AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde - Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde

07.11.2016 15:18
AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde, System.String[]

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Suşehri ilçesinde incelemelerde bulundu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Suşehri ilçesinde incelemelerde bulundu.

Milletvekili Erdem, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i ziyaretinin ardından, hükümet konağı, hastane, kır kahvesi inşaatı ve Anadolu İmam Hatip Lisesi binasında incelemelerde bulundu.

AK Parti iktidarı döneminde Suşehri'ne güzel hizmetler yapıldığını ve yapılmaya devam edildiğini belirten Erdem, "Hayırlı işlerde acele edeceksiniz. Çünkü bugünkü şartları yarin bulamayabiliriz. Bu nedenle işlerimizi çok iyi takip etmeliyiz. İlçeye yapılacak olan hizmetlerde de acele etmeliyiz. Bizler her zaman olduğu gibi Suşehri olsun, Sivas'ın diğer ilçeleri olsun elimizden gelen tüm imkanları kullanıyoruz ve kullanacağız." dedi.

Herkesin doğduğu büyüdüğü yerlere hizmet etmesi gerektiğini söyleyen Erdem, şunları kaydetti:

"Buralar bizim çocukluğumuzun geçtiği bölgeler. İllaki Suşehri'nde olacak diye bir şey yok, yapılacak hizmetlerde eğer bu ilçede yer bulunamıyorsa, çevre ilçelerimizden yerler bulacağız. Bizler vadi olarak bir bütünüz. Koyulhisar'a yapılan yatırımın buraya da faydası olacaktır. Akıncılar'a yapılan hizmetin getirisi buraya da olacaktır. Bu nedenle illaki aynı yer olacak diye bir kural yoktur."

Ziyaretinden dolayı Ekrem Erdem'e teşekkür eden Belediye Başkanı Yüksel de Suşehri için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.

Ziyarette, AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Rüstem Yüce, AK Parti Suşehri Teşkilat Başkanı Yüksel Çifci, Türk Dil Edebiyat Derneği Ankara Şube Başkanı Abdullah Erdem Cantimur Alaattin Güven de yer aldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde
AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde
AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde
AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti İstanbul Milletvekili Erdem Suşehri'nde - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak İran, nükleer fizikçi Muhsin Fahrizade'nin ölümünden İsrail'i sorumlu tuttu Yılmaz Vural'ın doktorundan açıklama: Durumu ciddiyetini koruyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genelev kraliçesi Manukyan'ın mirası davasında, çocuğunun olmadığını gösteren belge mahkemeye verildi Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü Hijyen kurallarını hiçe sayıp sahte peynir üreten firma, 55 bin lira ceza kesilerek kapatıldı