Son Dakika Haberleri: ABD Hep Aynı Yanlışları Yapıyor"

ABD Hep Aynı Yanlışları Yapıyor"

9 gün önce

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Sistan ve Belucistan eyaletindeki terör saldırısıyla ilgili, "İran'ın tamda 'Varşova sirkinin' gerçekleştiği günde terör saldırısına uğraması bir tesadüf mü?

ABD Hep Aynı Yanlışları Yapıyor
İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Sistan ve Belucistan eyaletindeki terör saldırısıyla ilgili, "İran'ın tamda 'Varşova sirkinin' gerçekleştiği günde terör saldırısına uğraması bir tesadüf mü? Görünüşe göre ABD her zaman aynı yanlışları yapıyor, ancak farklı sonuçlar elde etmeyi bekliyor" dedi. İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif İran'ın Sistan ve Beluçistan eyaletinin yönetim merkezi olan Zahidan şehrinde gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili açıklamada bulundu. Zarif'in Twitter hesabı üzerinden yayınlanan açıklamada, "İran'ın tamda 'Varşova sirkinin' gerçekleştiği günde terör saldırısına uğraması bir tesadüf mü? Tam da o teröristlerin yandaşlarının Varşova sokaklarında kutlama yaptığı ve Twitter robotları ile kutlamaya destek verdiği günde. Görünüşe göre ABD her zaman aynı yanlışları yapıyor, ancak farklı sonuçlar elde etmeyi bekliyor" ifadeleri yer alıyordu.

"ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ELBET ALACAĞIZ" Öte yandan İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi terör saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sistan ve Belucistan eyaletinde gerçekleşen terör saldırısını nefretle kınıyoruz. İran milletinin askeri ve istihbarat güçleri, bu hadisedeki şehitlerimizin intikamını elbet alacaktır" dedi.

(Celalettin Erduş/İHA)Cani Baba, Kendisini Uyandıran Bir Aylık Bebeğini Yumruklayarak Öldürdü Venezuela Hükümeti, Ülke Sınırlarını Geçici Olarak Kapatma Kararı Aldı

ABD'de Market Soyan Hırsız, Benzin Döküp Kasiyeri Yaktı Basketbolcu Williamson'un Yırtılan Ayakkabısı, Nike'a 1,5 Milyar Dolar Zarar Ettirdi