Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İçin Yüzdüler

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İçin Yüzdüler

8 ay önce

Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri" anısına yüzme müsabakaları düzenlendi.

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İçin Yüzdüler, System.String[]
Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri" anısına yüzme müsabakaları düzenlendi.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda düzenlenen turnuvaya katılan 80 sporcu, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için kulaç attı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, "15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri adı altında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce etkinliklerin üçüncü gününde badminton ve yüzme müsabakaları gerçekleştirildi.

15 Nisan Spor Salonu'nda gerçekleşen badminton müsabakalarının yanı sıra yarı olimpik yüzme havuzunda sporcular, 15 Temmuz şehitleri için kulaç attılar.

Gerçekleşen yüzme müsabakalarını, Ağrı Vali Yardımcısı Onur Kökçü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Spor Şube Müdürü Cemil Budak ve sporcuların velileri izledi.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcuların madalyaları, Vali Yardımcısı Onur Kökçü ve İl Müdürü Ömer Faruk Şiran tarafından takdim edildi.Avrupa Birliği, ABD'nin Otomobil Vergilerine Karşı Misillemeye Hazırlanıyor Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Erdoğan Kahramanmaraş Mitinginde Gelen Telefon Sonrası Konuşmasına Ara Verdi