Son Dakika Haberleri: ABD'de 2 Kişinin Öldüğü Bombalamaların Şüphelisi Öldürüldü

ABD'de 2 Kişinin Öldüğü Bombalamaların Şüphelisi Öldürüldü

1 ay önce

ABD'nin Teksas eyaletinde son üç hafta içinde meydana gelen 5 ayrı bombalı saldırının şüphelisinin, büyük bir polis operasyonunda öldürüldüğü bildirildi.

Amerikan medyası, Teksas eyaletinde 5 farklı patlama yaşandıktan sonra çalışmalarını yoğunlaştıran polisin, bir şüpheliyi öldürdüğünü duyurdu. Şüphelinin Austin kentinin kuzeyindeki bir otoyolda son bombasını patlattıktan sonra öldürüldüğü bildirildi.

IRKÇI SALDIRI ÜZERİNDE DURULMUŞTU

Son üç haftada Austin şehrinde 4, San Antonio şehrinde de bir patlama yaşanmış, saldırılarda 2 kişi hayatını kaybetmiş, 4 kişi yaralanmıştı. Austin'deki patlamaların, Afrika kökenli ABD vatandaşlarının hedef alınması nedeniyle ırkçı saldırılar olabileceği üzerinde durulduğu ifade edilmişti.

Yetkililer, Amerikan medyasında "seri bombacı" olarak nitelendirilen kişi veya kişileri ihbar edenlere 115 bin dolar para ödülü verileceğini duyurmuştu.


YORUMLAR


Endonezya'da Kırbaç Cezası Alan Kadının Fotoğrafını Çekmek İçin İzdiham Yaşandı Seçime 64 Gün Kala Yeni İttifak! Adalet, Doğru Yol ve Anavatan Partileri Birleşti

Irak'ta Cinsel İlişki Kaseti Ortaya Çıkan Kadın Aday, Adaylıktan Çekildi