''2012'de Güç Birliği Hizmete Dönüşecek'' - Son Dakika
Güncel

''2012'de Güç Birliği Hizmete Dönüşecek''

\'\'2012\'de Güç Birliği Hizmete Dönüşecek\'\'

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yeni yılla birlikte asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

04.01.2012 08:14  Güncelleme: 10:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Başkan Karabalık, yeni yıla hızlı girdiklerini belirterek, "Merkezi yönetim, Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi 2012 yılında da aynı güç birlikteliği içinde hizmet sağanağına devam edecektir" dedi.

2012 yılına yeni girdiğimiz şu günlerde Kartepe Belediyesi yeni yılla birlikte çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Alt yapı sorunu olmayan güzergahlarda üst yapı çalışmaları kapsamında belediye ekipleri kendi araç ve gereçleri ile ilçe genelindeki asfaltlama çalışmalarına hava koşullarının elverdiği yeni yılın ilk günlerinde aralıksız sürdürüyor.

Ekipler Konak Mahallesi'nde Handan Sokak ile D-100 karayolunu birbirine bağlayan Adaletli Sokak'ta asfaltlama çalışması yaptı. Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kendi imkanları ile 160 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki güzergaha 300 ton asfalt sererek şık bir yolu daha ilçe halkının kullanımına sundu.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın da yakından takip ettiği çalışmalarda kendisine Başkan Yardımcısı Zafer Arat ile Teknik İşlerden Sorumlu Meclis Üyesi Osman Orhan da eşlik etti. Konak Mahalle Muhtarı Selim Genççiftçi'nin ve mahalle sakinleri ile Başkan Karabalık'a çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ederken yeni yıl ile birlikte mahalledeki diğer eksikliklerinde giderilmesini beklediklerini dile getirdi.

Başkan Karabalık, hizmet anlamında başarılı bir yıl geçirdiklerini belirterek, "Yoğun bir şekilde Kartepe'ye hizmet ediliyor. Yeni yıl ile yeni bir sayfa açtık ve ilçemizin her köşesine hizmet götürmek için merkezi yönetim, Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi işbirliğinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu 3'lü güç birlikteliği ilçemizde yeni hizmet sağanaklarını 2012 yılında da halkımıza gururla verecektir" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ''2012'de Güç Birliği Hizmete Dönüşecek'' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement