Son Dakika Haberleri: Adana Valiliği'nden Şehit Ailelerine İftar

Adana Valiliği'nden Şehit Ailelerine İftar

4 gün önce

Adana Valiliği'nce şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

Adana Valiliği'nden Şehit Ailelerine İftar, System.String[]
Adana Valiliği'nce şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen iftar öncesi konuşan Adana Valisi Mahmut Demirtaş, şehitlerin bu ülke için en değerli varlıkları olan canlarını feda ettiğini belirterek, tüm şehitlere minnettar olduklarını söyledi.

Şehitlerin canlarını verirken yakınlarını devlete emanet ettiğini dile getiren Demirtaş, "Siz, bizim için en kıymetli emanetlersiniz. Bu aziz emanetlerin mutluluğu için devletimiz olarak elimizden gelen her şeyi yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Aziz şehitlerimize rahmet sizlere sabır diliyorum. Vatan için yaralanan ve vücudunun bir parçasını kaybeden aziz gazilerimize de şifalar diliyorum." diye konuştu.

İftar programına Vali Demirtaş'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Hakan Atınç, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, askeri ve mülki erkan ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:16 Kaynak: AAOtomobil Takla Atıp Şarampole Uçtu: 2 Ölü, 2 Yaralı Adana'da Sahura Kalkan Kişi Otomobilini Kundaklanmaktan Son Anda Kurtardı Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın Kenya'da Soyuldu Son Dakika! Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın Şehit Edilmesine İlişkin Davada İstenen Ceza Belli Oldu!