Son Dakika Haberleri: AK Parti'de Çankırı ve Karabük İl Başkanlığına Atama Yapıldı

AK Parti'de Çankırı ve Karabük İl Başkanlığına Atama Yapıldı

8 gün önce

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Erdoğan ile yapılan istişare sonucu Çankırı ve Karabük il başkanlıklarına atama yapıldığını duyurdu.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş,  Cumhurbaşkanı ve  AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan ile bu gece yapılan istişare sonucu  Çankırı ve  Karabük il başkanlıklarına atama yapıldığını açıkladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Ataş, sosyal paylaşım sitesi  Twitter'daki hesabından Erdoğan ile yapılan istişare sonucu  Çankırı İl Başkanlığına Celal  Kaman,  Karabük İl Başkanlığına da İsmail Altınöz'ün getirildiğini kaydetti.

"METAL YORGUNLUĞU" DEĞİŞİMİ

Erdoğan'ın yeniden  AK Parti'nin başına geçmesinden sonra "metal yorgunluğu" şeklinde tanımladığı durumda olan teşkilatlarda değişikliğe gideceği biliniyordu. Bu kapsamda teşkilatlarda görevden almalar ya da istifalarla değişimin devam edeceği belirtiliyor.


Emine Erdoğan, D-8 Zirvesine Katılan Liderlerin Eşlerini Teknede Ağırladı Gökçek'ten Dikkat Çeken Müze Paylaşımı: Açılış Bana Nasip Olmadı
Bursa Belediye Başkanı Altepe'ye Yakın Kaynaklar: Pazartesi Günü İstifasını Açıklayabilir Erdoğan'dan Trump'a: Medeniyet Olayını Şekil Olarak Değerlendiren Bir Tipoloji