Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu - Son Dakika

Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu

02.07.2022 13:28

Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu Tunceli'nin Pülümür ilçesinde aç kalan boz ayılar, ilçe mezbahanesine kadar inerek çöpten karınlarını doyurdu.

Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu

TUNCELİ - Tunceli'nin Pülümür ilçesinde aç kalan boz ayılar, ilçe mezbahanesine kadar inerek çöpten karınlarını doyurdu.

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde boz ayılar, açlıklarını gidermek için ilçe merkezinde bulunan mezbahaneye kadar indi. Ayılar, mezbahanenin konteynerinden hayvan sakatatları ile iç organlarını yedi. Uzun süre karınlarını doyurmakla uğraşan ayılar, daha sonra ilçe merkezinden ormanlık alana giderek gözden kayboldu.

O anlar bir vatandaş tarafından görüntülendi.

YORUMLAR
500
Tunceli'de Munzur Çayı'na giren kişi boğuldu Tunceli'de Munzur Çayı'na giren kişi boğuldu Munzur Çayı'nda akıntıya kapılan Kızılay ilçe başkanı hayatını kaybetti Munzur Çayı'nda akıntıya kapılan Kızılay ilçe başkanı hayatını kaybetti Anne ve yavru ayının dut keyfi kamerada Anne ve yavru ayının dut keyfi kamerada
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement