Adana'da Gökyüzünde 'Sofra' Kuruluyor - Son Dakika

Adana'da Gökyüzünde 'Sofra' Kuruluyor

11.04.2013 11:40
Adana'da Gökyüzünde 'Sofra' Kuruluyor, System.String[]

Adana'da 12 Nisan'da başlayacak olan 'Portakal Çiçeği Karnavalı'nda, yerden 50 metre yüksekliğe vinç yardımıyla kurulan sofrada yemek ziyafeti verilecek.

Adana'da 12 Nisan'da başlayacak olan 'Portakal Çiçeği Karnavalı'nda, yerden 50 metre yüksekliğe vinç yardımıyla kurulan sofrada yemek ziyafeti verilecek.

Adana Portakal Çiçeği Karnavalı'nın, düzenleyeceği aktivitelerle önemli bir parçası olan Coca-Cola, festival kapsamında 13 Nisan Cumartesi günü yerden 50 metre yükseklikte kurulan bir sofrayla 'Gökyüzünde Yemek' etkinliği gerçekleştirecek.

Coca-Cola'nın çekilişe katılan talihliler, hem 'Gökyüzünde Yemek' etkinliğine katılma şansı elde edecekler hem de 13 Nisan Cumartesi günü Adana Tren İstasyonu Meydanı'nda gercekleşecek aktivitelerin de bir parçası olma şansı kazanacaklar.

Etkinlik alanında bulunan Coca-Cola

mutfağında, donanımlı aşçılar ve Nursel Ergin'in yardımları ile kendi yemek tariflerini pişirecek olan talihliler, Nursel Ergin ve İclal Aydın'ın da katılacağı 'Gökyüzünde Yemek' etkinliğine, bir arkadaşları ile birlikte katılabilecekler. Etkinlikte pişirilen yemekler, ünlü konuklar ile beraber 50 metre yükseklikte vinç yardımıyla yükseltilmiş masada yenecek. Etkinlik ile eş zamanlı olarak, etkinlik alanında diğer festival katılımcılarına yönelik çeşitli yarışmalar da düzenlenecek. Bu yarışmalarda başarılı olan festival katılımcıları, saat 15.30 ve 17.00'de iki ayrı seans halinde düzenlenecek etkinliğine katılabilecek. - ADANA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adana'da Gökyüzünde 'Sofra' Kuruluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü