AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu Yalancıdır" - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu Yalancıdır"

28.03.2017 09:50
AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu Yalancıdır"

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, katıldığı bir konferansta gençlerle buluştu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, katıldığı bir konferansta gençlerle buluştu. Kılıçdaroğlu'nun referandumdan 'Evet' çıkması halinde tüm muhtarların kapatılacağını iddia ettiği sözlerine Babuşcu, "Kılıçdaroğlu yalancıdır, beni dava etsin" dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, TÜRGEV Ayşe Şasa Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda katıldığı konferansta gençlerle bir araya geldi. Gençlerle 16 Nisan referandumu ve yeni anayasa hakkında konuşan Babuşcu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Seçilmiş cumhurbaşkanı kararname ile muhtarları ortadan kaldırır" sözlerine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun yalan söylediğini ileri süren AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu, "Çok fazla kafa karıştırmaya müsait bir propaganda ile karşı karşıyayız. Açık bir şekilde yalan konuşuluyor. Üstelik bunu yapan ana muhalefet partisi genel başkanı. Sayın Kılıçdaroğlu'na katıldığım bir programda yalancılık ile itham ediyorum dedim. Kılıçdaroğlu, 'Seçilecek olan Cumhurbaşkanı verilen yetkilerle bir kararname ile muhtarlığı ortadan kaldırır' diyor. Bu korkunç bir yalandır. Metin ortada ve ne yazdığını o da biliyor. Ama yalan söylüyor kafaları karıştırmak için. Hem de muhtarlara söylüyor bunu. Programda ona yalancı dedim, lütfen beni dava etsin dedim. Beni dava etsin ki mahkeme kararname ile muhtarlığın kaldırılıp kaldırılamayacağına karar versin. Ben mahkemenin hükmüne razıyım. Buradan tekrarlıyorum aynı şeyi: Kılıçdaroğlu yalancıdır, iftira atıyor. Beni dava etsin, mahkemede bu konuda karar versin" ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu'ya çiçek takdim edildi. - İSTANBUL

AK Parti'li Turan, 'Kılıçdaroğlu'nun S-400 açıklamasına' ilişkin konuştu Açıklaması AK Parti'li Turan, 'Kılıçdaroğlu'nun S-400 açıklamasına' ilişkin konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu'ndan, Annesini Kaybeden AKP Genel Başkan Yardımcısı Canikli'ye Başsağlığı Telefonu Kılıçdaroğlu'ndan, Annesini Kaybeden AKP Genel Başkan Yardımcısı Canikli'ye Başsağlığı Telefonu Özdağ: Erdoğan'dan sonra en iyi AK Parti'li Kemal Kılıçdaroğlu'dur Özdağ: Erdoğan'dan sonra en iyi AK Parti'li Kemal Kılıçdaroğlu'dur
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: 'Kılıçdaroğlu Yalancıdır' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement