Ahlat'ta "Aşıklar Gecesi" etkinliği - Son Dakika

Ahlat'ta "Aşıklar Gecesi" etkinliği

12.12.2019 13:54
Ahlat'ta

Bitlis'in Ahlat ilçesinde "Aşıklar Gecesi" etkinliği düzenlendi.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde "Aşıklar Gecesi" etkinliği düzenlendi.

Kaymakamlık tarafından Halk Eğitimi Merkezinde düzenlenen programda halk ozanları Nuri Çırağı, Cemal Divani, Sıtkı Eminoğlu, Fuat Çerkezoğlu ve Selahattin Kazanoğlu, Anadolu Türkülerini seslendirdi.

Program sonunda Kaymakam Erkan İsa Erat, halk ozanlarına Ahlat Bastonu hediye etti.

Etkinliğe katılan vatandaşlar, halk ozanlarıyla bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, yetkililere teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ahlat'ta 'Aşıklar Gecesi' etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi