Acun Ilıcalı ile Youtuber Reynmen'in aralarının açıldığı iddiası - Son Dakika

Acun Ilıcalı ile Youtuber Reynmen'in aralarının açıldığı iddiası

26.02.2021 09:35
Acun Ilıcalı ile Youtuber Reynmen'in aralarının açıldığı iddiası, System.String[]

Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş'ın, "Bu halk Survivor neden izler" eleştirisi, Acun Ilıcalı'yı kızdırmıştı. Ünlü televizyoncu, sözlerinden dolayı Exxen'deki programını iptal ettiği Reynmen'i, Instagram hesabından da sildi. Ilıcalı'nın bu hamlesi, ikilinin aralarının açıldığı iddialarını da doğrulamış oldu.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş'ı Survivor çekimleri için adaya davet etmiş, fenomen ismin Youtube kanalına destek vermişti. Ardından ikilinin, dijital medya platformu Exxen'de yayınlanacak bir proje için anlaştığı gündeme gelmişti.

REYNMEN'İN ELEŞTİRİSİ, ARALARINI AÇTI

Sosyal medya fenomeni Reynmen, katıldığı bir yayında Acun Ilıcalı'nın yıllardır devam eden Survivor yarışması için "Bu halk Survivor'u neden izler" eleştirisinde bulundu. Exxen'de Berkcan Güven ile program yapacak olan Reynmen'in bu açıklamasının ardından programı iptal edildi. Ünlü televizyoncu, açıklamalarından dolayı arasının açıldığı iddia edilen Reynmen'i sosyal medya hesabı Instagram'dan sildi.

Acun Ilıcalı ile Youtuber Reynmen'in aralarının açıldığı iddiası

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı ile Youtuber Reynmen'in aralarının açıldığı iddiası - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı