80. saatte enkazdan 9 yaşındaki bir kız çocuğu ve babası sağ çıkarıldı - Son Dakika

80. saatte enkazdan 9 yaşındaki bir kız çocuğu ve babası sağ çıkarıldı

09.02.2023 11:57

Deprem sonrasında enkazda kurtarma çalışmaları devam ederken Kahramanmaraş'tan sevindiren bir haber geldi. Depremden tam 80 saat sonra 9 yaşındaki Zeynep, sağ olarak kurtarıldı. Küçük kızın ardından babası da enkazdan çıkarıldı.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremler birçok ilimizde yıkıma neden oldu, binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti.

80 SAAT SONRA GELEN MUCİZE

Felaketin 80. saatinde ise enkazlardaki arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Kahramanmaraş'ta 9 yaşındaki Zeynep, ekipler tarafından enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

80. saatte enkazdan 9 yaşındaki bir kız çocuğu daha sağ çıkarıldı

BABASI DA KURTARILDI

Bölgede kız çocuğunu kurtarılmasının ardından büyük sevinç yaşandı. Ekipler küçük kızın ardından, baba Feyzullah Polat'ı da enkaz altından çıkardı.

YORUMLAR
500
ZBEÜ deprem bölgesine yardım tırı gönderdi ZBEÜ deprem bölgesine yardım tırı gönderdi Türkiye Kent Konseyleri Birliği 'Deprem İçin Farkındalık Zirvesi'nin sonuç bildirgesini açıkladı Türkiye Kent Konseyleri Birliği 'Deprem İçin Farkındalık Zirvesi'nin sonuç bildirgesini açıkladı Kastamonu'dan deprem bölgesine Ramazan kolisi yardımı Kastamonu'dan deprem bölgesine Ramazan kolisi yardımı

Son Dakika Güncel 80. saatte enkazdan 9 yaşındaki bir kız çocuğu ve babası sağ çıkarıldı - Son Dakika


Advertisement