Son Dakika Haberleri: Abana'da Ipard Programı Tanıtım Toplantısı

Abana'da Ipard Programı Tanıtım Toplantısı

2 yıl önce

Abana ilçesinde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunca (TKDK) tanıtım toplantısı yapıldı.

Abana'da Ipard Programı Tanıtım Toplantısı, System.String[]
Abana ilçesinde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunca (TKDK) tanıtım toplantısı yapıldı.

Kaymakamlığın öncülüğünde Atatürk İlk ve Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen programda, TKDK Proje Birimi Uzmanı Hakan Demirci ve Kıdemli Uzman Gülhan Tarakcı tarafından Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı ve Kırsal Kalkınma Programı'nın (IPARD) 2 ve 3'üncü çağrı tanıtımı gerçekleştirildi.

Toplantıda, TKDK tarafından ilçede kırsal turizm, arıcılık ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği olmak üzere 4 projenin desteklendiği aktarıldı.

Toplam yatırım tutarı 3 milyon 325 bin 295 lira olan projelerin, 1 milyon 510 bin 911 lirasının kurum tarafından karşılandığı kaydedildi.

Programa, Bozkurt Kaymakamı ve Abana Kaymakam Vekili Murat Acar, Belediye Başkanı Altan Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ferhat Gül, kurum müdürleri, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 11.01.2018 09:17 Kaynak: AAİBB'de Dikkat Çeken Detay! Ekrem İmamoğlu Mazbatayı Alır Almaz Kapatıldı Ekrem İmamoğlu, "Erdoğan'ı Karşılamaya Gidecek misiniz" Sorusuna Yanıt Verdi Dilek İmamoğlu, Eşinin Mazbatasını Almasından Sonra İlk Kez Konuştu