakalandı

  Kayseri'de 14 suçtan aranan şüpheli, polise ibraz ettiği kimliğinin sahte olduğunun anlaşılması üzerine yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri, Talas ilçesi Yenidoğan Mahallesi Oğulcuklu Caddesi'ndeki devriye görevinde durumundan şüphelendikleri T.S'nin üstünü aradı. Gözaltına aldığı T.S'nin 13 dolandırıcılık suçu ve güveni kötüye kullanma suçlarından arandığı öğrenildi.

 • Dün Dün 21:15 Kayseri'de 14 suçtan aranan şahıs yakalandı Kayseri'de 14 suçtan aranan şahıs yakalandı

  Kayseri'de Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri tarafından yapılan çalışmalarda; 14 ayrı suçtan aranan şahıs yakalandı. Talas Yenidoğan Mahallesi'nde durumundan şüphelendikleri T.S.'nin kaba üst aramasında ruhsatsız tabanca ve 2 adet fişek ele geçirildi. T.S.'nin yapılan GBT kontrolünde, 13 ayrı 'dolandırıcılık' ve 1 adet de 'güveni kötüye kullanma' suçundan toplam 14 suçtan arandığı tespit edildi. Gözaltına alınan T.S. işlemleri tamamlanmak üzere ilgili birime tespit edildi.

 • Dün Dün 12:59 İzmir'de Acil Çözüm Ekipleri 183 noktada çalışmalarını tamamladı İzmir'de Acil Çözüm Ekipleri 183 noktada çalışmalarını tamamladı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in hizmet açısından geri kalmış bölgelerde fırsat eşitliği yaratmak için oluşturduğu Acil Çözüm Ekipleri, 2020 yılından bu yana İzmir'in önemli proje ve yatırımlarında aktif rol aldı. Bugüne kadar 183 noktadaki çalışmalar bitirildi; 111 noktada da çalışmalar sürüyor.

 • Dün Dün 12:13 Her Yıl 200-250 Bebek Kalıcı Beyin Hasarına Neden Olan PKU Hastalığıyla Doğuyor Her Yıl 200-250 Bebek Kalıcı Beyin Hasarına Neden Olan PKU Hastalığıyla Doğuyor

  Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Serap Sivri, Türkiye'de her yıl 200-250 civarında bebeğin tedavi edilmediğinde kalıcı beyin hasarına neden olabilen genetik fenilketonüri (PKU) hastalığıyla dünyaya geldiğini belirtti.

 • Dün Dün 10:56 Bayburt'ta Kurban Bayramı öncesi hayvanlara aşı ve küpeleme işlemi Bayburt'ta Kurban Bayramı öncesi hayvanlara aşı ve küpeleme işlemi

  Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi küçükbaş hayvanların aşı ve küpeleme işlemlerini yapıyor. Veteriner hekimler, günlük ortalama bin 500 hayvana aşılama ve küpeleme yaparak, aşısı yapılmamış hayvan kalmaması için büyük çaba sarf ediyorlar.

 • Dün Dün 05:41 Japonya, Ulusal Çocuk Bakım Bütçesini 3,5 Trilyon Yene Çıkaracak Japonya, Ulusal Çocuk Bakım Bütçesini 3,5 Trilyon Yene Çıkaracak

  Japonya Başbakanı Kişida Fumio, ulusal çocuk bakım bütçesini 3,5 trilyon yene (25 milyar dolar) çıkaracak. Doğum oranlarının düşmesi sonrasında nüfusun yaşlanması sorunuyla yüzleşen Japon hükümeti, yeni mali yılın başladığı Nisan 2023 itibarıyla Çocuklar ve Aileler Ajansını hizmete aldı. Hükümet, ailelere verilen çocuk bakım finansmanları dahil mali destekleri içeren ulusal bütçe hacmini de genişletmeyi planlıyor.

 • 30.05.2023 30 May 12:40 Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli

  Medical Point Gaziantep Hastanesi Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet İbrahim Turan, doğum öncesi anne karnında, doğum esnasında ya da doğum sonrası dönemlerde enfeksiyon, genetik ya da solunum sıkıntılarıyla karşılaşan bebeklerin "riskli bebek" olarak tanımlandığını belirterek, "Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli." ifadesini kullandı.

 • 26.05.2023 26 May 14:01 Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu

  Kütahya'da yalnız yaşayan 56 yaşındaki Yılmaz Ulubektaş, evinde ölü bulunduYenidoğan Mahallesi Özen Sokak'taki evde yalnız yaşayan ve polis tarafından aranması bulunan Ulubeştaş'ın yerde hareketsiz yattığını görüldü.

 • 25.05.2023 25 May 09:13 Gürsu'da 36 saatte sokağın asfaltı yenilendi Gürsu'da 36 saatte sokağın asfaltı yenilendi

  Gürsu'nun en kalabalık mahallelerinden Yenidoğan Mahallesi'nde bir sokak sadece 36 saat içinde tonlarca asfalt dökülerek yenilendi.

 • 24.05.2023 24 May 12:49 Akraba evliliği 25 binde 1 görülen MPS hastalığının riskini artıyor Akraba evliliği 25 binde 1 görülen MPS hastalığının riskini artıyor

  Akraba evliliği 25 binde 1 görülen MPS hastalığının riskini artıyor Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Çocuk Metabolizma Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.

 • 23.05.2023 23 May 16:19 Şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirildi Şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirildi

  Samsun'da şüphe üzerine bir araçta yapılan aramada 97 afet uyuşturucu hap ele geçirildi.

 • 22.05.2023 22 May 17:19 Bakan Karaismailoğlu, Zigana Tüneli'nde basınla bir araya geldi Açıklaması Bakan Karaismailoğlu, Zigana Tüneli'nde basınla bir araya geldi Açıklaması

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Zigana Tüneli, Türk mühendisliğinin gurur ve yüz akı projelerinden biridir.

 • 22.05.2023 22 May 17:19 Bakan Karaismailoğlu: 'Yeni Zigana Tüneli'ni 3 Mayıs'tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı' Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli'ni 3 Mayıs'tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı"

  Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli'ni 3 Mayıs'tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yeni Zigana Tüneli'ni açıldığı 3 Mayıs'tan itibaren geçen 3 haftalık sürede 100 binin üzerinde aracın kullandığını söyledi.

 • 22.05.2023 22 May 17:13 BAKAN KARAİSMAİLOĞLU MİLLETİMİZ SUYU GETİRENLE, TESTİYİ KIRANI GAYET İYİ BİLMEKTEDİR BAKAN KARAİSMAİLOĞLU MİLLETİMİZ SUYU GETİRENLE, TESTİYİ KIRANI GAYET İYİ BİLMEKTEDİR

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sandıktan hezimetle ayrılınca ne yapacaklarını şaşırdılar.

 • 22.05.2023 22 May 17:04 Bakan Karaismailoğlu: Milletimiz suyu getirenle, testiyi kıranı gayet iyi bilmektedir Bakan Karaismailoğlu: Milletimiz suyu getirenle, testiyi kıranı gayet iyi bilmektedir

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Sandıktan hezimetle ayrılınca ne yapacaklarını şaşırdılar.

 • 22.05.2023 22 May 16:14 Bakan Karaismailoğlu: 'Yeni Zigana Tüneli'ni 3 Mayıs'tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı' Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli'ni 3 Mayıs'tan itibaren 100 binin üzerinde araç kullandı"

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yeni Zigana Tüneli'ni açıldığı 3 Mayıs'tan itibaren geçen 3 haftalık sürede 100 binin üzerinde aracın kullandığını söyledi.

 • 22.05.2023 22 May 13:53 AK Parti'li Hamza Dağ, İzmir'de muhtarlar ve Romanlarla buluştu AK Parti'li Hamza Dağ, İzmir'de muhtarlar ve Romanlarla buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'in Konak ilçesinde muhtarlar ve Romanlarla bir araya geldi.

 • 21.05.2023 21 May 00:57 Tek Katlı Ev Küle Döndü Tek Katlı Ev Küle Döndü

  Kocaeli'nin İzmit ilçesinde çıkan yangında tek katlı bir ev küle döndü. Olayda can kaybı yaşanmazken, polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 20.05.2023 20 May 21:01 İzmit'te Tek Katlı Ev Yanarak Kül Oldu İzmit'te Tek Katlı Ev Yanarak Kül Oldu

  Kocaeli'nin İzmit ilçesinde çıkan yangın sonucu tek katlı ev küle döndü. İtfaiye ekipleri yangını söndürürken, polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 18.05.2023 18 May 21:03 Samsun'da zorla alıkoyma iddiasına 3 tutuklama Samsun'da zorla alıkoyma iddiasına 3 tutuklama

  Samsun'da 2 ayrı kişiyi farklı günde zorla alıkoydukları iddia edilen 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

 • 17.05.2023 17 May 12:24 'Hipertansiyon, anne ve bebek ölümlerine neden oluyor' "Hipertansiyon, anne ve bebek ölümlerine neden oluyor"

  Gebelik döneminde görülebilen hipertansiyonun, hem anne hem de bebek için tehlikeli sonuçlara neden olabileceğini belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr.

 • 16.05.2023 16 May 15:18 Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı eğitimi düzenlendi Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı eğitimi düzenlendi

  Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü tarafından 10-12 Mayıs tarihleri arasında Yenidoğan Canlandırma Programı (NRP) kapsamında eğitim düzenlendi. Eğitime 20 sağlık çalışanı katıldı ve başarılı olanlara sertifika verildi.

 • 15.05.2023 15 May 15:22 Tesisat vatandaştan, kombi belediyeden Tesisat vatandaştan, kombi belediyeden

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile iş birliği yaparak 'Samsun Hava Kalitesinin İyileştirilmesi Projesi' çerçevesinde vatandaşlara kombi desteği sağlayacak.

 • 13.05.2023 13 May 10:53 Ankara Etlik Şehir Hastanesi depremzedelerin tedavisinde sağlık üssü oldu Ankara Etlik Şehir Hastanesi depremzedelerin tedavisinde sağlık üssü oldu

  Ankara Etlik Şehir Hastanesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaralanan depremzedelerin tedavisinde sağlık üssü oldu. Yoğun bakım üniteleri, üstün teknolojiye sahip cihaz ve yaşam destek üniteleri donanımlı, uluslararası standartlara ameliyathaneleri ve tecrübeli hekim kadrosu ile 745 yatak kapasitesine sahip. Hastanede tedavi gören depremzede Tuğçe Kalmış, nişanlısının desteğiyle iyileştiğini belirtti.

 • 13.05.2023 13 May 09:46 Atı çalmak isteyen kişi suçüstü yakalandı Atı çalmak isteyen kişi suçüstü yakalandı

  Aydın'ın Söke ilçesinde gerçekleşen olayda bahçede bulunan atı çalmaya çalışan şüpheli, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

 • 12.05.2023 12 May 20:24 İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi İhalesi 20 Haziran'da Yapılacak İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi İhalesi 20 Haziran'da Yapılacak

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi'nin ihalesinin 20 Haziran'da yapılacağını ve inşaatına kısa sürede başlanacağını duyurdu. Hastanenin 500 yatak kapasitesi, 200 poliklinik sayısı, 22 ameliyathane sayısı, 139 yoğun bakım yatak sayısı ve 14 diyaliz yatak sayısı olacak. Ayrıca, hastane çocuk, kadın doğum, onkoloji, KVC, ortopedi ve nöroloji hastanelerini içerecek.

 • 11.05.2023 11 May 20:47 İmamoğlu: 'Pazartesi Günü Tıpış Tıpış Evlerine Yolluyoruz, Millet Yoruldu' İmamoğlu: "Pazartesi Günü Tıpış Tıpış Evlerine Yolluyoruz, Millet Yoruldu"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Sancaktepe’de, "Bakın geçen bir mitingde söyledim. Çocuk diyor ki 'Geçen sene Eti Cin’i 1,5 liraya alıyordum şimdi 4 liraya alıyorum'. Onlar bile enflasyonu biliyor. Bunları tez elden bir gün bile, bir gün bile bunlara çok, pazartesi günü tıpış tıpış evlerine yolluyoruz. Benim güzel insanlarım, benim güzel vatandaşlarım, millet yoruldu” dedi.

 • 11.05.2023 11 May 20:02 İmamoğlu: Samandıra İstasyonu Bu Yıl Bitmeden Açılacak İmamoğlu: Samandıra İstasyonu Bu Yıl Bitmeden Açılacak

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy-Sancaktepe Şehir Hastanesi Metro Hattı'nda bu yıl bitmeden Samandıra İstasyonu'nun açılacağını açıkladı. Ayrıca Yenidoğan-Cumhuriyet-Emek Metro Hattı'nın Sarıgazi metro durağına hafriyat kamyonlarıyla toprak dökülmesi konusunda da açıklamalarda bulundu.

 • 11.05.2023 11 May 14:02 UNICEF: Güney Asya'da Anne ve Yenidoğan Ölümleri Azalıyor UNICEF: Güney Asya'da Anne ve Yenidoğan Ölümleri Azalıyor

  UNICEF, Güney Asya'da anne ve yenidoğan ölümlerinin azaldığını açıkladı. Bangladeş ve Hindistan'da ölüm oranlarındaki düşüş trendinin diğer ülkelerde de görüldüğü belirtildi. Ancak yenidoğan ölüm oranlarının daha da azaltılması için çaba gösterilmesi gerektiği vurgulandı. Kovid-19 sonrası anne ve yenidoğan sağlığına yapılan yatırımların düşmesinin kalıcı hale gelmemesi için yatırımın önemli olduğu ifade edildi.

 • 11.05.2023 11 May 13:12 Fransa'da Mart Ayında Son 30 Yılın En Düşük Doğum Sayısı Görüldü Fransa'da Mart Ayında Son 30 Yılın En Düşük Doğum Sayısı Görüldü

  Fransa'da mart ayında günlük ortalama 1816 bebek dünyaya gelerek son 30 yılın en düşük doğum sayısı kaydedildi. Yenidoğan sayısındaki düşüş, doğurganlık çağındaki kadın sayısındaki azalmaya ve doğurganlık hızının yavaşlamasına bağlanıyor.

 • 10.05.2023 10 May 11:54 AK Parti Milletvekili Adayları Talas'ta Vatandaşlarla Buluştu AK Parti Milletvekili Adayları Talas'ta Vatandaşlarla Buluştu

  Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Deniz Çağan, Talas'ta vatandaşlarla bir araya geldi. Çağan, esnaf ziyaretleri, semt pazarı ve tramvayda yolculuk eden vatandaşlarla sohbet etti. Gençlerin düşüncelerini de dinleyen Çağan, seçimlerin önemine dikkat çekti.

 • 10.05.2023 10 May 10:36 Bozüyük'te Ev Yangını: Hasar Oluştu, 2 Kedi Yavrusu Kurtarıldı Bozüyük'te Ev Yangını: Hasar Oluştu, 2 Kedi Yavrusu Kurtarıldı

  Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir evde çıkan yangın hasara yol açtı. Yenidoğan Mahallesindeki tek katlı binanın çatısından dumanın yükseldiğini fark eden vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi. Alevler itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle çevredeki evlere sıçramadan söndürüldü. Hasar oluşan evde 2 kedi yavrusu ise itfaiyeciler tarafından kurtarıldı.

 • 10.05.2023 10 May 09:53 Bozüyük'te çıkan yangın çevre evlere sıçramadan söndürüldü Bozüyük'te çıkan yangın çevre evlere sıçramadan söndürüldü

  Bozüyük'te bir binada çıkan yangın çevre evlere sıçramadan söndürülürken olayda maddi hasar meydana geldi. Yenidoğan Mahallesi'nde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Yangında yaralanan olmazken binada maddi hasar meydana geldi. Yangın sonrasında ise ekipler yangının çıkış sebebi ile ilgili olarak geniş çaplı bir araştırma başlattı.

 • 08.05.2023 08 May 23:57 Sancaktepede korkutan yangın Sancaktepede korkutan yangın

  Sancaktepede bir binada çıkan yangın paniğe yol açtı. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alınırken dumandan etkilenen 5 kişi hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 08.05.2023 08 May 23:41 Sancaktepede bir binada çıkan yangın kontrol altına alındı, 5 kişi hastaneye kaldırıldı Sancaktepede bir binada çıkan yangın kontrol altına alındı, 5 kişi hastaneye kaldırıldı

  Sancaktepe'de bir binada çıkan yangın itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alınırken dumandan etkilenen 5 kişi hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 • 08.05.2023 08 May 22:54 Sancaktepe'de 4 Katlı Binada Çıkan Yangın Sonrası 6 Kişi Dumandan Etkilendi Sancaktepe'de 4 Katlı Binada Çıkan Yangın Sonrası 6 Kişi Dumandan Etkilendi

  Sancaktepe'de bulunan 4 katlı binanın giriş katında çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Bina sakinleri itfaiye ekipleri tarafından tahliye edilirken 6 kişi dumandan etkilendi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Yangınla ilgili soruşturma başlatılırken kesin çıkış nedeni yapılacak incelemelerin ardından belirlenecek.

 • 08.05.2023 08 May 22:52 Sancaktepede bir dairede çıkan yangın nedeniyle 6 kişi dumandan etkilendi Sancaktepede bir dairede çıkan yangın nedeniyle 6 kişi dumandan etkilendi

  Yenidoğan Mahallesi Sümbül Sokaktaki 4 katlı binanın birinci katındaki dairede yangın çıktı. İtfaiye, sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Yangın kontrol altına alındı ve 6 kişi hastaneye kaldırıldı. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

 • 08.05.2023 08 May 22:38 Sancaktepe'de çıkan yangında 6 kişi dumandan etkilendi Sancaktepe'de çıkan yangında 6 kişi dumandan etkilendi

  Sancaktepe'de bulunan 4 katlı binanın giriş katında çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Bina sakinleri itfaiye ekipleri tarafından tahliye edilirken 6 kişi dumandan etkilendi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.

 • 07.05.2023 07 May 12:45 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan ve merkez ilçelerde vatandaşlarla buluştu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan ve merkez ilçelerde vatandaşlarla buluştu

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan ve merkez ilçelerde vatandaşlarla buluşarak sorunları ve talepleri dinledi. Karalar, yapılan yatırımlar hakkında bilgi verirken, Adana'nın haklarının yenildiğine dikkat çekti.

 • 06.05.2023 06 May 11:10 Tekirdağ Şehir Hastanesi Trakya'nın sağlık merkezi olma yolunda ilerliyor Tekirdağ Şehir Hastanesi Trakya'nın sağlık merkezi olma yolunda ilerliyor

  Tekirdağ'da 6 Aralık 2020'de hasta kabulüne başlanan Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi'nde bugüne kadar yaklaşık 3,5 milyon poliklinik başvurusu ve 100 binin üzerinde ameliyat yapıldı.

 • 05.05.2023 05 May 10:07 BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı: 'Doğal kaynaklarımız bulunması 1-2 yıla vatandaşın cebine de yansıyacaktır' BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı: "Doğal kaynaklarımız bulunması 1-2 yıla vatandaşın cebine de yansıyacaktır"

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı: "Doğal kaynaklarımız bulunması 1-2 yıla vatandaşın cebine de yansıyacaktır" Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı: "Miting alanlarında da belediye başkanı olduklarını unutarak teröristlere selam veriyorlar" "Millet ittifakı, PKK, YPG,...

 • 05.05.2023 05 May 09:29 BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı: 'Doğal kaynaklarımız bulunması 1-2 yıla vatandaşın cebine de yansıyacaktır' BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı: "Doğal kaynaklarımız bulunması 1-2 yıla vatandaşın cebine de yansıyacaktır"

  Doğalgaz ve petrolün bulunmasıyla doğal kaynaklarımıza sahip çıkıldığını ve mutlak suretle önümüzdeki süreçte vatandaşında cebine yansıyacağını ifade eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. bölge. 1.

 • 02.05.2023 02 May 11:50 Zincidere 100. Yıl Mesire Alanında büyük gün yarın Zincidere 100. Yıl Mesire Alanında büyük gün yarın

  Talas Belediyesinin önemli projelerinden biri olan Zincidere 100. Yıl Mesire Alanı 3 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00'te düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

 • 02.05.2023 02 May 11:48 Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet İbrahim Turan Medical Point'te Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet İbrahim Turan Medical Point'te

  Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet İbrahim Turan, Medical Point Gaziantep Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

 • 02.05.2023 02 May 10:41 Antalya'da Bebeğin Ölümüne Yanlış İlaç İddiası Antalya'da Bebeğin Ölümüne Yanlış İlaç İddiası

  Alsancak ailesinin bebeği Yağız Efe doğum sonrası tedavi gördüğü hastanede 344 gün sonra hayatını kaybetti. Yağız Efenin ölümü kayıtlara solunum yetmezliği olarak geçti ancak bebeğe müdahale eden hemşirenin yanlış ilaç verdiği ölümün de bu nedenle gerçekleştiği iddiası ortaya atıldı. İddia üzerine aile sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunurken Sağlık Bakanlığı da hemşire ve hastane hakkında inceleme başlattı.

 • 02.05.2023 02 May 10:22 Yağız bebeğin ölümü sonrası ailesi hastane ve çalışanları hakkında suç duyurusunda bulundu Yağız bebeğin ölümü sonrası ailesi hastane ve çalışanları hakkında suç duyurusunda bulundu

  Antalya'nın Alanya ilçesinde Alsancak ailesinin bebeği Yağız Efe, doğum sonrası tedavi gördüğü hastanede 344 gün sonra hayatını kaybetti. Yağız Efe'nin ölümü kayıtlara 'solunum yetmezliği' olarak geçti ancak bebeğe müdahale eden hemşirenin yanlış ilaç verdiği, ölümün de bu nedenle gerçekleştiği iddiası ortaya atıldı. İddia üzerine aile, sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunurken, Sağlık Bakanlığı da hemşire ve hastane hakkında inceleme başlattı.

Advertisement