Son Dakika Haberleri: AK Parti'den Sosyal Medya Hakaretine Suç Duyurusu

AK Parti'den Sosyal Medya Hakaretine Suç Duyurusu

3 yıl önce

Şanlıurfa AK Parti yönetime yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaretle ilgili yönetimden suç duyurusu.Şanlıurfa AK Parti yönetime yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaretle ilgili İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindekiler Şanlıurfa Adiyesine gelerek suç duyurusunda bulundu.

AK Parti'den Sosyal Medya Hakaretine Suç Duyurusu, System.String[]

Şanlıurfa AK Parti yönetime yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaretle ilgili yönetimden suç duyurusu.


Şanlıurfa AK Parti yönetime yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaretle ilgili İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindekiler Şanlıurfa Adiyesine gelerek suç duyurusunda bulundu. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Beyazgül, "Yürütme kurulunda bulunan arkadaşlar ile şuanda adliyeye geldik bir dilekçemiz vardı savcılığa illettik.Şikayet dilekçesinin içeriyi sosyal medyada şahsımıza ve AK Parti İl yönetimindeki başkan yardımcılarımıza iftara niteliğinde bir olayın yazıldığı dilekçe .Biz bu olayın suç olduğu kanaatine vardığımız için savcılığa suç duyurusunda bulunduk.Sosyal medya istediğini ve aklına geleni yazmak yeri değildir.Kendi doğrularımız ile insanları etkileye biliriz ama bir kez dahi bizimle görüşülmeden bir konuyla ilgili paylaşım yapmışlar.Bundan böyle arkadaşlarımız sosyal medyada taramaları yapacaklar suç olduğunu düşündüğümüz paylaşımları savcılığa bildireceğiz. Elbette ki savcılık gerekli incelemeleri yapacak suç olup olmadığına savcılık karar verecek. Şanlıurfamız huzur şehridir insanlarımız dürüst insanlardır ama bu şekilde bu tür yanlışlıklar gördüğümüz zamanda üzerine gideceğiz. Halkımızı yanlış yönlendiren kamu kurum ve görevlilerinde olduğunu da görüyoruz bununla ilgilide çalışma yaprak bunları tespit edeceğiz ve suç duyurusunda bulunacağız.15 arkadaşımızla ilgili iddiaydı bu aleyhine iddiada bulunan 15 arkadaşımızın tamamı suç duyurusunda bulunacak" ifadelerini kullandı.


Yönetim suç duyurusunun ardından adliyeden ayrıldı. - ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 31.10.2017 02:33 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek
Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu Nazilli'de eğlence merkezinde çalışan yabancı uyruklu 8 kadın hasta çıktı