Son Dakika Haberleri: ABD'den Rusya'ya İşbirliği Çağrısı

ABD'den Rusya'ya İşbirliği Çağrısı

7 gün önce

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD'nin Suriye'deki siyasi çözüm konusunda işbirliği yapmak için Rusya'ya çağrıda bulundu.

ABD'den Rusya'ya İşbirliği Çağrısı, System.String[]
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD'nin Suriye'deki siyasi çözüm konusunda işbirliği yapmak için Rusya'ya çağrıda bulundu.

Rusya ile Suriye çatışmasının siyasi çözümünde işbirliği yapmak isteyen ABD, Moskova'ya işbirliği çağrısında bulundu. ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Orta Doğu temasları kapsamında gittiği Mısır'da yaptığı açıklamada, "Suriye konusunda Rusya'nın bizimle işbirliği yapmasını ve Suriye'deki çatışmalara siyasi bir çözüm bulmaya yönelmesini istiyoruz. Bu konuda Moskova'nın yardımına başvuruyoruz" ifadelerini kullandı. Ülkelerin Suriye'de barış ve istikrarı sağlamaya çalıştığını söyleyen Pompeo, "ABD'nin her zaman bu sürecin başında ve ön planda olduğundan emin olun" dedi.

(Şehriyar İmanbeyli/İHA)Erdoğan'la Görüşen ABD'li Senatör'den YPG Açıklaması: PKK'nın Politik Koludur Netflix'den Muhafız Dizisi Açıklaması: İlk Haftadan 10 Milyon İzlendi

ABD'de Federal Hükümetin Kapalı Olmasından Dolayı Maaş Alamayan Çalışanlar, Çareyi Tefecilerde Buldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Evlenmek İstediğini Söyleyen Doktora Kız İstedi