AK Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı - Son Dakika

AK Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı

22.01.2011 14:47
AK Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı, System.String[]

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, 'Üst Üste Üçüncü Kez Oylarını Artırarak Tek Başına İktidarı Yakalayabilecek AK Parti Ekibinin Seçimlere Hazır Olması Gerekir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, genel seçimlere kısa bir zaman kaldığına dikkati çekerek, 'Üst üste üçüncü kez oylarını artırarak tek başına iktidarı yakalayabilecek AK Parti ekibinin seçimlere hazır olması gerekir. En önemli taşıyıcı ve motor güç olan seçim ekibinin eğitimlerini tamamlamak arzusundayız' dedi. İpek, AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Kahramanmaraş Ramada Otel'de düzenlenen 4. Bölge Eğitim Toplantısında yaptığı konuşmada, eğitim çalışmalarının partililer arasında kaynaşmayı sağladığını söyledi.

Seçime 5.5 ay gibi bir süre kaldığını hatırlatan İpek, 'Hazırlıklarımızı tamamlamak için de 4 ay gibi bir süre var. Bu süre içerisinde illerimizi enine boyuna ele alacağız. En ince ayrıntısı ile değerlendireceğiz. Sonunda ise bütün illeri ve çalışmaları sizlere (parti teşkilatlarına) emanet edeceğiz. Parti olarak eğitim çalışmalarına büyük önem veriyoruz. AK Parti seçim ekibimin seçimlere hazır olması gerekir' dedi.

İpek, 'Üst üste üçüncü kez oylarını artırarak tek başına iktidarı yakalayabilecek AK Parti ekibinin seçimlere hazır olması gerektiğini, en önemli taşıyıcı ve motor güç olan seçim ekibinin eğitimlerini tamamlamayı amaçladıklarını' söyledi. Hazırlıkları Şubat sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını kaydeden İpek, 'Kısa süre önce Cumhuriyet tarihinin 6. halk oylamasını geride bıraktık. Bu 6 halk oylamasının son 2'sini bizim iktidarımızda yaptık. Özellikle son halk oylamasında seçim ekibi olağanüstü çalıştı. Milletimizin Anayasa'daki elde ettiği kazanımlar gerçekten AK Parti seçim işleri ekibinin gelecek nesillere bir armağanı olmuştur. Bu açıdan teşekkür ediyorum' diye konuştu.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Erkoç ise 12 Haziranda yapılması planlanan seçimin Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden biri olacağını savunarak, 'Bu çalışmaların sonucunda inşallah bu seçime emek verenlerin isimleri tarihe altın harflerle yazılacaktır, biz bu inançtayız. Ayrıca 8 yıllık kazanımların artarak devam etmesi için partimizin sandıktan patlama ile çıkması gerekiyor. Bu millet kendine sahip çıkanlara, kendi de sahip çıkmıştır' dedi.

Toplantıya, TBMM Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Cafer Tatlıbal, Avni Doğan ve Fatih Arıkan ve partililer katıldı.

(CNR-ŞMÖ-SEB) - KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz gün verip uyardı: Cumaya kadar sayı azalmazsa sert tedbirler devreye sokulabilir Maske nedeniyle uçakta ortalık karıştı! 3 yolcu ile futbolcular çığlık çığlığa birbirine girdi Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Direksiyon hakimiyetini kaybedip bariyerleri parçaladı! Otomobilin havada takla attığı anlar kamerada CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor