Son Dakika Haberleri: AK Parti Emet İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi

AK Parti Emet İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi

7 yıl önce

AK Parti Emet İlçe Teşkilatının 4.Olağan Kongresi'nde, İlçe Başkanlığına, Mehmet Ali Yerem yeniden seçildi.

AK Parti Emet İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi, System.String[]
AK Parti Emet İlçe Teşkilatının 4. Olağan Kongresi'nde, İlçe Başkanlığına, Mehmet Ali Yerem yeniden seçildi.

Emet Termal Resort Otel'de yapılan ve Divan Başkanlığını İl Genel Meclisi Başkanı Seyit Ömer Durmuş'un yürüttüğü kongrenin açılışında konuşan Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, AK Parti iktidarıyla "Emet'in veren değil, alan bir ilçe" haline geldiğini söyledi.

Hastanenin uzman eksiğinin giderildiğini ve 60 yataklı yeni hastane yapımı için Toplu Konut İdaresince (TOKİ) çalışma başlatıldığını belirten Koca,

"Emet- Tavşanlı, Emet- Simav yollarımızın yapımına da hemen başlanacak. Eğitimde 100 milyon liradan fazla yatırım gerçekleştirildi. 364 yeni TOKİ konutu yapılacak. Ayrıca ilçemizde 360 kişinin öğrenim gördüğü Açık Lisede kimya bölümü açıldı" dedi.

Yerem ise arkadaşlarıyla göreve geldiğinde ilçenin sorunlarını bildiklerini hatırlattı.

Sağlık, eğitim ve yol sorunlarını milletvekillerinin katkılarıyla sonuçlandırdıklarını dile getiren Yerem, "İnşallah Emet'in yol sorunu AK Parti döneminde tamamen giderilecektir. Bu çalışmalarımız sırasında ilçedeki muhalefet partilerinin de katkıları olmuştur. Onlara da teşekkür ederim" diye konuştu.

Daha sonra gerçekleştirilen seçime tek listeyle katılan Yerem, salonda hazır bulunan 422 delegenin tümünün oylarını alarak görevine yeniden seçildi.

Kongreye, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Vural Kavuncu, İdris Bal ve Hasan Fehmi Kinay, partinin İl Başkanlığı ve bazı İlçe Başkanlıkları yöneticileriyle partililer katıldı.

- KÜTAHYABursa'da Dün Meydana Gelen Zincirleme Kazada Yaralı Kurtulan Sürücü Kabusu Anlattı: 40 Patlama Sesi Duydum! ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir

Suudi Arabistan Suriye'de SDG'nin Hakim Olduğu Bölgelere 100 Milyon Dolar Bağışladı