Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması - Son Dakika

Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması

20.12.2016 14:33
Aa'nın

YALOVA (AA) - Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

YALOVA (AA) - Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Karabulut, haber kategorisinde Munir Zakiroğlu'nun "Vatandaşların darbe girişimi protestoları", yaşam kategorisinde Sinan Gül'ün "Süper Ay", spor kategorisinde ise Berk Özkan'ın "Hakeme kırmızı kart" adlı fotoğrafları beğendi.

Kaymakam Karabulut oylamadan sonra yaptığı açıklamada, 3 kategoride gördüğü fotoğrafların seçiminde zorluk yaşadığını ve bütün fotoğraf karelerinin büyük bir ustalık ve titizlikle çekildiğini belirtti.

Fotoğrafların hepsinin birbirinden güzel olduğunu belirten Karabulut, "Her fotoğrafın farklı anlamları ve hikayeleri var. Seçim yapabilmek hayli güç oldu. Bu fotoğrafları çeken foto muhabirlerini tebrik ediyorum." dedi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da haber kategorisinde Abdullah Coşkun'un "Recep Tayyip Erdoğan", yaşam kategorisinde Sergen Sezgin'in "Bursa'da Ramazan", spor kategorisinde ise Salih Zeki Fazlıoğlu'nun " Eren Derdiyok'un golü" adlı fotoğraflarına oy verdi.

Silpagar, bu kadar güzel fotoğraflar arasında seçim yapmakta güçlük çektiğini belirterek, "Oylama sonunda hak eden kazansın. Çok güzel fotoğraflar var. Hangisini seçeceğim konusunda kararsız kaldım. Bu vesileyle inşallah, 2017 yılımız hem ülkemiz için hem milletimiz için hem insanlık alemi için hayırlara vesile olur." değerlendirmesinde bulundu.

Aa'nın Yılın Fotoğrafları Oylaması

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Aa'nın 'Yılın Fotoğrafları' Oylaması - Son Dakika


Son Dakika

Tartıştığı eşini bıçaklayıp, "O yaşıyor mu durumu nasıl?" diye ağladı ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu